מתלבט בין שתי מסכים (SAMSUNG או LG?) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין שתי מסכים (SAMSUNG או LG?)

Bug2000

Recommended Posts

אני רוצה לקנות מחשב לסבא שלי שעובד במחשב הוא צריך מסך טוב אז הלכתי לראות בפנדה ראיתי שיש שם מסך של SAMSUNG (Samsung 757NF 17 ) ואז הלכתי לאיזה בן אדם לראות כמה המחשב עולה אצלו נתתי לו את המפרט שברצוני לקנות ואז אני רואה שהפריט כמעט הכי חשוב שונה למסך של דגם 775FT FLATRON 17 ה עולה פחות אבל האם הוא יותר טוב מה או לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"לדעתי הLG יותר טוב.

בסאמסונג אשכרה רואים את הפיקסלים יותר מדי (במיוחד בקצוות) וזה מאוד מעצבן "

כך תתחילו להסביר ולא במילים כן או לא אוקיי ;) ? כי במסכים אני לא מבין משהו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תסתכל עליהם מקרוב ותן לעין לשפוט.

עדיף זה לצד זה. (ולא מומלץ כאשר הם מחוברים בקופסת מיתוג עם עוד 10 מסכים כי זה מוריד את האיכות לגמרי)

דרך נחמדה לבדוק זה פשוט לפתוח את הNotepad ולהגדיל אותו על כל המסך כך שכולו כמעט יהיה לבן.

אז תשים לב לפרטים כמו שינויי צבע במסך גודל הפיקסלים (במיוחד בקצוות) איכות הצבעים, טישוש (אם קיים), איכות הצגת טקסט, ריצוד, גאומטריה וכו'.

תנסה לשחק גם עם ההגדרות במסך לראות אם אפשר לשפר את התצוגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"פשוט תסתכל עליהם מקרוב ותן לעין לשפוט.

עדיף זה לצד זה. (ולא מומלץ כאשר הם מחוברים בקופסת מיתוג עם עוד 10 מסכים כי זה מוריד את האיכות לגמרי)

דרך נחמדה לבדוק זה פשוט לפתוח את הNotepad ולהגדיל אותו על כל המסך כך שכולו כמעט יהיה לבן.

אז תשים לב לפרטים כמו שינויי צבע במסך גודל הפיקסלים (במיוחד בקצוות) איכות הצבעים, טישוש (אם קיים), איכות הצגת טקסט, ריצוד, גאומטריה וכו'.

תנסה לשחק גם עם ההגדרות במסך לראות אם אפשר לשפר את התצוגה."

איך לכל הרוחות אתה רוה שאני יעשה את זה ? :bash: יבוא לחנות ויגיד "תוציאו את המסכים הנ"ל ואני יחשוב אם לקנות או לא ????????????? זה מה שאתה אומר או שלא הבנתי אותך טוב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא התכוון שתקפוץ לבאג/עתידמחשבים/אופיס דיפו... ודומיהם אשר שם יש להם מסכים בתצוגה ותבחן אותם אחד ליד השני.

נ.ב, בבקשה תלמד להוסיף ציטוטים לתוכן ההודעה שלך, זה מתסכל לנסות להבין את התגובות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם רוצים ממני לכל הרוחות אני עושה COPY PAST צוסיף "" וגמרנו למה לכתוב מחדש אתם רוצים שאני יוסיף ציטוט עם המסגרת הכחולה אין בעיות רק אל תעשו מזה עניין אוקיי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים תמיד כדאי גם לראות בעין, בנוסף לבירורים האחרים.

עבדתי תקופה עם הSAMSUNG באופן יומיומי, והוא בסדר גמור. לא עבדתי עם הLG.

מהנסיון שלי עד עכשיו, MAG מסדרות הTRINITRON הכי טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שמסכי ה SAMSUNG הם מעולים אבל מצד שני גם ה הם טובים אז לדעתי הפיתרון הוא להסתכל מקרוב ולבחון אותם.

לי יש את מסך "17 SyncMaster 753DF שטוח והוא מעולה. ממש מעולה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...