המלצה ללוח אם חדש - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה ללוח אם חדש

oFiR 22

Recommended Posts

משום מה אני בכל זאת מעדיף 865pe על צ'יפסט של SIS

משום מה גם יש לי הרגשה שאתה לא היית מעז ליישם את ההמלצה הזו, לא היית מעז לגעת הרי בצ'יפסט של SIS

בתקציב הזה הייתי בגדול קונה את הלוח של SIS. ההרגשה שלך לא נכונה. ה TX הוא ציפסט מצויין. כמו שאמרתי קודם, אחד היציאות הטובות של SIS (אין הרבה כאלה).

ולגבי המשפט הראשון - בהחלט זכותך.

עריכה: ולפותח הטרד - אתה יכול בשקט לקחת את הלוח של איפוקס. הוא לא רע בכלל ביחס למחירו (יש לי אותו). אבל, קח בחשבון שבלוח של אתה מקבל הרבה יותר. לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הEPOX אין לפנדה במלאי אז חזרתי לעזרתכם...

אוקיי אז התוכניות השתנו ומצאתי מישהו שיסביר לי איך להרכיב את הלוח אם אז עכשיו יש לי תקציב של עד 600 ש"ח ללוח אם נורמלי עם 4 סלוטים של .

אז חשבתי על הASUS ואני רוצה לפתוח יותר את הדיון על מה שהתחלתם להתווכח אם ה"יציאה" של SIS הפעם הצליחה או שעדיף להשקיע בדגם היותר מתקדם?

תודה רבה,

אופיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז עדיין לא הזמנתי כי היו לי הרבה בעיות בזמן האחרון,

בקיצור, הלכתי לזאפ כדי לראות איפה יש את הלוח במלאי והגעתי לדף הזה:

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=23747

וברשימה אני לא יודע למה, אין את החנות "זיגזג" אז נכנסתי לאתר לבד וראיתי שאצלם הלוח אם במלאי והוא עולה 587 וכולל משלוח זה יוצא משהו כמו 625 ש"ח.

אז רק רציתי המלצה מאחד מחברי הפורום שכבר יש לו ניסיון או מזיגזג או מחנות אחרת שמופיעה בזאפ,

אני רק מבקש, רק המלצות טובות על חנויות אמינות וטובות [glow=red,2,300]ולא[/glow] על חנויות שהשירות של זוועתי וכד'.

תודה רבה רבה,

אופיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה, עכשיו אני די רוצה את הלוח אם הזה ואני אוכל להזמין רק בערב אז יש סיכוי שהם ישמרו לי על הלוח? (אני מתכוון שמישהו אחר לא יקנה אותו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיגזג חנות מ-ע-ו-ל-ה תקנה מהם בראש שקט.

תתחדש

תודה רבה רבה רבה!

אני כל כך שמח, אתמול דיברתי איתם בטלפון ב13:00 ואמא שלי דיברה איתם שוב ב15:30 כדי לשלם ועכשיו לפני 7 דקות הם דפקו בדלת, אני פשוט בשוק!

תודה רבה לכולכם על ההמלצות והעצות!!

חח אני כל כך שמח, ואני גם ממליץ עליה פשוט שירות מדהים, גם את הלוח הם נתנו בתוך קרטון גדול ובתוכו שמו עוד קרטונים שלא יקרה שום דבר ללוח ואכן שמרו על זה כמו מאש.

שוב תודה והמשך יום נעים ! ;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...