איזו חברה הכי טובה ל-gf7800 gtx? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזו חברה הכי טובה ל-gf7800 gtx?

The TrCkeR

Recommended Posts

ברצוני לקנות מארה"ב כרטיס מסך 7800 GTX, ואני מתלבט בין המון חברות של המייצרות את הכרטיס.

על איזו חברה הכי כדאי לי ללכת, בהתייחס לאחריות, אמינות, ביצועים, ביצועי OC, ועוד...

כל תגובה לעניין תתקבל בברכה, תודה :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

the kon נכנסת רשמית לרשימת עשרת הכי לא מועילים בפורום... ובאמת קשה להגיע לרמה כזאת.

אתה רואה שהוא קונה בחול, אם הוא רוצה את המכשיר רוב הסיכויים שהוא יודע את המחיר, ומה גם שכן אפשר לקנות את הכרטיס תוצרת אצל KSP.

לפותח התארד, לדעתי כל היצרניות ששלטו עד היום בשוק ימשיכו לשלוט גם בכרטיס הזה, כרגע אין מספיק בנצ'מרקים אז הייתי מחכה עוד קצת, אבל אם בוער לך הייתי הולך על בטוח עם יצרניות מוכרות כמו לידטק ואחרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אני יודע שכולם יגידו שלא שווה בגלל שסתם המחיר יותר יקר אבל הסיבה אחת שהוא יותר טוב היא שאין לו את ה coldbug ומי שלא מבין לכרטיסים האלה יש בעיה של לרדת מתחת ל35 מעלות ב7800 ומתח ל24 מעלת ב6800!! בקיצור רק אצל אין את הבעיה!!

למרות שאנוידיה אמרו לי שהם מיתכוונים להוציא דריבר חדש שימנע את הבעיה!..

יחיאל

נ.ב

עם תירצה אני יכול להביא לך כול כרטיס של 7800 מחו"ל יותר זול מהארץ לפרטי בלבד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה איזו חברה?האם אחת מהן מציעה פתרון קרור שונה\פיטצ'ר אחר?

אני הייתי הולך על הזול והמהיר ביותר,ואם בכל זאת אתה רוצה תשובה ממשית - אני מצביע ...

או שתחכה לBFG :smile1:

למה XFX? היא לא נחשבת לחברה משהו... ::)

היתרון היחידי שאני יכול לחשוב בXFX זה שהוא זמין בארץ, אבל בכל מקרה הוא קונה בארה"ב אז למה לא לקחת חברה עם שם טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה איזו חברה?האם אחת מהן מציעה פתרון קרור שונה\פיטצ'ר אחר?

ישנם הבדלים מסוימים בין החברות.

ההבדלים באים לידי ביטוי במחירים, בקירור ולעיתים בזכרונות ובמהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה XFX? היא לא נחשבת לחברה משהו... ::)

היתרון היחידי שאני יכול לחשוב בXFX זה שהוא זמין בארץ, אבל בכל מקרה הוא קונה בארה"ב אז למה לא לקחת חברה עם שם טוב?

על מה אתה מדבר?XFX כבר תספה שם של יצרנית מעולה.

אז חשוב שנית...הם באים עם OC ישר מהמפעל,יותר יפים מרוב הכרטיסים(מה,חח זה גם שיקול... ;D),ועם אחריות טובה אני לא בחרתי בהם,אבל היום לא הייתי מהסס...

מישהו מוכן להגיד מה מיוחד בלידטק?הוא עם אותו ,ובטח מחיר יותר גבוה... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...