מעוניין לשלוט מתי הלוח יקבל חשמל ומתי לא!! מישהו רציני יודע איך עושים זאת.? עזרה - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לשלוט מתי הלוח יקבל חשמל ומתי לא!! מישהו רציני יודע איך עושים זאת.? עזרה

ye_3333

Recommended Posts

אז כך מה קורה קודם כול??

דבר שני אני רוצה לשלוט מתי הלוח יקבל חשמל מה20 פינים ומתי לא! (על תשאלו למה חח אין כוח להסביר!! ) בקיצור חשבתי על רעיון ורציתי לדעת עם זה אפשרי דרכם..

עם אני יחתוך את כול החוטים השחורים!! (חוטי אדמה בצמה של הספק ) מתוך ה20 פינים! ויחבר אותם ביחד! לחוט אחד! ומשם יחבר למפסק פשוט ומהמפסק אני יחבר שוב לחוט בודד שאליו אני יחבר את כול החוטים השחורים אל הלוח!! כאילו זה משנה עם כול החוטי אדמה מחוברים לחוט אחד? או שצריך שכול חוט יהיה לו את החוט שלו?

חברה עזרה.. עם הרעיון הזה לא טוב איך אני שולט מתי הלוח יקבל חשמל ומתי לא? פשוט אני רוצה לחבר כמה דברים לספק אחד! ומתי שהספק ידלק אני רוצה שרק משהו אחד ידלק ולא גם הלוח! מקווה שהנבתם..

יחיאל :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:screwy: :screwy: אל תעשה את זה :screwy: :screwy:

לחתוך לספק את הכבלים זה לא טוב

תסביר מה אתה רוצה לעשות אז אולי אפשר לעזור לך אבל ככה

טכנית אם תמצא מתג ON OFF של מס' גדול של יציאות/כניסות אז תוכל לעשות דבר כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אני ינסה להסביר את זה כך...

מהספק יוצאים 20 פין! ומיתחברים לשרוול נוסף שמפצל לשני חיבורים של 20 פין!! יענו כדי לחבר ספק אחד לשני לוחות!! עכשיו עם אני מדליק מערכת אחת אז גם הלוח של המערכת השניה נידלק!! (מין הסתם) עכשיו מה שאני רוצה לעשות זה חיבור אחד מהשוורל לחבר ללוח אחד באופן קבוע!! ואילו את השרוול השני לחתוך לו את כול החוטים השחורים (חוטי אדמה ) ולעשות מה שאמרתי:

"""אני יחתוך את כול החוטים השחורים!! (חוטי אדמה בצמה של הספק ) מתוך ה20 פינים! ויחבר אותם ביחד! לחוט אחד! ומשם יחבר למפסק פשוט ומהמפסק אני יחבר שוב לחוט בודד שאליו אני יחבר את כול החוטים השחורים אל הלוח!! כאילו זה משנה עם כול החוטי אדמה מחוברים לחוט אחד? או שצריך שכול חוט יהיה לו את החוט שלו? """

ואז ליצור מצב שכן שני מחשבים יעבדו על ספק אחד!! רק שאני יחליט מתי המחשב השני ידלק ולא מתי שמחשב אחד נידלק אז גם השני ידלק ביחד איתו!! (בלי הרבה שאלות רק עזרה בבקשה.. חח) בקיצור אני יודע שכול החוטים השחורים הם חוטי אדמה!! וכמובן עם החוטים של הזרם לא מיתחברים עם החוטים של האדמה אז הלוח לא ידלק (תקנו אותי עם אני טועה!!??) לכן חשבתי לעשות את מה שרשום למעלה...

להביא מפסק שישלוט בכמה חוטים לא ניראה לי שאפשרי עם בכלל קיים.. לכן זה יורד מהפרק.. הקטע הוא עם מה שהצעתי יעבוד או שזה יהרוס את הלוח ? או שהמחשב בכול זאת ידלק בלי החוטים השחורים? או שכול חוט שחור צריך חוט משלו ? ביקצור אני מקווה שאתם יודעים מה אתם מציעים חח?

יחיאל :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו ye_3333 האיש והאגדה

מבזבז בלי לחשוב

תראה את החתימה

יש לו שני ספקים למכירה

אם אני זוכר נכון הוא הזמין לעצמו 600W (או אפילו יותר ) של חברה (טובה) שאת שמה אני לא זוכר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם תחתוך את השחורים זה לא ממש יעזור, מקסימום ישרוף את הלוח ואז בטוח שהוא לא ידלק.

אם בכל זאת אתה רוצה לחבר ספק אחד ל-2 מחשבים ושכל אחד ידלק בצורה עצמאית אתה תצטרך לבנות מעגל עם ממסר שיתחבר לכל החוטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שידע שלי בנושא מוגבל, אבל לפי ההבנה שלי דווקא הוא אמור לחתוך את החוטים הפעילים ואותם למתג, לא את האדמה..

אחרת.. ברגע שהוא ידליק את הספק, וינתק (בעזרת המפסק) את חוטי האדמה... מדי יישרף לו הלוח השני, אם לא הרבה יותר מזה.. לא?

נדב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...