מהו משחק האסטרטגיה הטוב ביותר - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו משחק האסטרטגיה הטוב ביותר

a12beat

איזה משחק אתם מעדיפים red alert 2 או warcraft 3  

204 הצבעות

1. 1. איזה משחק אתם מעדיפים red alert 2 או warcraft 3

Recommended Posts

קיבלתי yuvyuv . 8)

אבל על תענה ככה נמק הסבר והדגם ;D

תציע איזה משחקים הייתי רוצה לצרף לסקר ולמה.

אני לדוגמה חושב שמבחינה אסטרטגית ra2 מלך כל משחקי dune clone במולטיפלר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווסט-ווד לא הוציאו משחק נורמלי מאז רד-אלרט ב-96 >:(.

לעומת זאת...

בליזארד הפכה לחלוטין את ההגדרה למשחק אסטרטגיה איכותי עם סטאר-קראפט ב98(יש לי את ההמהדורה המיוחדת ואת הגרסא הרגילה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל אף שאני אוהב את משחקי האסטרטגיה של Westwood כגון: Emperor : battle 4 dune , Red Alert 1,2,yuri

אני משוגע על משחקי ויש הרבה משחקים מעולים שלהם, כגון: הנצחי!!! Warcraft , Starcraft ועוד...

בקיצור, למי שלא הבין, אני בכל ליבי בעד Blizzard!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

heros 4 חמוד אין ספק אבל >:( עמוס באגים ללא מולטיפלר(למרות שהובטח) ולא השתנה מאוד מ hero 3 .

חבל כי חיכיתי למשחק שנים. :-\

כל האנשים ששונאים את westwood אתם שיחקתם ב- ra2 במולטיפלר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שיחקתי בRA2 במולטיפלייר, נחמד מאוד!!!

לגבי Hereos 4 יש כמה שינוים שאני אישית אהבתי, כגון שאפשר לבנות חיילים כל יום, או שאפשר לבחור בין חיילים ( למשל לבנות בניין שמייצר הידרה או בניין שמיצר דרקונים שחורים...), ושיש עוד רמות למיומנויות של הHero ושהוא יכול להלחם.

אבל!!! אבל, את כל זה הרס דבר אחד שלהרבה אנשים הוא דבר קטן, אבל לשאר האנשים הוא דבר ענקי, הוא שאין אפשרות למולטיפלייר במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפאצ' למולטיפלייר אמור לצאת ביולי-אוגוסט... וגם אז, המולטיפלייר ממש לא יהיה פופולרי. תחשוב על כך שאם אתה משחק עם עוד שלושה אנשים, וכל אחד עושה תור בשתיים-שלוש דקות, אתה בעצם משחק כל עשר דקות למשך שתי דקות.. :-\

אין שם כל כך הרבה באגים. הפאצ' החדש נהדר :)

HOMM4 הוא ממש לא HOMM3.. ההבדלים פשוט עצומים. אם זה שהורידו את הגיבור אל שדה הקרב, אם זה שעכשיו מקבלים חיילים כל יום או שעכשיו המשחק הרבה יותר טקטי, HOMM4 טוב יותר מ-3 מכל בחינה.

ודרך אגב, הוא משחק גרוע. Diablo2 עוד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יש שינויים בין homm 3 ל- homm 4 אבל המשחק במהות לא השתנה מאוד ואפילו הגרפיקה לא כל כך יותר טובה .

2.לגבי הבאגים אכן הpatch תיקן את רובן אבל מביש שמשחק יוצא לשוק כל כך פגום ואז מחכים די הרבה זמן (חודש וקצת) לתיקון.

3.כתוב על הקופסה שלמשחק אפשרות למשחק רב משתתפים , >:( אני עדיין מחכה שיוציאו את הטלאי שיאפשר את זה.

4. לא יודע מה איתכם אבל הסיבה היחידה שאני קונה משחקים ולא גונב אותם זה בשביל המולטיפליר.

ו- captaincaveman לפי התגובה שלך אני מבין שלא ממש שיחקת ב ra2 לפחות לא באופן רציני ,כי זה פשוט לא נכון אי אפשר לנצח יריב אם הרבה יחידות צריך הרבה אסטרטגיה.(לכל יחידה יש את ה- counter שלה)

אני הייתי נוהג לשחק ra2 ברשת מקומית ,היו שני חברה שתמיד שיחקתי נגדם זה היה 2 נגד 1 (כלומר להם היה פי שתים יחידות ממני)

והם אף פעם לא ניצחו אותי (הם אפילו לא היו קרובים לניצחון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...