לכל האנשים שמצדדים או מתנגדים להתנתקות, מישהו מכם חשב על החתולים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל האנשים שמצדדים או מתנגדים להתנתקות, מישהו מכם חשב על החתולים?

shuy

Recommended Posts

אומנם עם כל הצער שבליבי על החתולים ששם (ואני אוהב חתולים עד מאוד, יש לי 2 חתולים בבית בעצמי, למרות אלרגיות לא קלות לחתולים)

בני אדם (וכן, אפילו מתנחלים שקושרים ילדים בני 5 בשלשלאות ברזל לעמודים הם איפשהו בני אדם) קודמים להם

ולכן עיקר המאמץ צריך להתמקד בבני אדם, ולא בחיות המסכנות, למרות שברור שצריך להיעשות משהו גם לגביהן

טוב די, אני אוריד את המסכה עכשיו...

טוב, צריך לעשות משהו בנוגע לחתולים האלה, ומהר

לחתולים לא מגיע לסבול בגלל המתנחלים האלה

אני באמת ובתמים מודה שלא אכפת לי מהמתנחלים, ולא אכפת לי מה יהיה גורלם, לא משנה עד כמה מר ונורא הוא יהיה

לעומת זאת, מהחיות כן אכפת לי וצריך לעשות משהו לגביהן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאשים את במתנחלים

הם הביאו אותם (התנחלות , החתולים לא באים לבד)

ומשאירים אותם

טכנית אני חושב שאפשר להגיש תביעה על התעללות בבעלי חיים (וואלה רעיון נחמד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טכנית לא אומר כלום...

יש אלפי מקרים כל שנה של התעללות של ממש בבעלי חיים, הרבה יותר גרועות מזה

שמבחיל לחשוב על בני האדם שעושים את זה

(ואני נשבע שאם היו לי 5 דקות עם בן אדם אחד כזה בחדר, הוא היה מגלה כמה כואב זה שחותכים לך את הביצים, אם לא הייתי מעוצבן...)

ובדוגרי, לאף אחד במדינה הזאת לא אכפת משום דבר חוץ מהתחת שלו, נראה לך

שלמישהו יהיה אכפת מכמה חתולים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המתנחלים לא הביאו את החתולים (לפחות לא את רובם),אלה הם חתולי רחוב שמתרבים כל עוד יש מספיק אוכל.

אני אישית הרצתי כמה טלפונים לעוד כמה בעלי עדרים באיזור שלי (לי יש עדר של בערך 90 חתולי-רחוב שאני מאכיל אותם ומחסן אותם ומעקר אותם באופן קבוע)

ומחר אנחנו מתכוונים להגיש בקשה רשמית לאלוף ע"מ שיתן אישור זמני שנוכל להכנס לרצועה עם מלכודות ואקדחי הרדמה (הרדמה זמנית הכרחית בשביל לאסוף חתולים שממש מפחדים) שנוכל לאסוף חלק (לצערי קטן) מהחתולים.

מישהו אולי יודע מה המספר של ריבי?

(היה לי אותו והוא נמחק לי ביחד עם כל הזיכרונות בפעם האחרונה שהסלולרי שלי שבק חים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...