איך אני יכול לשנות את הPROCESS PRIORITY של תוכנה מסויימת באופן פרממנטי? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני יכול לשנות את הPROCESS PRIORITY של תוכנה מסויימת באופן פרממנטי?

likantrop

Recommended Posts

יש לי תוכנה שכל פעם שהיא מתחילה,הPROCCESS PRIORITY שלה נמצא על ABOVE NORMAL.

אני רוצה לשנות את זה ונמאס לי לשנות כל פעם באופן ידני,יש איזושהי אפשרות לשנות את זה לתמיד?

התוכנה המדוברת היא NEO MULE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, ב-NeoMule העדיפות מוגדרת לקצת יותר מהרגיל.

אתה יכול לשנות זאת בהגדרות התוכנה, פשוט תוריד את סימון ה-V במקום שמסומן בתמונה שהעלתי.

נ.ב - אם לא היית לוחץ נקסט נקסט נקסט כל הזמן בהתקנת המיול, היית רואה ששואלים אותך במהלך ההתקנה אם אתה מעוניין שהעדיפות של האימיול תהיה אוטומטית גבוהה מהרגיל.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה!! :xyxthumbs:

ד"א  אני לא לוחץ סתם על נקסט נקסט בלי לקרוא בהתקנות חדשות,אבל כן, לרוב אני עובר על הכתוב ברפרוף.כנראה שפיספסתי את זה. :)

ד"א ד"א סתם לידע כללי,אם נניח זו הייתה תוכנה אחרת,יש איזו אפשרות לשנות את הPRIORITIES לתמיד?(בעזרת איזו תוכנה אני מניח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה אתה יכול ליצור קיצור דרך לתוכנה מסויימת בצורה הבאה:

Start [/LOW | /NORMAL | /HIGH | /REALTIME | /ABOVENORMAL | /BELOWNORMAL] <command/program>

לדוגמא:

[tt]Start /High Explorer.exe[/tt]

יתחיל סייר עם עדיפות גבוהה.

קצת עקום, אבל עובד.

עריכה: בקיצור דרך שים CMD /C לפני הפקודה שלעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, ב-NeoMule העדיפות מוגדרת לקצת יותר מהרגיל.

אתה יכול לשנות זאת בהגדרות התוכנה, פשוט תוריד את סימון ה-V במקום שמסומן בתמונה שהעלתי.

היי,עשיתי את מה שאמרת ועכשיו כשהפעלתי את האימיול מחדש-הוא עדיין על ABOVE NORMAL PRIORITY.

מה קרה?

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Milk-Inc טעה, הסימון שאליו הוא הפנה אותך נוגע לעדיפות של שרתים באימיול, כלומר נניח ואתה מתחבר באופן אוטומטית עם אתחול האימיול הוא ייבחר בשרת עם העדיפות היותר גבוה להתחבר אליו ולא באופן אקראי.

ניתן לשנות את העדיפות של היישום בדרך שנאמרה מעליי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי בין  האופציות ובסוף מצאתי את זאת שאחראית לעניין.היא הייתה בNEO TWEAKS.

תודה לכל מי שהגיב.

:)

אם אתה רוצה אתה יכול ליצור קיצור דרך לתוכנה מסויימת בצורה הבאה:

Start [/LOW | /NORMAL | /HIGH | /REALTIME | /ABOVENORMAL | /BELOWNORMAL] <command/program>

לדוגמא:

[tt]Start /High Explorer.exe[/tt]

יתחיל סייר עם עדיפות גבוהה.

קצת עקום, אבל עובד.

עריכה: בקיצור דרך שים CMD /C לפני הפקודה שלעיל.

הבנתי אותך,אבל רשמתי לדוג:

cmd\C:\Program Files\A1Clean\  start/high   A1Cleanr.exe

וניסיתי לרשום את זה בעוד כמה וריאציות(שיניתי חלקים פה ושם) וזה רושם ש"the file C:/cmd... cannot be found".(ה שלוש נקודות זה שאר החלק שלא היה לי כוח לרשום).

אתה יכול לתתלי סתם דוגמה לאיזה קיצור דרך כזה לתוכנה שנמצאת בספריה כלשהיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדוגמא, כדי להתחיל את NetMeeting, עלייך לכתוב:

CMD /c start /high conf.exe

המשתמש שהסביר לך על האפשרות, גם הוא כתב את אותו הדבר, אבל היישור מימין לשמאל שיבש את הקוד, להבא כתוב את הקוד בתגית המתאימה לכך כמו שאני עשיתי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, תיקון קטן. תכתוב ככה:

CMD /C Start "" /High "C:\Program Files\A1Clean\A1Cleaner.exe"

אם תשים לב, אני הוספתי "" מיד אחרי ה-Start, וזה משום שהפקודה Start מצפה לקבל כותרת (Title) לחלון החדש שייפתח, ואם אתה רושם את התוכנית שאתה רוצה לפתוח בתוך גרשיים, אז היא חושבת שזו הכותרת. לכן הכנסתי כותרת ריקה (ה-"") ולאחריה את שם התוכנית בתוך גרשיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...