מה זה נקודות לתואר? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה זה נקודות לתואר?

sherlock1212

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה 84 נק' חובה.

כשאתה לומד לתואר אתה צריך לאסוף עוד נקודות מקורסי בחירה... תואר ראשון (BA) מוענק רק לאחר שצוברים 120 נק', וברוב המקצועות יש חשיבות גם לקורסי הבחירה. אני לדוגמא לא מקבל שום נק' מקורסים שלא קשורים למחלקה שלי, ויש מחלקות שמקבלים נק' על קורס באולינג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, לכל קורס יש גם דרישות. למשל, אתה לא תוכל ללמוד ישר פיזיקה. אתה תצטרך ללמוד קודם חדוא וליניארית, ובטח עוד כמה קורסים, ורק אז תתחיל ללמוד את הקורסים בפיסיקה. נראה לי מה שתצליח ללמוד עד הצבא זה רק את הקורסים הבסיסיים(יש גם את בדידה שלא הזכרתי בהתחלה ובטוח יש עוד הרבה), כך שזה לא יגביל אותך לתואר מסויים כשתרצה ללמוד אחרי הצבא.

ד.א. יש לי 2 מקורות עם נתונים שונים, אז אני לא יודע מה הנכון. אם אתה עובד או (לפי המכללה למנהל)50% או (לפי הצבא, כנראה הנכון)90%(לא יודע איזה מביניהם) אז אתה רשאי לדחות את הצבא בשנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי!

נראה לי שבלי אנגלית טובה לא תוכל לצהלליח בשם קורס במדעים מדויקים.

יש לי גם "בעיה" דומה קצת... אני מבין את המהלך של הכל וזה אבל יש לי בעיה בלבחור את המסלול לימודים באוניברסיטה שמתאים לי.

אני עולה לי'. לבצפר אורט גבעת רם. (אני כיתת מופת - י'3 למי שמתעניין :D )

אני צריך לבחור איזשהו מסלול מהמדעים המדויקים שהאוניברסיטה העיברית מציעה(לא בהר הצופים אלא בגבעת רם).

אני לא יודע מה לבחור :-\

כימיה מעשית, כימיה אחרת(לא זוכר את השם של הכימיה השניה :D)

פיזיקה,

מחשבים (שזה באממת קצת קשה כי לפי מחקר קטן שערכת אני אצטרך לדעת חדו"א ואני לא יודע את זה. חח מקסימום הוכחת זהויות בטריגו\טריגו מישור ונגזרות LM

בעע), ביולוגיה(בעע שנה ראשונה, לפי מחקר שערכי משעממת מוות) עוד כמה מסלולים אחרים. אני לא יודע, הציעו לי גם ללכת אולי לשבועיים ניסיונות בסמסטר הבא(בהתחלה) כדי לראות כל מסלול\קורסים שהוא מציע.....

לא יודע..

יש מישהו שלומד באוניברסיטה העיברתי בגבעת רם ויכול לעזור לי קצת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קורא עכשיו את הארי פוטר באנגלית(אני יודע עד כמה זה נשמע גרוע-ד"א זה באמת גרוע)....אבל פשוט ההורים שלי די מחייבים....אני יכול לקרוא באנגלית אבל רק שאני חייב

בקיצור אני יכול להסתדר בקטע של אנגלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל די משמעותי בין להסתדר עם הארי פוטר באנגלית לבין לקרוא ספר טכני דחוס בחומר שצריך ממש להבין לעומק ולזכור באנגלית...

נראה לי שכדאי לפני שאתה מתחיל קורסים שמערבים חומר באנגלית שתקח איזה קורס באנגלית מתקדמת או שתבדוק את היכולות שלך באנגלית בבחינות פטור לקורס כזה . (אני חושב שבכל מקרה אתה חייב קורס כזה או פטור ככה שזה לא משנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה ללמוד?

אם אתה חושב לכיוון של מחשבים, חשמל (אלקטרוניקה- וכו), פיזיקה וכו, תתחיל ללמוד את המתמטיקה בתיכון.

כמובן שזה די חרא לא מעניין (חדווא... אלגברה - למה זה טוב), אבל יש לזה יתרון - המקצועות האלו יעזרו לך בכל תואר הנדסי שתיקח (כולם חובה שם), ולכן אתה לא תינעל עכשיו על תואר כשאתה בן 15 עדיין.

קורסים בפיזיקה לא יתנו לך לקחת (לפחות בטכניון לא נותנים לתלמידי תיכון שלא סיימו בגרות מלאה בפיזיקה לקחת אפילו פיזיקה 1...), אבל מה שכן, אתה יכול לקחת את הקורס "מבוא למדעי המחשב" שיתן לך רקע בתכנות.

שאלה, דרך איפה מציעים לך ללמוד? שותף שלי למד כשהוא היה בתיכון דרך הפתוחה, ולמשל בטכניון לא כלכך אוהבים את זה ולא מאשרים כמעט כלום של הפתוחה... (ואם מאשרים, זה בלי ציון , ועל ניקוד אקדמי מופחת...)

דימה, מה זה הפרוייקט הזה? ספר יותר. אתה חייב לבחור עכשיו את המסלול? אולי תקח בנתיים קורסים שכמה מסלולים צריכים אותם (נגיד כימה כללית, מתמטיקה וכו), לפחות עד שתיהיה סגור על מה אתה רוצה.

חשוב שתלכו ללמוד מה שמעניין אתכם - זה השיקול היחידי (או החשוב ביותר, בפער ניכר).

:lol: מניסיון, ספרים בעברית בד"כ אין, ומרצה? לעזור? זה רק יחידי סגולה...

אם מישהו מבאר שבע אומר את זה, מה יגידו אלו שצריכים להתמודד עם מרצים בטכניון? (כמו שכטר, שיבר ואלירשע האיימתני)...

:silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...