אני רוצה להתנדב למען הקהילה ! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה להתנדב למען הקהילה !

MS-D

Recommended Posts

מצאתי עבודה בחופש - ובזמן הנותר אני רוצה להתנדב ולעזור לקהילה, אני בן 16 ומרגיש שיש לי הרבה יכולות כמו יכולת הסתגלות, למידה מהירה ואיכפתיות רבה.

אני גר בהרצליה, אם מישהו מכיר מקום מיוחד - עדיף בקרבת בית, אבל לא חובה - שימח לקבל את שרותי שיפנה אלי בבקשה במסר או בהמלצה פה בהודעה.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי, מגיל 16 אתה יכול להתנדב למשמר האזרחי או למד"א..

ממה ששמעתי, אם תתמיד במד"א (ההתחלה דיי מבאסת) אתה תגיע להתנדבות מאוד מעניינת ובכלל, תורמת לקהילה. כמובן בשבמר האזרחי זה גם חשוב..

יש גם אפשרות לבדוק בעירייה שלך בלשכת הרווחה אם הם צריכים עזרה במשהו.. (משפחות קשות יום וכדומה...)

בכללי, סחטיין על המוכנות לעזור! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חברים שמתנדבים בכל המקומות הנמנים לעיל

ואף אני מתנדב - במשמר האזרחי

אני ממליץ לך ללכת לשם

בגלל כמה סיבות

אתגר

סיפוק

כי זה משטרה (וזה נותן לך דברים - יש לך סמכויות של שוטר שאתה בתפקיד ;D )

בגלל המטווחים (כיף לירות בקרבין בגיל 16, לא? ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רציתי לתרום במשמר האזרחי במרכז, זה היה נורא ואיום (הייתי אולי 6-7 פעמים עד שהפסקתי) כל מי שהיה איתי בסיורים היו אנשים מגיל 60 פלוס (לא היו נערים בגילי כלל כך שלא יכלתי לבקש להיות עם נערים) יש עוד בעיה והיא שאתה עושה סיורים וכמו משועממם נוסע 4 שעות באזור שמוכר לך וזהו חוזר הביתה, ללא סיפוק ללא כלום, לא מאחל לך לעבור את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חברים שמתנדבים בכל המקומות הנמנים לעיל

ואף אני מתנדב  - במשמר האזרחי

אני ממליץ לך ללכת לשם

בגלל כמה סיבות

אתגר

סיפוק

כי זה משטרה (וזה נותן לך דברים - יש לך סמכויות של שוטר שאתה בתפקיד ;D )

בגלל המטווחים (כיף לירות בקרבין בגיל 16, לא? ;) )

אתה יודע מה ההבדל בין שוטר למתנדב במשמר האזרחי ? ששוטר לפחות מקבל כסף להיות מניאק ....

וד"א הקרבין הוא יותר על תקן אלה מאשר רובה

ואיך הגעת לזה שיש לך סמכות מלאה של שוטר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש הבנתי את ההודעה האחורנה ..

אני דיי רוצה, להתנדב עם ילדים בשעות שאחרי שש בערב - פשוט כי עד אז יש לי עבודה, אז אם למישהו יש איזשהי הצעה אני ישמח לעזור לו, או אפילו פורום התנדבויות מסויים .. כל דבר.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש הבנתי את ההודעה האחורנה ..

אני דיי רוצה, להתנדב עם ילדים בשעות שאחרי שש בערב - פשוט כי עד אז יש לי עבודה, אז אם למישהו יש איזשהי הצעה אני ישמח לעזור לו, או אפילו פורום התנדבויות מסויים .. כל דבר.

תודה מראש!

[

תשמע, אתה לא תאהב את מה שאני אומר לך, אבל זה נדרש.

אומרים שמי שרוצה להתאבד, מתאבד. ומיש לא רוצה להתאבד, אומר שהוא רוצה להתאבד.

אז עשה טובה, זה לא ממש קשה למצוא איך לעזור, עם ילדים? אתה יכול להרים טלפון לכל בית ספר קרוב ויש מצב שיתנו לך שמות של ילדים שזקוקים לעזרה, אתה יכול לעזור לילדים עם בעיות אתה יכול לעשות ביביסיטר לילדים ממשפחות קשות וכך להנעים להם את הזמן, יש מלא דברים, ואין מצב שאתה זקוק לעוד רעיונות של אחרים, פשוט תעשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...