מהו האופנוע הסדרתי (שעדיין נמכר, לא דגמים שחוסלו) הכי זריז מבחינת 0-100? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו האופנוע הסדרתי (שעדיין נמכר, לא דגמים שחוסלו) הכי זריז מבחינת 0-100?

KvodHagab

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למי ששאל למה יש 2 דיסקים מקדימה ואחד מאחורה, התשובה היא, גם כי פחות משתמשים בו, אם כי באופנועי כביש משתמשים בו יחסית הרבה,

וגם כי אין אפשרות לשים 2 דיסקים מאחורה, אחד מהצדדים משתמש בגלגל שיניים לשרשרת המניעה את האופנוע..

אם כי יש שמועות על אב טיפוס אחד עם 2 דיסקים מאחורה, מן פטנט חדש.

זה לא רק כי אין מקום ..

יכולים לשים אחד גדול יותר שיספק יותר בלימה .

אבל לא עושים את זה כי :

בזמן בלימה  הרכב שואף עדיין להמשיך ישר ורוב המישקל עובר קדימה  (אתה מרגיש שאתה רוצה להמשיך קדימה בזמן בלימה חזקה ?!)

ולכן העומס על המיתלה האחורי קטן וכתוצאה מכך הכוח הנורמלי שלו קטן = פחות חיכוך = פחות אחיזה ,כשאין אחיזה ועם בלם גדול יותר הגלגל פשוט ינעל מיד .

שני דיסקים יהיו אפילו פחות כדאים .

ברכב זה עוד לא נורא כשאתה בקו ישר אבל אם תוסיף לזה סיבוב שווה הגוי יתר , דיי מסוכן למי שלא מנוסה . (היום המצב כימעט ולא יקרה ברכב חדיש עם EBD (חלוקת לחצי בלימה ) וABS (אי אפשרות לנעילת הגלגלים )

באופנוע זה כימעט תמיד מסוכן (אני חושב ) ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני מנסה להגיע לשם בכל פעם שאני יכול שיש אירוע, לפעמים אני אפילו ממרשל (מהמילה מרשל), פשוט מדהים לראות מה שקורה שם, במיוחד עם הקטע שטח החדש, מלא אקשן.

בקרוב גם יפתח מסלול המוטוקרוס,

יש לציין שכל יום חמישי יש שם מפגן אופנועים נחמד, משותף גם עם סוכנות הארלי דייוידסון ושווה לבוא לראות אימונים והכל, ולבעלי האופנוע, יכולים להגיע לשם ולהיתאמן במסלול(בתשלום כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכניסה למקום כצופה היא בעלות של 20 שח, או 10 שח, אני לא זוכר, בימי חמישי יש מופעים יפים של הארלי ועוד כמה, וגם אימונים של סופרמוטו וכו',

יום אימונים לרוכב עולה כ70 שקל, מ7 עד 12.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...