ATI Catalyst� 5.7 - דרייבר חדש! - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ATI Catalyst� 5.7 - דרייבר חדש!

e.t

Recommended Posts

שמע בלי קשר לOC שלי [מאוורר 80 בדלת מולו ליתר בטחון], אתה צריך לקבל בסטוק 1000 בערך, כמעט כל אחד שיש לו R9550 עם 128BIT מקבל כזו תוצאה בלי OC.

גם בORB אפשר לראות אנשים שקיבלו 1100 בלי OC. וזה לא קשור למערכת שלך, היא מספיק חזקה לכרטיס כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא יודע איך הם עשו את זה אבל הם סוף סוף שיחררו דריוור שבאמת העלה את התוצאה ב . עליה של 165 נק' (05) R9800P היציון לפני הדריוור החדש 2502 אחרי הדרריוור החדש 2667.. שזה באמת משמעותי. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה אחרי התקנת הדריבר אני לא יכול לסיים הרצה של 3D05.. אני מנסה להתקין את התוכנה מחדש ..

2003 שיפור של 120 נ"ק

2001 150 נ"ק

מאוחר יותר אני אנסה גם עם אובר וניראה אולי נישבור את השיא שלי... :smile1:

thegodx

אני עם 5.6 מקבל 2670 .. מה שאר המיפרט ?

אוווחחחח איזה מעצבן שאני לא יכול להריץ 2005 כרגע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כל הנקודות העלה ב נותנות לכם, כשה זה לא נותן יותר ביצועים??, ואוו 100 נקודות יותר, איזה כיף לי. :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע בלי קשר לOC שלי [מאוורר 80 בדלת מולו ליתר בטחון], אתה צריך לקבל בסטוק 1000 בערך, כמעט כל אחד שיש לו R9550 עם 128BIT מקבל כזו תוצאה בלי OC.

גם בORB אפשר לראות אנשים שקיבלו 1100 בלי OC. וזה לא קשור למערכת שלך, היא מספיק חזקה לכרטיס כזה.

יש מצב הכרטיס שלי דפוק?

כי אין לי כוח לשלוח אותו לצפון(קניתי מנועה ואני גר באילת)

רק אם זה באמת מצדיק כי כרגע זה מריץ לי סבבה את כל המשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע למה אבל ה CCC לא עובד אצלי, אני לוחץ על הקיצור דרך שיש על הדסקטופ (וגם דרך קליק ימין בעכבר) וכלום, לא עולה ה CCC, בעבר הוא עבד אך היום לא משנה איזה CAT הוא לא עולה לי, עשיתי הסרה של הדרייבר הקודם עם "מנקה דרייבר" והתקנתי את הדרייבר בהצלחה, אין לי מושג למה זה לא עולה? וכמובן שגם התקנתי את NET FRAMEWORK. טוב, אני אחפש דרייבר עם CONTROL PANEL בעעע... :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע למה אבל ה CCC לא עובד אצלי, אני לוחץ על הקיצור דרך שיש על הדסקטופ (וגם דרך קליק ימין בעכבר) וכלום, לא עולה ה CCC, בעבר הוא עבד אך היום לא משנה איזה CAT הוא לא עולה לי, עשיתי הסרה של הדרייבר הקודם עם "מנקה דרייבר" והתקנתי את הדרייבר בהצלחה, אין לי מושג למה זה לא עולה? וכמובן שגם התקנתי את NET FRAMEWORK. טוב, אני אחפש דרייבר עם CONTROL PANEL בעעע...  :s07:

קרה לי את זה.. אני חושב .. :bash:

בוא תנסה משהו ..

קליק ימני (או איך שזה אצלך ) כשאתה על הקיצור דרך ויש לך שם את האפשרות צור לינק אדום (?!!) לחץ זה יצור לך קיצור דרך בשם CLI

אתחל את המחשב ונסה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה יש לי בעיה =\

עשיתי בדיקה עם omega_2642 שהיה מותקן אצלי וקיבלתי ב3DMark05

2000 נקודות.. זה טוב ל9600XT? (בסטוק..)

ועכשיו אחרי שהתקנתי את הדריבר החדש (והסרתי את הישן לפניי..) אז התחילו לי מסכים כחולים =\

בכל הפעלה של המחשב שניה אחרי שהווינדוס עולה יש מסך כחול ואז צריך לאתחל.. אז נכנסתי למצב בטוח ומחקתי את הדריבר ואחרי בערך 10 ניסיונות של מחיקות והתקנות הצלחתי לחזור לישן שלי בלי שיהיו המסכים הכחולים.. מישהו יודע ממה נובעת הבעיה ואיך אפשר לפתור אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי עשיתי מה ש ATI אמרו ונדפק לי כל המערכת. חרא חברה... תקלה יחסית נפוצה, והם אפילו לא מתייחסים אליה באתר. מה קרה, הסרתי את הדרייבר הישן 5.5 כמו שאמרו, ניסיתי להתקין את החדש (יש לי 9800 פרו אגב) והוא לא מצליח להתקין את הדרייבר הוא כותב שטויות ואז אומר (כמו איזה חכמולג!) שכדאי להתקין קודם דרייבר VGA סטנדרטי... חצוף. למה מה הוא הוציא את הכסף וקנה כרטיס? בכל מקרה השקעתי בעיה כמה שעות טובות, ניסיתי אומגה ניסיתי SNA כלום אותה בעיה ATI חרא חברה בדקתי באינטרנט ולאנשים זה קורה גם בכל מיני גרסאות של הקטליסט, אז אני לא היחיד, פיתרון - אין לי. אז עכשיו אני עם דרייברים לא ידועים של מערכת ההפעלה לא יכול לגלוש בקושי שלא לדבר על לעבור, לשחק או כל דבר אחר. אם יש לכם פיתרון - להתקין שוב זה לא פיתרון.

חשבתי להרוג את מנכ"ל ATI - כרטיסי טיסה לארה"ב עלי, מי מצטרף (חובה ויזות! אני לא הולך להתעקב בגלל מישהו!) היציאה עודש שלושה ימים. נראה את החצוף הזה מסביר למה עם כרטיס שעלה 1500 ש"ח צריך לאכול חצץ מהחברה שלו בלי התייחסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tomerra

פשוט תן לWIN להתקין את הכרטיס כחומרה חדשה ואז תעדכן .

אני מעולם (כבר 3 מחליף דריוורים שלהם +על 2 כרטיסים ) לא מחקתי דרייבר אלא רק התקנה על הקיים ועד היום רק דריוור אחד עשה לי בעיה (4.7) .

שיפור ביצועים עם ה 5.7 :

OC למעבד ל 2.5 כרטיס בלי OC .

ב 2003 מ6150 (5.6) ל 6290 (5.7)

ב 2005 מ 2660 (5.6) ל 2780 (5.7)

וכמובן גם השאים האישיים נישברו (למרות המהירויות הנמוכות יותר )

430/784 הוציא 3100 ב05 .

כשהשיא הקודם היה על 450/790 והוציא 3008 נק'

או בקיצר מחכה לחורף  ;D

ORB http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1034588

עריכה : למה לעזאזל הוא מזהה את הכרטיס שלי כ 256 מגה ?? יש לי רק 128 וזה רק עם הדריבר הזה .. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...