שתי שאלות אחת בנוגע לתפריט בכניסה ל windows השנייה בנוגע לאאוטלוק - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתי שאלות אחת בנוגע לתפריט בכניסה ל windows השנייה בנוגע לאאוטלוק

hellyeahmofo

Recommended Posts

1) ה windows במחשב שלי נדפק והתקנתי בנוסף אליו עוד windows שכמובן עולה

ב windows הישן היה outlook איך אפשר למצוא את ה emailים שהיו בו?

היכן נמצא ה storage folder של oulook

2)כאשר אני מפעיל את המחשב אני מקבל תפריט ובו אני יכול לבחור בין ה הישן לחדש

איך אני יכול למחוק / לשנות שם וכו'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) אתה צריך ללחוץ באווטלוק קובץ> פתח> קובץ נתונים של אווטלוק ושמה להיכנס לכונן שההתקנה של הוונדוס הקודם הייתה בו (בדרך כלל C) ומשמה ל Documents and Settings ולשם משתמש שלך בווינדוס הקודם ועכשיו אתה צריך שהדבר הזה שאתה רואה תיקיות וקבצים מוסתרים יהיה מופעל ועכשיו תיכנס שמה ל Local Settings ואז לApplication Data ואז לMicrosoft ואז לOutlook ויהיה לך שמה קובץ Outlook.pst תפתח אותו ויהיה לך את כל המיילים מהווינדוס הקודם

2) אם מחקת את הווינדוס הזה אז אתה פשוט נכנס בStart לRun ורושם msconfig ואז בחלון שיפתח לך אתה הולך לBoot.ini

ולוחץ על Check All Boot Paths ואז זה יגיד לך שאחד מהדברים שרשומים שמה לא נמצא באמת ויציע לך למחוק אותו.

אם לא מחקת את הווינדוס אז אתה צריך להיכנס לStart ואז לRun ולרשום cmd ואם אתה לא יודע איך לעבוד אם זה אז אני אסביר לך אתה רואה שמה שאתה נמצא באיזה תיקיה אז תרשום .. cd ותלחץ אנטר תעשה את זה כמה פעמים עד שזה יגיע ל \:C עצמו ואז תרשום את הדבר הבא:

boot.ini -h -r -s ותלחץ אנטר ואז תסגור את זה ואז תיכנס לC ויהיה לך שמה קובץ Boot.ini אז תפתח אותו ותמחק את השורה שבה כתובה המערכת שאתה לא צריך להיכנס אליה ותשמור את זה.

מקווה שעזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...