מה אתם אומרים על המסך הזה - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על המסך הזה

DOR_2911

Recommended Posts

ראשית אקדים ואומר שסמסונג שווים לתחת.

בעיקרון אין להם מוצרים טובים.

הדבר הטוב היחיד שיוצא תחת השם שלהם הוא הזכרונות שלהם.

יש לי מיקרוגל של סמסונג - דפוק

עכבר של סמסונג - דפוק בריבוע

טלביזיה זולה של סמסונג - כל כך גרועה שהחלפנו אותה וגם מה שהביאו לנו פגום. וגם במצב תקין היא עלובה.

לכן אני ממליץ לא לקנות סמסונג ואילו רק כדי לעצור את טירוף הזבל הזה. לא פלא שאנשים זורקים כך כך הרבה מוצרי אלקטרוניקה לרחוב

ומזהמים את הסביבה -הם קנו סמסונג.

לאחר ההטפה - מגזין SMB PLUS (שבעבר היה PC MEDIA PLUS וגם PC PLUS ) דירג לפני כמה חודשים את מסכי ה-LCD הטובים ביותר בשוק.

את התוצאות ניתן לראות בגיליון העדכני ביותר - SONY SDM S73 עולה 1800 שקלים (ירידת מחיר) ולפי מי שביצע את הביקורת

הוא שלמות טהורה. למה לקנות סמסונג שידועים במסכים המאוד ממוצעים שלהם ולא לקנות מסך של סוני שיישמר לשנים ארוכות?

כמה שטויות בהודעה אחת, אתה לא מתאר כמה שטויות אתה מדבר. סמסונג כיום הוא קרוב לוודאי קונצרן האלקטרוניקה הגדול בעולם, והמוצרים שלו איכותיים ביותר.

לגבי PCPLUS, אני כמו רבים אחרים לא הייתי לוקח אותם ממש ברצינות.

למה לקנות סמסונג שידועים במסכים המאוד ממוצעים שלהם

פשוט בדיחה. מעניין מאוד למה המסכים של סמסונג זוכים בהרבה Editors choice, כמו פה למשל

http://graphics.tomshardware.com/display/20041123/17_lcd-40.html

מעניין שהיה שם גם איזה שהיה בין האיטיים בהשוואה.

ורק תדע לך שסוני לא נחשבים מובילים בתחום הLCD בכלל, זה שאתה מיושן וחושב שסוני טוב יותר וישמר ליותר זמן זאת בעיה שלך.

בקיצור, אני לא מבין למה הגבתי לשטויות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

די נו.

פגעתי בנקודה רגישה אז נכנסים לעלבונות טיפשיים?

מה הקשר לזה שסמסונג היא חברה מצליחה? זבל נמכר טוב.

ואת PLUS הייתי לוקח מאוד ברצינות. צבי קצבורג (מי שערך את הסקירה ביחד עם עוד כמה אנשים מהמערכת של פי סי)

הוא ממש בקיע. קראתי עשרות כתבות שלו ומבחינתי הוא הוכיח את עצמו כמי שבקיע בחומר.

והגישה שלי על היא לא ישנה (אני לא מבוגר מספיק),היא נובעת מהסיקרוים שקראתי על המסכים המעולים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יווו איזה סלט עשיתם :silly:

ראשית אקדים ואומר שסמסונג שווים לתחת.

בעיקרון אין להם מוצרים טובים.

הדבר הטוב היחיד שיוצא תחת השם שלהם הוא הזכרונות שלהם.

יש לי מיקרוגל של - דפוק

עכבר של - דפוק בריבוע

טלביזיה זולה של - כל כך גרועה שהחלפנו אותה וגם מה שהביאו לנו פגום. וגם במצב תקין היא עלובה.

לכן אני ממליץ לא לקנות ואילו רק כדי לעצור את טירוף הזבל הזה. לא פלא שאנשים זורקים כך כך הרבה מוצרי אלקטרוניקה לרחוב

ומזהמים את הסביבה -הם קנו סמסונג.

לאחר ההטפה - מגזין SMB PLUS (שבעבר היה MEDIA PLUS וגם PLUS ) דירג לפני כמה חודשים את מסכי ה-LCD הטובים ביותר בשוק.

את התוצאות ניתן לראות בגיליון העדכני ביותר - SDM S73 עולה 1800 שקלים (ירידת מחיר) ולפי מי שביצע את הביקורת

הוא שלמות טהורה. למה לקנות סמסונג שידועים במסכים המאוד ממוצעים שלהם ולא לקנות מסך של שיישמר לשנים ארוכות?

לי אישית יש ניסיון רק עם עכבר אחד של סמסונג (שהחזיק זמן נכבד של חודש)

אבל גם טלוויזיות דפוקות של היו לי .

אז אני לא יכול לומר שסמסונג או דפוקים!,

הLG הזה ממש לא עדיף עליהם [תסתכל בביקורת בטומס פה

אמנם מוצג שם דגם הS, אבל הB לא אמור להיות שונה ממש. התוצאות שהוא משיג רחוקות מהסמסונג, בעיקר בקונטרסט.

אז אם גם לא טובים , זה אומר שאני צריך לקנות את ה iiama ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה בסוני שהבאתי לך?

לא סמסונג ולא לימה (אין לי מושג מה זה דרך אגב) יביאו לך את התוצאות של .

אז קח 1800 שקלים ותקנה את המסך הכי טוב שהכסף שלך יכול לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על סמך ביקורת לא מקצועית אחת הנך קובע כי זהו מסך ה-LCD הטוב ביותר? היו בביקורת הזו בדיקות חיצוניות של זמן תגובה ואחידות צבע או שהיא הסתמכה על מראה עיניים?

מספיק המלצות ניתנו על פני 4 העמודים האחרונים. כעת נשאר רק לראות את המסכים הנ"ל בעיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבתרשמות שלי היא סיכום של כמה ביקורות ששמעתי במשך השנים (וקראתי גם),זאת פשוט היחידה שעומדת לי מול העיניים.

שכחתי לשאול אותך אם המסך למשחקים, וזאת טעות גדולה מצדי בגלל שלסוני יש זמן תגובה לא מפואר - 12 עד 16 .

טעות שלי. מצטער. :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...