שיטות להוריד פרופיל ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיטות להוריד פרופיל ?

ExploiT

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבחור יבחר לתרום למולדת שלו בדרך שהוא ימצא לנכון לתרום לה . אם הוא ימצא לנכון לא לתרום לה , זכותו המלאה .

נכון , זה לא בסדר , אבל זאת החלטה שלו . אי אפשר לכפות עליו אידיאולוגיה של מישהו אחר .

ואתה באמת מאמין שהאפס הזה יתרום למדינה בדרך אחרת? אתה יותר חכם מזה...אני בטוח.

ולפותח הדיון, אנשים כמוך יכולים להרוס לאנשים כמוני את היום בגלל דיונים מטומטמים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה,

במדינת יש חוק שירות ביטחון..אני בטוח שאתה מכיר אותו.

בן אדם שמחפש דרך לחמוק מחובותיו כאזרח תוך כדי שהוא נהנה מזכויותיו כאזרח הוא לפי דעתי אפס - וללא ספק זה מה שהבן אדם הזה מנסה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה באמת מאמין שהאפס הזה יתרום למדינה בדרך אחרת? אתה יותר חכם מזה...אני בטוח.

ולפותח הדיון, אנשים כמוך יכולים להרוס לאנשים כמוני את היום בגלל דיונים מטומטמים כאלה.

לך אין זכות לקרא לו אפס, כי אני בטוח שגם אתה לעתים עושה דברים שלא מקובלים על אחרים, מה לעשות שלא כולם חושבים בדרך שלך או של רבים אחרים.

זה שהוא לא רוצה לשרת שירות סדיר או שירות בכלל, זו בעיה שלו, והוא יצטרך להתמודד איתה לבד בעתיד.

אבל שוב, זאת זכותה המלאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך אין זכות לקרא לו אפס, כי אני בטוח שגם אתה לעתים עושה דברים שלא מקובלים על אחרים, מה לעשות שלא כולם חושבים בדרך שלך או של רבים אחרים.

זה שהוא לא רוצה לשרת שירות סדיר או שירות בכלל, זו בעיה שלו, והוא יצטרך להתמודד איתה לבד בעתיד.

אבל שוב, זאת זכותה המלאה

זאת לא זכותו בכלל, יש חוק, וחובתו היא לציית לחוק.

אני מקווה שהבהרתי לך את הנקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^ 

חחחחחח

אני גם נגד זה ואני תומך בכל מילה של Yot

לדעתי הוא צריך לעשות לפחות שירות מינמלי של גו'בניק.

ממש מעצבן אותי אלה שמתחקמים מהצבא.. יש לי שניים כאלה בכיתה שהתחמקו וכנראה הולכים לעשות שירות לאומי, שני שמאלנים קיצונים שנגד המדינה

ונגד הצבא ונגד כל דבר שקשור לציונות פשוט מעצבן לראות אנשים כאלה יוצאים בקלות כזאת מהצבא .. עדיף שירשתו ויסבלו.

רק שתדע Org-E שאתה תסבול יותר מחוץ לצבא מאשר בצבא עצמו, אני מכיר מישהו שעשה שירות לאומי וזה דיי דפק אותו בחיים יש הרבה מקומות עבודה שלא רוצים לקבל אותו והוא מקבל שלילה לכל מקום שהוא הולך.. וזה בדיוק מה שאנשים כאלה שמתחמקים מהצבא צריכים לקבל.. צריכים לשלול להם חלק מהזכויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...