מישהו ראה,או יודע על קיומה של פרארי בארץ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו ראה,או יודע על קיומה של פרארי בארץ?

PhP dUdE

Recommended Posts

אחח אחח כל כמה זמן באיזה פורום יש תמיד את התרד לגבי הפרארי בארץ.

אז בואו נסכם את כל הדברים הנכונים שאמרו פה וגם את הדברים הלא נכונים שאמרו.

לפני זמן רב הבעלים של חברת אל על  החליט לרכוש פרארי, הצליח להשיג אחת להביא לארץ ולעשות לה רישוי  :xyxthumbs:

(ראה תמונה מצורפת).

לאחר מכן הוא התפטר מחברת אל על ורכש את השליטה על החברה שמייבאת את פיאט לארץ, באותו זמן  הוא החזיר את הפרארי המצורפת

בתמונה לחול, וקנה חדשה 456 והיא נחה איפה שרוקפורד ציין על פיו.

עכשיו- איין שום יבוא סדיר של פרארי לארץ ובשביל לאשר אחת צריך להיות ממש ממש מולטי מיליונר ועם קשרים עד הודעה חדשה.

אני אפילו לא שמעתי על יבוא אישי של פרארי לארץ.

הפרארי שנכנסת בשער זה הלונדון ירושליים, השנייה זה הפרארי הישנה שהיתה לבעלים של פיאט,

אם למישהו יש תמונה של ה 456 בארץ אני אשמח לקבל.

פרארי זו אכן פיאט, אותה חברה אותו בעלים, מחלקות ושמות שונים.

DimaX אנחנו לא "קוקואים ?!?!!?" לא יודע מה איתך, כל מיני חרטות שחברים של דודה של אחותך של חבר שלך מאכילים אותך

לא אומר שהם נכונים, לא היתה ב כמה שנים טובות האחרונות שום פרארי עם רישוי בארץ חוץ מ ה 2 המדוברות.

ראלי לונדון ירושליים זה לא נחשב זה אשרת נהיגה זמנית.

הדבר הכי קרוב למכירה סדירה של פרארי שהיה בארץ זה ניסיון לייבא מזארטי וגם הוא נכשל.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נחכה ונראה..

בנתיים פרארי שוקלת לייצר מכונית עם מחירים יותר שפויים,אבל אחרי הכול אם פרארי תתחיל לייצר מכוניות במחירים סבירים היא לא תשאר פרארי לא כך? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה לי פרארי לא היתי דואג לשטורים..

אתה מבזבז 13 אלף דולר לטיפול,אז 1000 שקל זה לא כסף..

אגב תמיד אפשר ללחוץ על הגז ;D

תאמין לי שהשטורים יעידפו לנסוע ליוסי לאכול לאפה או משהו בסגנון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שניתן לרכוש פרארי באופן סדיר בישראל, זכור לי שהיתה תקופה נסיונית, אבל זה לא ממש הצליח.

הפרארי היחידה בישראל (456), חונה לה בשלווה ברחוב שלמה המלך במרכז ת"א, שיכון המליאנים מול בי"ח איכילוב/סורוסקי.

אתה מתכוון לשאול המלך?לא?

ואם תפרט בדיוק איפה אני אשמח...

איתן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF?!

טוב אולי לא כל אחד, אבל אני אומר לך שלפני בערך 8 שנים כשהייתי בכיתה א' בערך או ב' כל פעם שהייתי הולך לחבר שלי אז חנתה לו בחנייה פרארי שחורה, אין לי מושג איזה דגם!! ממש יפה, עם סמל של סוס על 2 רגליים עומד!!! כמו במרצדסים, לא מודבק אלא עומד ....

ד"א, חבר שלי היה גר\גר עדיין בשכונת "נווה פת" בירושלים(דרום-מתחת לגילה)

אז אל תנסה להגיד שלא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן כן, כל תרד כזה צריך להביא תכתבה על ההתחלה וזהו ;D

WTF?!

טוב אולי לא כל אחד, אבל אני אומר לך שלפני בערך 8 שנים כשהייתי בכיתה א' בערך או ב' כל פעם שהייתי הולך לחבר שלי אז חנתה לו בחנייה פרארי שחורה, אין לי מושג איזה דגם!! ממש יפה, עם סמל של סוס על 2 רגליים עומד!!! כמו במרצדסים, לא מודבק אלא עומד ....

ד"א, חבר שלי היה גר\גר עדיין בשכונת "נווה פת" בירושלים(דרום-מתחת לגילה)

אז אל תנסה להגיד שלא!

חחחח סמל של פרארי "עומד" אני עוד לא ראיתי דבר כזה, מה איתך?  :lol:

90 אחוז שראית מוסטאנג, ו 10 אחוז שראית איזה יונדאי קופה ששמה סמל אמיתי של פרארי רק בשביל הקטע ( וכן יש אחד כזה בארץ עם קיט מדהים)

בחייך בן אדם! היית בכיתה א, אני אפילו לא ידעתי מה זה הגה אז, תקרא תכתבה ב ידיעות ואז תבין שלא יכול להיות כי נחתו רק 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי הפרארי הישראליות (קודם 456, אח"כ 575) שייכות לבעלים של סמל"ת, יבואני פיאט (על שלוחותיה - אלפא\לנצ'יה) וקיאה.

לבחור קוראים מיכאל לוי, והוא גם כיהן בדירקטוריון אל-על (לפחות לפני מכירתה לאחים בורוביץ').

הסוכנות הייתה של משפחתו מאז ומעולם, אגב.

בנוסף לאלו, יש לו גם אלפא 156GTA SPORTWAGON עם מספר דיפלומטי, ולפי מה שהבנתי יש לבנו אלפא 147GTA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאלה במפגש הבא באים לשם ומרימים תאוטו נרגן גרר ב200 שקל נגרור אותו לטייבה יפרצו אותו שם ואז

נעשה עליו סיבובים

במפגש הבא מול בית חולים סרוקה מי בא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...