מי יידע היכן ניתן לרכוש כדורים -איכותיים- לאקדח אוויר בארץ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי יידע היכן ניתן לרכוש כדורים -איכותיים- לאקדח אוויר בארץ?

KvodHagab

Recommended Posts

לא, אני לא מדבר על האלו בטירה שמורכבים משני חלקים, אני מדבר על כדורים מחתיכה אחת שהם לא חלולים.

הקוטר שלהם הוא 0.7 או 0.6, אני לא בטוח.. הדגם של האקדח הוא HFC TX543 (גלוק, עם מכניקה מברזל)

מי שיכול לעזור.. טנקס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.. הוא מתכוון לזה: http://93802.forum.onetwomax.de/topic=100378373006

אתה יודע איפה אפשר להשיג את האקדח עצמו(לא חייב את הדגם שלך) ? אני מת לאחד כזה כבר הרבה זמן

וחוץ מלהבריח מחו"ל לא מצאתי עוד דרכים :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כדאי להבריח מחול...

פעם אחת(כשהייתי קטן) חזרתי מחופשה באילת. בקיצור, הבאתי איתי אקדח מים(או פיקות אני לא זוכר מה זה היה), והם חשבו שזה אמיתי. הם איחרו את הטיסה בשביל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]gas, electric or spring action?

I've seen a spring action handguns and rifles for sale and it's 100% legit (I think), the gas is defenetly not.

I'd pay a lot for a good gas action pistol, let me know if you know where I can get one.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]gas, electric or spring action?

I've seen a spring action handguns and rifles for sale and it's 100% legit (I think), the gas is defenetly not.

I'd pay a lot for a good gas action pistol, let me know if you know where I can get one.[/ltr]

אני מדבר על הרובים שמופעלים ע"י קפיץ.. והם לא חוקיים בארץ.

היו שם גם רובי גז, אבל ויתרתי עליהם בגלל שאי אפשר להשיג בארץ את הגז והוא נגמר יחסית מהר (לא?)

ואגב, הוא לא עושה חור ביד.. הכי הרבה הוא עושה שטף דם כחול קטן וזהו.. לא רציני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...