דרוש מסך LCD ב1500 שקל גג - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש מסך LCD ב1500 שקל גג

evman007

Recommended Posts

אז אם אתה מתלבט בין שניהם

אז תסכל גם לגבי מידיניות הפיקסלים השרופים שלהם...

אני הייתי לוקח את הסמסונג אבל זו החלטה שלך

תלך לחנות ותעשה השוואה מה שאתה רואה

לא פרטים על דף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מסך אחד שידוע שהוא יותר טוב מהשני

יש כאלה שמעדיפים את התמונה של הסמסונג ויש כאלה שמעדיפים את התמונה של ה-LG

לך לחנות ותראה את שניהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.olsale.co.il/olsale/Description.aspx?auction_id=7846377&type=2&product=1&category_name=%ee%f1%eb%e9+%ee%e7%f9%e13 מה עם המסך הזה????? הוא זול ולפי מה שכתוב בפרטים תכניים הוא מצויין, למישהו יש את המסך הזה שיגיד איך הוא?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זויות צפיה אומר באיזה זוית אתה יכול לראות תמונה.

זה אומר שאם אתה מסתכל מהצד תראה ממש גרוע.

הזוית של המסך הזה היא 140 מעלות מהצצדים ו-130 מלמעלה ולמטה (מתוך 180 מעלות כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זויות צפיה אומר באיזה זוית אתה יכול לראות תמונה.

זה אומר שאם אתה מסתכל מהצד תראה ממש גרוע.

הזוית של המסך הזה היא 140 מעלות מהצצדים ו-130 מלמעלה ולמטה (מתוך 180 מעלות כמובן)

נו אז זה ממש לא נורא, אני לא יושב ומשחק עם מסך שמסובב אליי ב140 מעלות, אני יושב מול המסך ומשחק.....זה דווקא טוב, והוא זול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LG 1750HQ

SAMSUNG 710T.

אישית אני מסכים עם הולי, טכנית שני המסכים עם נתונים טובים מאוד.

יש כאלה שמעדיפים את ויש כאלה נוטים יותר לסמסונג, הכל עניין של מה העין שלה אוהבת.

אני אישית ראתי את הLG 1780Q ואת ה710T אחד ליד השני בטרקלין, ואהבתי יותר את הסמסונג והלכתי עליו.

בכל החלטה שלא תעשה, תצא מרווח שניהם מעולים, אם בכל זאת קשה לך ההחלטה תרים טלפון לסניף טרקלין/שקם אלקטריק (או כל חנות חשמל גדולה אחרת) ותקפוץ לראות אותם בתצוגה.

בהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית אני מסכים עם הולי, טכנית שני המסכים עם נתונים טובים מאוד.

יש כאלה שמעדיפים את ויש כאלה נוטים יותר לסמסונג, הכל עניין של מה העין שלה אוהבת.

אני אישית ראתי את הLG 1780Q ואת ה710T אחד ליד השני בטרקלין, ואהבתי יותר את הסמסונג והלכתי עליו.

בכל החלטה שלא תעשה, תצא מרווח שניהם מעולים, אם בכל זאת קשה לך ההחלטה תרים טלפון לסניף טרקלין/שקם אלקטריק (או כל חנות חשמל גדולה אחרת) ותקפוץ לראות אותם בתצוגה.

בהצלחה :)

יש סיכוי שגם זה לא יעזור..

לפעמים המסכים לא מכוונים טוב.

פעם שהלכתי לשקם אקטריק ראיתי שהם לא יודעים בכלל לכוון את המסכים כולם על 100 % בהירות והצבעים לא היו מכוונים מספיק טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...