מה זה נקודות לתואר? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה זה נקודות לתואר?

sherlock1212

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תואר ראשון זה 120 נק', הנדסה 160.

פיסיקה זה אכן מקצוע קשה, אבל לפי מה שאני יודע הנקודות שעושים בתיכון לא נחשבות כאילו שאתה רשום במחלקה ולומד לתואר, ככה שתוכל לעשות כמה קורסים והם ירדו לך אם תרצה ללמוד תואר אחר בעתיד (לא תצתרך לחזור על קורסים... תאמין לי שזה לא כיף)

בתואר יש בדר"כ בין 90-130 נקודות, תלוי במקצוע.

הלוואי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע לומד לתואר במדעי החיים במקביל לתיכון, מניסיון זה גוזל לך המון זמן פנוי (תלוי בקורס). כל קורס מעניק בין 0 ל6 נקודות זכות והרמת קושי בד"כ בהתאם. אני יודע לגבי עצמי שכמעט בלתי אפשרי לקחת שני קורסים של 6 נ"ז בו זמנית במקביל לתיכון ככה שעד הצבא (כולל קורסי קיץ) אתה תצבור רק 54 נ"ז שזה בערך חצי הדרך. מה גם שקורסים בפיזיקה דורשים לרוב חדו"א ברמה של כיתה י"ב ככה שזה יהיה בעייתי בשבילך.

אני משער שהציעו לך לצבור נ"ז באוניברסיטה הפתוחה (?) אז כך בחשבון גם שאין תואר רק בפיזיקה, זה יבוא משולב והכי קרוב יהיה לדעתי מגעי החיים בהדגשת פיזיקה.

אני כרגע לקראת הסיום (לקחתי הפסקה קלה של כמה שעות) של שבועיים של חרישה (לומד כמעט כל השעות שבהן אני ער) למבחן מסכם בקורס ביולוגיה כללית א (קורס חובה בתארים במדעי החיים) אבל אני כנראה יהיה זמין אחרי יום חמישי אם אתה רוצה עוד פרטים על הניסיון האישי שלי במסגרת הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לומד פיסיקה כבר שנתיים וזה די מעניין...

התחלתי בכיתה ח' כי אני די אוהב מדעים אז יש כזו קבוצה ש תלמידים טובים  :smile1: שהציעו להם את זה

ועכשיו הנקודות לא קשור לזה,זה קשור לכיתה מיוחדת  של חכמים :smile1: בגלל זה אני יכול לבחור איזה מקצוע שאני רוצה וללמוד רק אותו בלי שום דבר אחר מסביב.

נראה לי הדבר היחיד שאני צריך לחשוב עליו זה השילוב בין הבית ספר והבגריות לבין הנקודות לתואר.

וגם יכול להיות שאני עושה עתודה זה לא יעבור 7 שנים עד שאני יתחיל עם התואר עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז בין  99-160 (יש 160?? הכי גבוה שראיתי זה 130..).  

99:   http://www.ruppin.ac.il/template/default.asp?PageId=240&catId=45&maincat=4

וכנראה יש מקצועות שמגיעים ל-90, אני לא חושב שזה ^^^ הכי מעט נקודות שיש בקורס כלשהו בארץ.  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...