כוחם של ה Voodoo's - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כוחם של ה Voodoo's

DJO

Recommended Posts

מה לעשות ויש לי הרבה חברים עם כרטסי וודו שונים (2,3,4,5) מסקרן אותי לדעת לאיזה כרטיס של נוידיה ניתן להשוות כל אחד מהם?

ה 5 שווה בערך ל GF2MX? ה 4 ל GF256? ה 3 ל RIVA TNT 2? ה 2 ל TNT רגיל?

סתם זורק הערכות, תודה =]

ועוד שאלה שעולה לי עכשיו, המון אנשים קונים מערכות נוראיות "פנטיום 1.7 (כמובן 0.18) עם SDRAM HD 5400RPM וכרטיס גרפי 3D 32MB" מעניין אותי מה כל הכרטיסים המגעילים האלה onboard שווים, אני יודע שמעט מאוד אבל שוב, למה אפשר להשוות אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1 .את הוודו 3 אתה יכול להשוות ל TNT 2 או אפילו ל TNT , תלוי איזה ..

2 . מי קונה מערכות כאלו , כאלה שרואים בעיתון מחשב ב 3000 ש"ח .. , אני לא בטוח שהרבה מערכות כאלה נמכרות

ואם משהו קונה אותם הוא כמעט תמיד מודע שהוא קונה משהו מאוד זול לא ברמה.

בד"כ הבעיה נובעת מבורות , מסתכלים רק על הג'גהרצים של המעבד .

אי אפשר להשוות אותם לשום דבר , אולי ל סובארו עם מנוע של הונדה ו מושבים מפלסטיק ובלמים של אופניים ;D

כמובן שאני יכול להמשיך ..

אבל למה.. :asthanos:

אם המחשבים האלה נמכרים סימן שיש להם שוק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא ענית במיוחד..

2. כנ"ל.. ולא נמכרות במיוחד? לאנשים שמבינים זה נראה מגוחך אבל מסתבר שתתפלא לשמוע שרו במוחלט של עמרכות המחשבים נמכרות ככה. אתה צודק בזה שרוב מוחלט של האנשים כל מה שהם יודעים שפנטיום כמה שיותר מספר גבוה זה טוב. וגם 3D זה טוב וכמה שיותר גיגה ויותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וודו 3 אפשר להשוות לTNT2

ה2 זה כרטיס בן יותר מ5 שנים אם אני לא טועה.. אי אפשר להשוות אותו למשהו מיוחד

ה4/5/6 (שהיו בעצם אותו כרטיס +-) לא מנצלים את כל כוחם בגלל מחסור בדרייברים.. ה6 מעולם לא יוצר בפס ייצור רציני

וה5 ידוע באיכות תמונה שלא היתה מביישת מטרוקס

מבחינת ביצועי 3D? מי יודע.. יכול להגיע גם לGF2TI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נותן להם ביצועים של GF2TI?

אתה נדיב מידי לדעתי..

דווקא לפי דעתי לא ניב מדי

דווקא קלע טוב..

ראיתי ביקורת באיזה אתר והוא ממש אבל ממש לא רע

במשחקים עם תמיכת OpenGL הוא אפילו שולט!!! ולא מבייש אפילו Ti4200!!!

למשל באנריל בו הוא משיג 170 FPS בערך

מדהים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא ענית במיוחד..

2. כנ"ל.. ולא נמכרות במיוחד? לאנשים שמבינים זה נראה מגוחך אבל מסתבר שתתפלא לשמוע שרו במוחלט של עמרכות המחשבים נמכרות ככה. אתה צודק בזה שרוב מוחלט של האנשים כל מה שהם יודעים שפנטיום כמה שיותר מספר גבוה זה טוב. וגם 3D זה טוב וכמה שיותר גיגה ויותר זכרון.

יותר זכרון, ואם היה אפשר להשיג EDO בזול היוא מוכרים לאנשים פנטיום 4 2500 עם 256 מגה EDO או אפילו FPO, העיקר שזה זכרון גדול, וכונן קשיח גדול מאוד "מהיר"(5400).

בנוגע לVOODOO - לדעתי, אין שום צורך להשוות אותם, אלו כרטיסים של חברה שפשטה את הרגל, אין להם יותר , שיש להם רק איזה קבוצה של אנשים חסרי חיים שעדיין סוגדים להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנדר.. אתה חי בסרט.

אטלון, אני לא סוגד להם פשוט להרבה חברים שלי שקנו מחשב נגיד לפני שנתיים שלוש יש פשוט אותם במחשב ולכן מסקרן אותי לדעת לאיזה כרטיס של נוידיה הם משתווים. אין מצב ש וודוו5 משתווה ל GF2TI (שהוא כרטיס חזק למדי ורק איזה שנה בשוק), לפי דעתי ההערכה בהודעה הראשונה שלי דיי קרובה רציתי שמישהו יאמת אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

voodoo2=riva TNT

voodoo3 2000=riva tnt 2

(voodoo3 3000=riva tnt 2 pro(really

voodoo4=gf256

(voodoo5=gf2mx400(even more - ati 7500

voodoo5 6000=gf2 TI

ראיתי את כול הכרטיסים הנ"ל בפעולה(חוץ מה6000)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AK... סבבה זה מה שחשבתי בערך :D

והכרטיסים הגרפיים אוןבורד שנמכרים היום לכל מיני פראיירים שקונים 1.7 וכרטיס 3D 32MB ברמה של מה הם? RIVA?

הם כרטיסי SIS בד"כ בביצועים בערך TNT אפילו פחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...