מעשה בהוביט במסעדת חומוס, או - מה יונית לוי עושה כשגדי סוקניק מגיש - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעשה בהוביט במסעדת חומוס, או - מה יונית לוי עושה כשגדי סוקניק מגיש

Dr. n00b

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה גדי סוקניק? אם הוא יפה?

או שאתה מתכוון ל"אם יופי הוא קריטריון,אז למה לעזאזל הוא מנחה?"

אם אכן זה מה שאתה שואל(האחרון),אז אתה מודע לזה שיש הבדל בין נשים לגברים?נשים בין היתר(ברור שלהגשת חדשות צריך עוד תכונות) צריכות להיות יפות לגבר מספיק להיות "בסדר גמור".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אחד,אתם מעוותים את דברי,ממש כמו בתקשורת!!! ;)

קודם כל כמו שאמרתי,בנוגע לגברים חוק היופי לא חל,הרמה המינימלית של גבר יכול להמצא בה ולהגיש חדשות-היא "בסדר גמור".

"בסדר גמור" ומעלה,זו הרמה של רוב הגברים בארץ.

בנוגע לשלי יחימוביץ,אז כמה דברים.

קודם כל שימו לב שדיברתי על המהדורה המרכזית,יש הבדל בינה לבין מהדורות אחרות של חמש דקות.גם במהדורות של החמש דקות כולן יפות(לא כולן בטעם שלי,אבל ניתן לזהות יופי גם מבלי להמשך אליו),חוץ מאיזו אחת אבל במקרה שלה אני מתלבט,כי כמה אנשים אמרו לי שהיא יפה,אז אולי זה אני טועה.

אני לא זוכר ששלי יחמוביץ אי פעם הקריאה חדשות בכלל בטלויזיה,חלי היא מהסוג של העיתונאים שנחשבים ל"רציניים"(לא שהאחרים נחשבים ללא רציניים,אבל אתם יודעים למה אני מתכוון).היא מנחה תוכניות שואלת שאלות,אבל היא בחיים לא תנחה את המהדורה המרכזית(אלא אם כן היא תשכב אם המפיקים,אבל אתם מבינים מה הסיכוי שזה יקרה).

מה לעשות שבמציאות של היום החדשות צריכות להיות מוגשות ונגישות להמונים,ונכנסות לקטגוריה של תרבות הרייטינג,מה שגורם להדרדרות של המערכת והעדפה של חיצוניות על פני תוכן(ואפיל התוכן שכן מוצג,לרוב מעוות על פי האופנה התקשורתית האחרונה או ע"פ דעותיהם של בעלי הכוח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח איזה חמוד הארנולד הזה... רק בטח מאז שהקליטו את הסדרה ועד היום הוא כבר בן 30..

קיצר, למה Who Cares? דווקא ת'רד שהתחיל מעניין וכרגיל מדרדר לשיעמום (וכמובן קצת ספאם)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאתם לא רומזים שלי יש חלק כלשהו בספאם. ;D ::)

ד"א E.G התמונה שצילמת של גדי סוקניק,מה אמרת לו? כאילו סתם "אפשר לצלם אותך?" והוא חייך,או שיש סיפור מאחורי התמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה עוד סיפורים מעניינים כמו פגשתי את יונית לוי בחתונה של דודה שלי והיא אמרה לי שאני מוזמן לחדשות או משהו. נווו.

זה כבר סיפור הזוי לגמרי ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א E.G התמונה שצילמת של גדי סוקניק,מה אמרת לו? כאילו סתם "אפשר לצלם אותך?" והוא חייך,או שיש סיפור מאחורי התמונה.

e.t, לא E.G

הטיסה הייתה כמעט ריקה לגמרי, הוא ישב במושב לפנינו.

דיברנו איתו קצת ואמרנו לו שזה לא יפה לנטוש את יונית לבד ל-6 ימים (זה היה 14-19/6).

הוא צחק איתנו קצת (לא זוכר מה), ואמרתי לו שאני רוצה תמונה כדי לפרסם במדורי הרכילות.

התמונה צולמה עם 3220.

לא התקרצצנו אליו יותר מדי, לא נעים.

הוא מאד חברותי אגב.

וגם באוטובוס למלון (הוא היה במלון שכן לשלנו) טיסת חזור הוא היה איתנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

e.t, לא E.G

הטיסה הייתה כמעט ריקה לגמרי, הוא ישב במושב לפנינו.

דיברנו איתו קצת ואמרנו לו שזה לא יפה לנטוש את יונית לבד ל-6 ימים (זה היה 14-19/6).

הוא צחק איתנו קצת (לא זוכר מה), ואמרתי לו שאני רוצה תמונה כדי לפרסם במדורי הרכילות.

התמונה צולמה עם 3220.

לא התקרצצנו אליו יותר מדי, לא נעים.

הוא מאד חברותי אגב.

וגם באוטובוס למלון (הוא היה במלון שכן לשלנו) טיסת חזור הוא היה איתנו.

חחח.נחמד. :)

באמת פרסמת איפשהו או שסתם?

אגב רשמתי E.T אבל כנראה בטעות לחצתי על הפתור ליד(G).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...