עברתי טסט - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עברתי טסט

nice-1

Recommended Posts

אם תהיה באזור תל אביב, תקפוץ. בשמחה.

גם אם יש לך אוטו 4X4 חייתי (או שנעשה אותו כזה) נרד לשטח עם אחד הכלים הטובים שיש, אם לא הכי.

ויש לך "סתם" איזה גולף 2.0 הילוכים, יש מלא משטחים לזריקות זנב, צלחות, פרפורים ועוד. ניתן לך שיעורי נהיגה לא שגרתיים. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פחחחחחחח

אני בהלם כזה

קיבלתי 2 ברקסים , אותתי לא נכון , אמר לי ימינה ואותתי שמאלה , אמר לי לעבור לנתיב ימין ( !!! ) , ופאקינג עברתי .

טוב אנשים .... יש לכם חודשיים לחיות בשקט , ואז ...... תתחילו להסתובב עם ציוד מיגון , כמו קסדות וכאלה .

מי היה הבוחן שלך? ישו?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואחריי שתעביר לו שיעוריי נהיגה כאלה..מי ישלם על התיקון של האוטו במוסך?

אתה?

אתה דואג?

;D ;D

לא יקרה כלום לאוטו. מנסיון. להרים את ה HAND BRAKE בנסיעה לחצי שניה , שמעיפה את כל החלק האחורי של הרכב ב 180\360\90 מעלות, לא עושה כלום. שחיקה של צמיגים? אתה צריך לעשות את זה כל כך הרבה פעמים כדי שזה ישפיע. חוץ מזה בשביל זה יש משתחים של חצץ(ששם הכי טוב לעשות את זה), חול וכדומה. ששם אין שחיקה של צמיגים כמו על הכביש.

מה אתה חושב רמפות? רק עם בולמים מתאימים, שעולים יותר מדי בשבילו.

אולי אתה מדבר על שיעורי הנהיגה בשטח, ואז זה סיפור אחר, זה תלוי איזה עבירות, כמה נקרע לו את המנוע ואיך הוא נוהג בשטח(רגישות קאורדיניציה ושטויות כאלו.....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

פחחחחחחח

אני בהלם כזה

קיבלתי 2 ברקסים , אותתי לא נכון , אמר לי ימינה ואותתי שמאלה , אמר לי לעבור לנתיב ימין ( !!! ) , ופאקינג עברתי .

טוב אנשים .... יש לכם חודשיים לחיות בשקט , ואז ...... תתחילו להסתובב עם ציוד מיגון , כמו קסדות וכאלה .

מי היה הבוחן שלך? ישו?!?

לא ישו , איזה נאצי אחד מירושלים ... הביאו אותו למשרד בחולון כדי שהוא יבחן את כל אלה שקיבלו שלילה ועושים טסט .

הבוחן שרוט משו כבד .. הוא בכלל לא הסתכל , נראה לי סתם יצא לסיבוב איתנו .

תראה , גם רואים אם בן אדם יודע לנהוג או לא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...