מה אתם אומרים על המסך הזה - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על המסך הזה

DOR_2911

Recommended Posts

כן אבל המסך נשען רק על צד אחד שלו (אל תשאל אותי למה), אז אם שמים ספר יש סיכוי גבוה שהמסך יפול ממכה קטנה.

ניסיתי לשים קופסת נעליים אבל אחרי שתי דקות נשבר לי להסתכל על הקופסה.

אני מחפש מארזי LCD ריקים ברשת כדי שאני אוכל לשים את המסך שלי במארז שונה.

אבל בארץ זה מאוד לא נפוץ לצערי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דבר ראשון כל מה שנאמר על ה12MS או 8MS הוא שטויות, יתכן מאוד ש12MS מחברה מעולה יהיה יותר מהיר ברוב המקרים מ8MS מחברה טובה.

ובקשר לניגודיות 1:1000, ממה שאני יודע זה בא רק עם מסכים בעלי זמן תגובה גבוה של 25MS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMG, לשאלה שלך בדבר מדיניות ההחלפה:

הם יחליפו את המסך אך ורק אם יש 20 פיקסלים שרופים ומעלה (בנושא פיקסלים שרופים, אם המסך אבוד לגמרי אני חושב שהם כן יחליפו אותו ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רואים מריחות ב-12MS. נקודה. ההבדלים בין 8MS ל-12MS לא נראים לעין.

בנוגע ל-4MS, מבדיקות שנערכו המסך אכן מגיע במינימום ל-4MS אך במקסימום הוא מגיע ל-25MS. לא בדיוק מציאה. זהו גימיק שיווקי כמו ה-8MS.

ניגודיות 1:1000 לא רלוונטית למשתמש הביתי שכן יש צורך בניגודיות כזו רק כאשר המסך מוצג באולם גדול ומואר.

למה לא לשים מס' מגזינים מתחת למסך ובכך להגביה אותו? התירוץ שקופסת הנעליים שלך שיגעה אותך ממש לא תופס שכן הנך מעדיף לדפוק לך את הבריאות רק בגלל שזה לא יפה לך בעיניים?

כל ההתקדמויות בתחום מתרחשות כל הזמן. אם נחכה לחידושים הללו לא נקנה מסך בחיים. המסך התלת מימדי הולך לעלות הרבה מאד. מסך ה-CRT הוא סתם דק, התמונה אותה תמונה, מסך ללא ריצודים? ב-LCD אין ריצוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון כל מה שנאמר על ה12MS או 8MS הוא שטויות, יתכן מאוד ש12MS מחברה מעולה יהיה יותר מהיר ברוב המקרים מ8MS מחברה טובה.

ובקשר לניגודיות 1:1000, ממה שאני יודע זה בא רק עם מסכים בעלי זמן תגובה גבוה של 25MS.

זה לא שטויות

מסך שיש לו 12 MS בחיים לא יגיע לזמן תגובה של 8MS אבל הוא יכול להיות יציב יותר ולהשר תמיד באזור ה 12-15 MS בעוד שהמסך 8MS

יגיע אליו במצבים מסוימים מאוד אבל ברוב הוא יגיע למעל ל 15MS כי הוא לא יציב!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-VX924 אשר מגיע עם 4MS מגיע לכ-25MS. ה-FP71E+ של BENQ עם 8MS מגיע לכ-24MS ואילו ה- 710T עם 12MS מגיע לכ-27MS. בשורה התחתונה ההבדל מסתכם ב-3MS. ממש לא קריטי. יש כאן עוד מרכיבים כגון אחידות צבע, בהירות, חדות, תצוגת שחור אשר יש לקחת בחשבון. זמן התגובה הוא ממש לא המרכיב החשוב.

לידיעתך, ה-VP191 של VIEWSONIC מגיע עם 16MS ונשאר על 16MS. יש לו גם זויות צפיות גדולות יותר ויותר צבעים (16.7 לעומת 16.2) וזאת מכיוון שהוא מבוסס על פאנל אחר. במידה והיית הולך לפי שיטת הזמן תגובה, רוב הסיכויים שהיית מעדיף על פניו את ה-VX924 אשר עולה בערך כמוהו אך נחות ממנו משמעותית. לכן, מספיק להסתכל על זמן התגובה. יש עוד הרבה מאד גורמים שיש לקחת בחשבון וזמן התגובה אינו החשוב בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתה בדיוק רואה שאמרתי שרק זמן התגובה קובע?

