האם יש אלוהים? - עמוד 24 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש אלוהים?

iakovl

האם יש אלוהים?  

443 הצבעות

1. 1. האם יש אלוהים?

• כן
    • לא
    • יש משהו ,אבל זה לא אלוהים

Recommended Posts

:lol: :lol: :lol: בוס צודק.

יש פה הרבה שיגידו שיש בגלל ''שאיך העולם הזה נברא'' ואיך זה ''של יש כזה הרבה מזל''

אבל זה שטיות התורה הזאת זה סתם בולשיט..

אין דבר כזה אלוהים זאת רק אמונה בשביל שהאדם ירגיש יותר חזק ובטוח בעצמו,

זה כמו שיש לנוצרים את ישו.

חוץץ מזה אלוהים אף פעם לא דיבר איתי :-[

טוב אני בטוח שגם אם אף-אחד ממכם הוא לא דיבר :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 372
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הת'ראד ישאר פה עוד הרבה זמן

אני מרוצה :cool2:

העיקר שהעלנו את הנושא על הפרק וגרמנו לחלק מהאנשים לחשוב על הנושא

הכל מתומצת לשאלה של אמונה

אתה לא רואה אלוהים, אתה רק יכול לקוות שאולי הוא שם

אני יודע שיש משהו

כי באמת יש דברים בעולם שהם לא יכולים להיות מוסברים בקלות

אבל אלוהים כמו שחושבים שהוא

כל חכם כל יודע וטוב לא קיים לדעתי

ואם כן, מה לעזזל הוא עושה? יושב בכורסא שלו ורואה את הריאליטי TV הגדול בכל הזמנים EARTH (למי שמכיר את SOUTHPARK , הרעיון משם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אסיים בזה:

המדע ותערו של אוקאם

"תערו של אוקאם" הוא כלי בסיסי בידי אלו המחפשים אחר הסברים לתופעות באמצעות השיטה המדעית. המדובר בטיעון היוריסטי הנובע מניסיון רב שנים של ניסוי וטעייה, ואינו נכון בהכרח, אלא משמש כקו מנחה לבחירת ההיפותזה הנכונה במקרה שישנם כמה הסברים לאותה התופעה, ואין כל דרך אחרת לקבוע את ההיפותזה המועדפת מביניהן.

....

כן יש לציין כי עקרון "תערו של אוקאם" הינו אך קו מנחה להעדפתה של תאוריה מדעית בהתבסס על ידע שהצטבר עד עתה, ולא דרך לרדת לחקרה של "האמת".

מתוך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אלהים! אם לא היה אלהים כבר מזמן אני הייתי ברחוב! כל פעם שהבנק התקשר והזהיר אותנו שהולכים לעכל לנו ת'דירה בדרך פלאים קרתה לאבא שלי תאונה והוא קיבל טונה פיצויים  שסגרנו לנו בדיוק את המינוס. והוא כבר שבר שתי ידיים ורגל ככה!!!! בגלל ששני נהגים דרסו אותו ועוד תאונה אחת באיזה מוסך....

זה מזל מאלהים או לא?! והקטע שהתאונות האלה תמיד קרו רק כשהיינו במצב כספי קשה. והנה עכשיו עוד פעם נכנסו למצב קשה ופתאום ההורים שלי קיבלו החזר מס ענקי חד פעמי. זה נס או לא נס? גם הסיפור על איך סבא שלי הגיע לארץ מראה שיש אלהים...אבל אין לי כוח לספר אותו עכשיו.

הלוואי עליי ניסים כאלו...

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אלהים! אם לא היה אלהים כבר מזמן אני הייתי ברחוב! כל פעם שהבנק התקשר והזהיר אותנו שהולכים לעכל לנו ת'דירה בדרך פלאים קרתה לאבא שלי תאונה והוא קיבל טונה פיצויים  שסגרנו לנו בדיוק את המינוס. והוא כבר שבר שתי ידיים ורגל ככה!!!! בגלל ששני נהגים דרסו אותו ועוד תאונה אחת באיזה מוסך....

משום מה, אני מריח כאן הונאת ביטוח. :-\

אבל אלוהים כמו שחושבים שהוא

כל חכם כל יודע וטוב לא קיים לדעתי

ואם כן, מה לעזזל הוא עושה? יושב בכורסא שלו ורואה את הריאליטי TV הגדול בכל הזמנים EARTH (למי שמכיר את SOUTHPARK , הרעיון משם)

כבר אמרתי שאלוהים פשוט אוהב לשחק בסימס. :P

Ghosthunter, אל תצטט חלקי משפטים מתוך דעות של פרשנים המפרשים את "תער אוקאם" לפי דעתם האישית, תצטט את ההגדרה המדוייקת של "תער אוקאם" ככתבה וכלשונה, כפי שהיא מופיעה בוויקיפדיה.

