בעיה בבאטלפיד 2 ! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בבאטלפיד 2 !

KF

Recommended Posts

אוקיי....

אחרי שעידכנתי את המשחק ל1.02 אז כל הזמן האנטי וירוס שלי שולח הודעה... ויוצא מהמשחק.....

כאילו המשחק ממשיך לפעול אז אני לוחץ OK לאנטי וירוס וחוזר למשחק ואחרי שנייה עוד פעם יש הועדה וזה יוצא לווינדוס....

והמשחק עדיין רץ ברקע ואז אני לא יכול לשחק....... ויש לי את המשחק המקורי!

עשיתי לאנטי וירוס DISABLE ועדיין הוא ממשיך לשלוח את ההודה הזאת......

או לעשות PRIMIT

או לעשות BLOCK ושני האפשריות לא פועלות.....

איך אני מסדר שהאנטי וירוס לא יקפוץ על שנייה .?

זה NOROTON ANTI VIRUS 2005

תודה!

נ.ב

אין מצב שאני מוחק אותו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיכנס לאפשרויות, למשהו שקוראים לו WORM PROTECTION או משהו כזה(מלא זמן שאין לי נורטון) ושם ברשימה תמחק כל דבר שקשור למשחק. פעם באה שתופיע ההודעה תעשה PERMIT ואם אפשר שלא יופיע יותר ואני מאמין שהבעיה תסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה עובד...

אבל יש לי עוד 2 בעיות :

1)כל פעם שאני יוצא מהמשחק המוסיקה עדיין ממשיכה להתנגן ואחרי איזה 20 שניות המחשב נתקע כזה לאיזה 5 שניות ואז המוסיקה ממשיכה וזה חוזר להיות טוב!

מזה הבאג הנוראי הזה ?

2)כל הזמן יש לי CONNECTION LOST..... אחרי 5 דקות.....

וחשוב לציין שזה כל הזמן קורה לי! וזה קורה לי בעוד משחקים כמו AND WARCRAFT ..... אבל עם אבד החיבור במשחקים אלו....

אז המשחק עדיין נשאר במשחק ואז שחוזר החיבור אחרי 10 שניות ככה המשחק חוזר לעצמו.....

אבל בבאטלפילד 2 אחרי שקוראת הבעיה הזו.... אז המשחק יוצא באופן אוטומטי לתפריט של הסרברים.... וזה דפוק...! ! !

כל 5 דקות זה יוצא לי! (למרות שזה קורה לי בכל המשחקים אבל הם לא יוצאים לתפריט הראשי ואז אני יכול לשחק שוב אחרי כמה שניות)

אני יכול להגיד לכם שאין לי בעיה באינטרנט כי לפני כמה חודשים הייתי ב-NETVISION ועכשיו אני בבזק בינלאומי.... והבעיה נמשכת...

נ.ב

החיבור (השקע) של האינטרנט נמצא 2 מטר מהחשב שלי (ומהמודם) והוא נמצא מסביב לחדר מתחת לשטיח..... יכול להיות שזה בגלל שהחיבור ארוך מידיי ?

והשקע רחוק מידיי מהמחשב ?..

חשוב לציין שאם אני מזיז הזזה הכי קלה את המודם אז הנורה של SYNC נכבת ואז אני לא יכול להתחבר לאינטרנט... האם זה קשור בגלל החיבור הארוך ?

איך אני פותר את הבעיה ?!?!?

תודה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איך לפתור את הבעיה!

מה יש מצב שזה בגלל שהחוט ארוך והשקע רחוק ?

בטוח אין לי בעיה עם החברת כי החלפתי חברה וזה אוטו דבר...

וגם אם אני מזיז את המודם או מרים אותו הנורית תכבה ואז אני לא יוכל להתחבר עד שהנורית תחזור לעצמה....

אבל במשחק הנורית לא נכבת... כי המודם לא זז אבל זה עושה לי את הבעיות...

הנה עכשיו למשל החץ בצבע הירוק שנמצא בצד שמאל איפה שההתחל נעלם פתאום....

אז הייתי צריך להפעיל מחדש ואז החץ חדש ואני יכול להתחבר שוב....

ממה הבעיה המוזרה הזאת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...