אני רוצה להוריד לינוקס וגם להתקין אותו אח"כ אבל אני ממש n00b בכל מה שקשור בlinux - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה להוריד לינוקס וגם להתקין אותו אח"כ אבל אני ממש n00b בכל מה שקשור בlinux

X_Dror

Recommended Posts

על איזו גרסה אתם ממליצים Mandrake (Mandriva?) ??

או שאתם ממליצים על אחרת?

אם אתם ממליצים על Mandrake, איזו גרסה להוריד? Commercial או את ה- "Download Edition" ?

שמעתי שההתקנה די מסובכת אז אודה לכם אם תוכלו לתת לי מדריך או להסביר לי איך מתקינים את ה- .

יש לי מודם של GlobeSpan ALE 130 (ADSL) אתם חושבים שאני אוכל להתקין אותו בלינוקס?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך על אובונטו הוראי , פשוט חפש בגוגל... ההתקנה היא מאד פשוטה, ובשונה ממדריבה (שאני לא סובל) אתה תוכל להתפתח עם ההפצה שלך (הפצה ולא גרסה), כלומר - אתה יכול לעבוד 100% בלי להבין שום דבר בלינוקס. וככל שתלמד יותר תוכל ליישם את הדברים האלו על המערכת שלך.

בקשר למדריך... http://www.ubuntuguide.org/

יותר טוב מזה אני לא מכיר לאף הפצה.. אבל זה רק אני.

מטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון SUSE היא הפצה מאוד קלה ונוחה למתחילים בלינוקס אך הבעיה שלה היא שהיא למתחילים בלבד, לא ניתן לעשות איתה שום דבר רציני.

אני הייתי ממליץ לך לעבוד עם אובנטו, הפצה קלה למתחילים עם פוטנציאל עצום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מתיל אבל אני משתמש ב מנדריבה שהיא אחלה הפצה למתחיים והיא ממש תובה מהפחינה שכל מה שאתה יכול לעסות במנדריבה אתה יכול לעסות אל פדורה ג'נטו ובכלל היא אחלה הפצה כדי ללמוד מזה קרנל וללמוד פקודות

שמע לי עם אתה רוצה צור איתי קשר באייסי ואני יסביר לך הכל

209439931

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ בחום על ה SUSE, הפצה מעולה חכמה ופשוטה בטירוף.

אבל אם אתה מתקין אותו על המחשב הראשי שלך (שבתחימה) הייתי ממליץ לחכות כמה ימים עד שיצא ה FTP- שתומך בפנים גם ב 64ביט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לתגובות לא חוכמה לומר איזו הפצה אלה להסביר את זה בצורה טובה, המשתמש המתחיל לא מבין מה זה לעשות שימוש מתקדם כמו בג'נטו ובמקרה גם יודע מספק פקודות ועדיין לא סגור על זה

בתור מתחיל יש לך שתי הפצות מאוד פופולאריות האחת מנדריבה והשניה SUSE

אני אישית התחלתי במנדריבה <אז עוד כשקראו לה מנדרייק> והיא הפצה "אוטומטית" יש היתערבות מינימלית מצד המשתמש בכל מה שקשור להגדרות מערכת, היא מצויידת במגוון עצום של ישומים שבאים לך כבר בדיסק ויש לה מרכז בקרה לשינוי הגדרות מערכת שהוא מאוד פשוט ונוח

היא מאוד דומה ל-SUSE אבל לגביה אני לא יודע כמעט כלום, מה שכן התמיכה של מנדריבה בעברית היא ברמה מאוד גבוהה ואפשר לבצע את הליך ההתקנה בעברית (נ.ב. סביבת העבודה הגרפית תמיד בעברית כי זה תלוי בסביבה עצמה ולא בהפצה)

יש בנוסף את הוויקי של וואסאפ שיוכל לעזור לך

http://www.whatsup.org.il/modules.php?op=modload&name=phpWiki&file=index

וגם את אתר הפינגווין

www.penguin.org.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...