תוכנת Chat בעזרת Visual C++ 6.0 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנת Chat בעזרת Visual C++ 6.0

Antonimo

Recommended Posts

יש לי שגיות כתיב, אני יודע!!! על תרדו עליי - אולי תעזרו לי בימקום??

עז ככה: אני מתחנת ב BORLAND TURBO C 3.0 וכמעת נגמרו לי הרעיונות מה אפשר לעשות עם זה...

בסוף בה לי הרעיון לבנות תוכנת צ'אט - אבל אני לא יודע, לא מצאתי גם ב "אינדקס" של זה אפילו דוגמה אחת ל איך עושים את זה...

גם בדיוק הסתיימה ההורדה של visual studio 6.0 ו החלתתי לעבור לעבוד עליו. גם הורדתי את ספריית MSDN - אבל זה לא ממש עוזר.

הכל מסובך שם ו לא ברור, ויש יותר מדיי אפשרויות חדשות...

עז אני שואל אם מישהו יודע איזה "סקריפטים" ל VISUAL C של לשלוח ו לקבל מידע בין מחשבים ??

או לפחות איזה אתר שאפשר למצא בו קודים מוכנים שאפשר ללמוד מהם,

אווו אולייי במקרה מישהו יודע לעסות כזה דבר ב TC 3.0 ??

8) 8) 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לעשות CHAT היום בעזרת שימוש ב TCP/IP STACK, לא מומלץ הדברים אחרים ולא נראה לי שיש ספריות כאלו לסביבות מבוססות DOS טהורות (לפחות לא משהו נורמלי)....

אני היית ממליץ לך לנסות ולכתוב קודם ב VISUAL BASIC, שם לוקח בערך שעה לכתוב תוכנית ראשונה כזו, ואפשר ללמוד כל מני קונספטים, לפני שניגשים לתכנת ב VISUAL C דברים כאלו (יותר קשה ברמות)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Visual Basik כל מדי לכתוב בו תוכנה - וכבר כתבתי כאלה, אבל C++ כשה יותר מ C

יש לי אתר אחד, מצאתי בו קוד מתאים, אבל מאוד כשה לי לבנות תוחנה משלי - כל הזמן יש לי שגיה נוספט...

http://www.pscode.com/vb/scripts/ShowCode.asp?txtCodeId=6134&lngWId=3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תעזרו לי בימקום??

אז ככה - יש speller ב- Word. זה יוכל לעזור לך.

אם אתה עובד תחת ב- MFC מה שרלוונטי בשבילך בשביל Chat זה ה- class שנקרא CSocket שמאפשר לך להתחבר ולשלוח מידע בין שני מחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, בטוח שבקוד יש פחות שגיאות ממה שלך יש... דבר שני, תקרא את חוקי הפורום, אין להקפיץ דיונים שלך !, אם תמשיך להשתמש בפורומים בלי לקרוא את ההוראות, תישאר בחוץ....

ושוב, רצית קוד, רשום שם בדיוק מה לעשות צעד צעד, מה צריך יותר מזה... אם אתה רוצה לדעת איך מתכנתים בכלליות ב VISUAL C++ זה נושא אחר לגמרי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...