האם ניתן למחוק רק את הwin בלי למחוק את כל המידע על ההארד-דיסק? (ואיך?) - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ניתן למחוק רק את הwin בלי למחוק את כל המידע על ההארד-דיסק? (ואיך?)

1nstall

Recommended Posts

היי

יש לי עכשיו הארד-דיסק 80G שיש בו את כל התמונות\שירים\סרטים\משחקים\תוכנות וכו'...ולא מותקן עליו win...

בקרוב אני קונה עוד הארד-דיסק 160G..

אז אני רוצה להתקין win על ה160 ואז להעביר את כל המידע מהארד דיסק 80 להארדיסק 160...

ואז למחוק את הwin ולהתקין win על ה80 וככה ליצור שה160 יהיה בעל כל המידע וה80 יהיה בעל הwin ...

קודם כל...האם זה אפשרי????

ואם כן, אז איך עושים את זה?

תודה מראש

install

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחבר את הדיסק הקשיח החדש במקביל לישן.

תעביר את כל ה-Data (תמונות, שירים, סרטים) לדיסק הקשיח החדש.

תיצור בדיסק הקשיח הישן מחיצה של 8GB לצורך התקנת Windows XP, ומחיצה נוספת ל-Data.

תתקין Windows XP על המחיצה הראשונה של הדיסק הקשיח הישן.

תוכנות ומשחקים תצטרך להתקין מחדש.

בדיסק הקשיח הישן אין לך מערכת הפעלה?

אם כך, אז אתה יכול להעתיק את ה-Data מהדיסק הקשיח הישן לחדש באמצעות KNOPPIX שזו מערכת הפעלה מבוססת שרצה מה-CD. לא צריך להתמצא בלינוקס כדי להעתיק קבצים ממחיצה אחת לשניה. אני עשיתי את זה בלי כל ידע בלינוקס. אם תהיה לך בעיה, אז תוכל לקבל עזרה בפורום או לשאול אותי.

במידה ויש לך קבצים עם שמות בעברית, אז תהיה לך בעיה להעתיק אותם באמצעות KNOPPIX. במקרה כזה, תשתמש בלינוקס כינרת שזו גירסה של KNOPPIX בעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר, אבל למה להסתבך ולעשות עבודה כפולה? :nixweiss:

אם אתה רוצה להתקין על הדיסק הקשיח החדש רק כדי להעתיק אליו קבצים מהדיסק הקשיח הישן ואז למחוק אותו, אז זה לגמרי מיותר.

מאוד מומלץ להשתמש לצורך המטרה הזו ב-KNOPPIX או בכינרת (במידה ויש לך קבצים אם שמות בעברית).

KNOPPIX הוא חינמי, כך שאתה יכול להוריד אותו משרת מהיר ולצרוב אותו תוך שעות ספורות.

KNOPPIX היא שרצה ישירות מה-CD, בלי שום צורך להתקין משהו על הדיסק הקשיח.

בנוסף לכך, KNOPPIX יוכל לשמש אותך בעתיד למטרות אחרות.

מלבד זאת, אולי ההיכרות שלך עם KNOPPIX תגרום לך להתאהב בו (כמו שזה קרה לי), ותחליט להתקין במקום או לפחות בנוסף לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...