הכלל המוכר כ"תערו של אוקאם (Ockham's razor)" או לעתים "עקרון החיסכון", מתורגם לרוב מן השפה הלטינית כ"אין להרבות בישויות ללא הצורך" (בלטינית: ".Entia non sunt multiplicanda praeter necessitatem"). התער הינו כלי החיתוך הדמיוני שבאמצעותו אנו מסלקים את האפשרויות הפחות סבירות להסברת המציאות. יש הרואים בעיקרון זה "עקרון האלגנטיות". עיקרון זה ניתן לנסח בכמה דרכים:

* "כאשר ישנם שני הסברים שווי ערך לאותה תופעה, יש להעדיף את ההסבר הפשוט או החסכוני יותר".

* "אין להודות בקיומן של יותר סיבות לתופעות טבעיות מאשר אלו שהוכחו כנכונות ומספיקות להסברת התופעות" (אייזיק ניוטון).

* "מה שאין בו צורך אין לו שחר" לודוויג ויטגנשטיין.

(מתוך וויקיפדיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה צטטת אתה ניסוחים שונים, ע"י אנשים שונים, כלומר פרשוניות שונות. תקרא את סוף השורה ה- 5 לפני הסוף, את המרכאות שמציינות שזה ציטוט ואת הסוגריים שמציינים ממי הם מצוטטים. תקרא כמה שורות מעל מה שהבאת, תראה את ההגדרה של זה(מה שאני הבאתי בציטוט הראשונה שלי).

אפילו כתבתי שם מאיזו כותרת זה נלקח: "המדע ותערו של אוקאם".

מה שמציין שבמדע משתמשים במה שאני הבאתי, ולא בניסוחים השונים שאתה הבאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שזה נס!!! ודרך אגב זו בכלל לא הונאת ביטוח! אני ראיתי את התאונה הראשונה שקרתה לו וזה ממש לא הייתה הונאה!

נהגת נרדמה על ההגה ונכנסה באבא שלי כשהוא היה על האופניים!!! ותאמינו לי הרבה יותר טוב שהוא שבר יד והחלים מאשר שנחיה ברחוב ואמא שלי תמות שם כי היא בן אדם מאוד חלש ומעורער. חוץ מזה אבא שלי היה אדם רע אז זה הגיע לו. אבל מאז התאונות הוא השתנה ועכשיו הוא אחלה של אבא.

עזבו זה אולי נשמע מוזר אבל קרו למשפחה שלי הרבה מאוד ניסים בשנים האחרונות כשהתחלנו ממצב שבו ההורים שלי רצו להתאבד עד היום שהצרה כי גדולה שלהם זה לבחור מה לאכול לארוחת בוקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העולם נברא מהמפץ הגדול, אל תזבל לי בשכל על אלוהים וכאלה..... הכל מניפולציות מהדוסים.

וואלה?

מהמפץ הגדול?

היה עולם בהתחלה...

רק שאלוהים הפך אותו למסודר הוא היה תוהו ווהו...

איך אתה חושב שממפץ גדול יהיה לך עולם יפה כזה ( לא שהוא כזה יפה) ומסודר?

כאילו אם היה מפץץ היה פה בלאגן אטומיי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה?

מהמפץ הגדול?

היה עולם בהתחלה...

רק שאלוהים הפך אותו למסודר הוא היה תוהו ווהו...

איך אתה חושב שממפץ גדול יהיה לך עולם יפה כזה ( לא שהוא כזה יפה) ומסודר?

כאילו אם היה מפץץ היה פה בלאגן אטומיי

:s07: טמטום :s07:

כל כך הרבה טמטום

תצילו אותי

:screwy: אתה רציני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Burton אני מקווה שאתה לא רציני :-\

אני לא שיקרתי ולא הגזמתי אפילו פעם אחת בכל הדיון הזה ואפילו שרמזת בצורה יפה זה מעליב.

אנחנו הגענו למצבים מאוד קשים ולא אכפת לי אם אתה מאמין לי או לא. ואני נודר לך נדר שאני לא משקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...