Pimp My PC - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pimp My PC

NetSpider

Recommended Posts

מישהו שמע על Pimp My Ride UK?

אחד הדברים הכי עלובים שראיתי בחיים. חבורת בריטים לבנים שמנסים להתנהג כמו X-Zibit, עצוב כל כך. מה שכן, בפרק הפתיחה הם השקיעו במכונית הרבה יותר ממה שהחבר'ה באמריקה משקיעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון לשדרוג ועיצוב מטומטם גם הביצוע של הדברים על הפנים, כל התוכנית גרועה, לא הייתי משקיע עליה מקום ב planet nana ודומיין מjemix.

אבל... הביצוע של התוכנית עצמה עם המשחק הגרוע (שנראה לי בכוונה) והצחוק המוגזם שלהם, שפכו אותי על הרצפה, כל הרבע שעה לא נשמתי.

שיוציאו עוד כאלה, הם גדולים :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה שאני יכול לבנות בעצמי מחשב טוב יותר מזה שהם בנו.

אתה יכול לבנות משהו יותר טוב?!?! אתה?! יש לך את כל הכסף שיש להפקה שלהם להשקיע במשחב כזה יקר?? עזוב אני מעדיף לחסוך במילים... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לתקציב? לא אמרתי שאני אחליף את המנחה,אמרתי שאם היו לי את התקציב והמשאבים שיש להם הייתי עושה מחשב הרבה יותר מגניב.

ומה הקטע אם מחליפים את כל המחשב עם החלקים הפנימיים? לא קוראים לזה מחשב חדש?

כל הקטע זה שצריך להתבסס על מה שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה הקטע אם מחליפים את כל המחשב עם החלקים הפנימיים? לא קוראים לזה מחשב חדש?

כל הקטע זה שצריך להתבסס על מה שיש.

בדיוק מה שאני חשבתי כשראיתי את זה... אז הם הביאו לו מחשב חדש... איפה הPIMP MY ____ בזה? בפימפ מי רייד אז הם לוקחים מכונית גרוטא והופכים אותה למכונית טובה לא לוקחים מכונית ואז מביאים מכונית אחרת.... מה הם השאירו כבר במחשב הזה? בורג? שום דבר לא נשאר... זה סתם דבילי... אם כבר לדעתי הם לא היו צריכים לגעת בחומרה רק להתעסק במודינג... ולא לבנות לו מארז חדש רק לבנות מהמארז הזה משהו יפה...

ברגע שהם נוגעים בחומרה זה נהיה דבילי כי ככה לכל אחד שיגיע לתוכנית הם ישימו את הFX ואת 7800GTX בSLI וזהו וכאילו כמה הבן אדם שאומר איזה חומרה הם שמו במחשב להתלהב מאותה חומרה שוב ושוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק.

אני חושב שהם צריכים לשנות חומרה רק בהתאם לשימוש, ורק אז להגזים בחומרה מסוימת.

למשל,אם יש די גיי עם מחשב ישן,אז לוקחים את המחשב ומוסיפים לו עשרה כוננים של 400 גיגה בייט.

או לקחת מישהו שמשתמש במחשב שלו כדי לתת לכל השכונה ולשים לו אנטנה אכזרית על הגג שתגדיל את הטווח במאות מטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...