שוטרים בgta3 - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוטרים בgta3

ofir_16

Recommended Posts

אני הצלחתי לברוח מהם מספיק זמן בלי להתפס, עם 3 כוכבים. גרמתי לכל אחד להתהפך או משהו ואז לא עקבו, המשכתי במשימה חדשה והכל נעלם(הכוכבים). אבל בשביל זה צריך כשרון נהגיה, תמרון וערמומיות. :asthanos:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תצבור 3 כוכבים,קח סירה

לך מתחת לגשר

במהרה מכוניות משטרה יתחילו ליפול על ימין ועל שמאל ולטבוע,כמובן שאתה תהיה אשם

ומספר הכוכבים שלך יעלה פלאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי תמרון מגניב ביותר

גרמתי לזה שכל המכוניות משטרה יבואו משני הכיוונים, ואז דהרתי לכיוון המים. כל המכוניות משטרה התנגשו ועלו אחת על השנייה - אחת על השנייה, איזה 7 מכוניות (מי שמכיר את הסצינה בסרט האחים בלוז - ככה!) והשאר נפלו למים.

כמובן שהם המשיכו לרדוף אחרי...

דרך אגב, איך מפילים מסוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי תמרון מגניב ביותר

גרמתי לזה שכל המכוניות משטרה יבואו משני הכיוונים, ואז דהרתי לכיוון המים. כל המכוניות משטרה התנגשו ועלו אחת על השנייה - אחת על השנייה, איזה 7 מכוניות (מי שמכיר את הסצינה בסרט האחים בלוז - ככה!) והשאר נפלו למים.

כמובן שהם המשיכו לרדוף אחרי...

דרך אגב, איך מפילים מסוק?

עם בזוקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי כמה דברים זה לא עולה כסף ללכת למוסך ולצבוע את האותו כל עוד האוטו לא ניזוק בכלל

יש מקום אחד שבו אני מתבצר ומגיע לרמה אחת לפניי האחרונה (כי אפשר להגיע לרמה האחרונה) ומגיעים אליי fbi משטרה ושאיות משטרה כמו שרואים בסרטון של המשימה הראשונה שלי אצל סלבדור שאני צריך להביא את הזונה שלו למסיבת סמים ואז יש כמה משאיות משטרה ומה שנחמד זה שמסוקים לא יכולים לפגוע בך כי זה בתוך בניין זכוכית עכשיו למיקום זה מן חנות מחשבים או משהו כזה שהקירות הם זכוכית אני מציע לשבור רק זכוכית אחת כדי להכנס לעלות לקומה השניה להרוד את האנשים שיש שמה להתפלל שזה מספיק כדי שתבוא משטרה עם לא אז ד"א הם מתחדשים כל דקה שתיים נאה לי ומהחלון תתחילו ליצלוף באנשים תמימים (במיוחד בראש זה הכי יפה) ואם עוברת מכונית משטרה תירו ירייה אחת מספיקה ואז היא תבוא עליכם (זכרו רק מרמה שתיים ומעלה השוטרים יפעילו נשק חם אלא עם כן אתה על גג של מכונית והם לא יכולים לתת לך אגרוף) בקצור תהרגו את השוטר ואז זה יהפוך לשתי כוכבים וכך עד שזה יגיע לאחד לפניי המקסימום)

אתה יוצא מהבית שלך ופונה ימינה (לא לכיוון הטלפון) אלה לכוון R אתה ממשיך ישר לא לוקח פיניה ימינה מיד אחרי הבית שלך לא נכנס לתוך הפארק ממשיך עד רמזור שבו אתה כיביכול ממשיך ישר אבל זה לא ממש ישר זה פניה לשמאל ומיד ישר ואז ברחוב הזה יש אחריי כמה חנויות משמאל חנות זכוכית מרחוק זה יראה שחור או משהו כזה בגלל שרוקסט מנסים לשחק אותה אז בכאילו השתקפות של השמש על התחת שלי.

בקיצור זה זה

עם מישהו לא יצליח אני יעלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...