אל תכניס לי מילים לפה

כל מה שאמרתי נכון אבל זה נכון שיש עוד פאמטרים רבים כמו מה שציינתה ודרך אגב המסך VP191 הזה יצא מיצור

והוא לא מומלץ למשחקים הדגם החדש שלו שגם נקרא VP191 הוא המסף הטוב ביותר בקטוגריית המחיר שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכנס לכם בדיון המרתק :nixweiss:, אבל אני יגיב לבחור שרוצה לקנות מסך!

יצא מסך של יותר טוב מה710T עוד לא ראיתי אותו בביצועים בעינים שלי, אבל מביקורות ועל הנייר הוא מצויין.

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=39_41_1735&products_id=10690

עריכה:

להוא שאמר שאין מסכים עם 1000:1 קונסרט ו8MS, טעית!

הסתובבתי באתר של וראיתי מסך שעל שנתוניו על הנייר מדהימים, אתם יושבים?

http://product.samsung.com/cgi-bin/nabc/product/b2c_product_detail.jsp?eUser=&prod_id=DE19PS&selTab=Specifications

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתה בדיוק רואה שאמרתי שרק זמן התגובה קובע?

אל תכניס לי מילים לפה

כל מה שאמרתי נכון אבל זה נכון שיש עוד פאמטרים רבים כמו מה שציינתה ודרך אגב המסך VP191 הזה יצא מיצור

והוא לא מומלץ למשחקים הדגם החדש שלו שגם נקרא  VP191 הוא המסף הטוב ביותר בקטוגריית המחיר שלו

שים לב כי בהודעותיך התייחסת רק לזמן התגובה. לולא הודעותי ניתן היה לחשוב שזהו הפרמטר היחיד. מנין לי לדעת שלדעתך הפרמטרים האחרים חשובים אם הנך מתייחס אליהם?

ה-VP191 שהתייחסתי אליו הינו הדגם החדש. הנך ודאי מכיר אותו בתור המסך עם 8MS. שים לב כי אלה 8MS במעבר בין אפור לאפור. במעבר בין לבן לשחור ובחזרה לוקח לו 16MS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב כי בהודעותיך התייחסת רק לזמן התגובה. לולא הודעותי ניתן היה לחשוב שזהו הפרמטר היחיד. מנין לי לדעת שלדעתך הפרמטרים האחרים חשובים אם הנך מתייחס אליהם?

ה-VP191 שהתייחסתי אליו הינו הדגם החדש. הנך ודאי מכיר אותו בתור המסך עם 8MS. שים לב כי אלה 8MS במעבר בין אפור לאפור. במעבר בין לבן לשחור ובחזרה לוקח לו 16MS.

בגלל זה לא צריך להסיק מסקנות מהר כל כך :nono:

אבל המסך החדש מוגדר כ 8MS אבל VS וכל חברה אחרת לא מציינים מה המהירות תגובה המקסימלית שלו אלה רק את המינמלית בתור גימיק שיווקי

ובשביל לדעתי מה הכי כדאי צריך לראות מבחי ביצועים באתרי חומרה כמו כל רכיב אחר במחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LG 1730B.

הLG הזה ממש לא עדיף עליהם [תסתכל בביקורת בטומס פה

אמנם מוצג שם דגם הS, אבל הB לא אמור להיות שונה ממש. התוצאות שהוא משיג רחוקות מהסמסונג, בעיקר בקונטרסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית אקדים ואומר שסמסונג שווים לתחת.

בעיקרון אין להם מוצרים טובים.

הדבר הטוב היחיד שיוצא תחת השם שלהם הוא הזכרונות שלהם.

יש לי מיקרוגל של סמסונג - דפוק

עכבר של סמסונג - דפוק בריבוע

טלביזיה זולה של סמסונג - כל כך גרועה שהחלפנו אותה וגם מה שהביאו לנו פגום. וגם במצב תקין היא עלובה.

לכן אני ממליץ לא לקנות סמסונג ואילו רק כדי לעצור את טירוף הזבל הזה. לא פלא שאנשים זורקים כך כך הרבה מוצרי אלקטרוניקה לרחוב

ומזהמים את הסביבה -הם קנו סמסונג.

לאחר ההטפה - מגזין SMB PLUS (שבעבר היה MEDIA PLUS וגם PLUS ) דירג לפני כמה חודשים את מסכי ה-LCD הטובים ביותר בשוק.

את התוצאות ניתן לראות בגיליון העדכני ביותר - SDM S73 עולה 1800 שקלים (ירידת מחיר) ולפי מי שביצע את הביקורת

הוא שלמות טהורה. למה לקנות סמסונג שידועים במסכים המאוד ממוצעים שלהם ולא לקנות מסך של שיישמר לשנים ארוכות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...