KNOPPIX 4.0 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

KNOPPIX 4.0

borg

Recommended Posts

http://www.mininova.org/tor/64692

the only way to get it

הקישור של הטורנט ב-mininova לא עובד. :nixweiss:

יש לך אפשרות להעלות את הקובץ לת'רד הזה? ::)

מה זה QEMU? האם זה אמולטור של לינוקס שצריך להתקין ב-, או שמדובר בחלק אינטגרלי מ-KNOPPIX 4.0 שמריץ את KNOPPIX מתוך ב-Autorun ללא צורך בהתקנה כלשהי על הדיסק הקשיח?

דרך אגב, בתמונה המצורפת KNOPPIX 4.0 רץ על XP, אני מניח שאין סיבה שהוא לא ירוץ גם על 2000 Professional, נכון?

knoppix4.0-for-windows.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה QEMU? האם זה אמולטור של לינוקס שצריך להתקין ב-, או שמדובר בחלק אינטגרלי מ-KNOPPIX 4.0 שמריץ את KNOPPIX מתוך ב-Autorun ללא צורך בהתקנה כלשהי על הדיסק הקשיח?

ממתי נופיקס צריך התקנה על הדיסק הקשיח?

ולמה לעזאזל ולמען השם מישהו פיתח אמולטור לנופיקס? :kopfpatsch::screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי נופיקס צריך התקנה על הדיסק הקשיח?

ולמה לעזאזל ולמען השם מישהו פיתח אמולטור לנופיקס? :kopfpatsch::screwy:

קנופיקס הוא בעיקרון הפצה של שרצה מה-CD, אבל אני חושב שאפשר גם להתקין אותו על הדיסק הקשיח, ולהשתמש בו כהפצה רגילה של שמבוססת על דביאן המותקנת על הדיסק הקשיח.

לפי דעתי, אמולטור של קנופיקס הוא רעיון לא רע. באמצעות האמולטור הזה, אנשים שמשתמשים ב-Windows יכולים להתנסות ב- אפילו בלי לאתחל את המחשב, דבר שעשוי לקרב יותר אנשים לעולם של .

heres the torrent

insan1ty, שכחת לצרף את הקובץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי, אמולטור של קנופיקס הוא רעיון לא רע. באמצעות האמולטור הזה, אנשים שמשתמשים ב-Windows יכולים להתנסות ב- אפילו בלי לאתחל את המחשב, דבר שעשוי לקרב יותר אנשים לעולם של .

כן כי אני דווקא רציתי לעבור ללינוקס אבל לא היה לי כוח לאתחל את המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב שאי אפשר להעלות קבצי רק אחרי הפרסום :\ וקובץ זיפ יהי גדול מדי אז העלתי לusendit.

:nixweiss:

איפה זה? :nixweiss:

כן כי אני דווקא רציתי לעבור ללינוקס אבל לא היה לי כוח לאתחל את המחשב

זאת דווקא אופציה נחמדה.

תחשוב שנגיד אתה רוצה להציג בפני אדם מסויים מצגת של לינוקס, בכוונה לשכנע אותו לעבור ללינוקס או סתם להראות לו איך לינוקס נראה. אתה בא אליו עם של KNOPPIX 4.0, ומפעיל אותו בזמן שה-Windows XP שלו רץ בלי לאתחל לו את המחשב. אם הוא רוצה, אז הוא יכול לשחק קצת עם קנופיקס ולהתרשם ממנו, אח"כ הוא פשוט מוציא את ה- מהכונן וממשיך לעבוד על .

יותר פשוט להפעיל את KNOPPIX דרך ה- שוב ושוב לצורך התרשמות, מאשר לאתחל את המחשב בכל פעם שאתה רוצה "לשחק" קצת עם קנופיקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...