תמונות מטקס חשיפת דרגות - סיום קורס טיס מספר 150 - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות מטקס חשיפת דרגות - סיום קורס טיס מספר 150

yot

Recommended Posts

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מקסימום G שהצסנה סקייהוק (הדגם החד-מנועי הפשוט והנפוץ ביותר של צסנה) יכול לעמוד זה 4, כשבד"כ לא עוברים את ה-2-1.5 בטיסה רגילה, כש-3 G זה ממש להוציא מהאווירון את המקסימום.

לשם השוואה, כמעט בכל טיסה במטוס קרב על הטייס מופעל לפחות 6G חיובי, ועוד 2G שלילי.

בקרבות אוויר על טייסי קרב מופעלים עד 9G חיובי (בעת משיכות חזקות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואכן, חלק מהאימונים נעשים ע"י סימולטורים. מצבים שאינם יכולים לדמות באימון מעשי מדמים בסימולטורים, ואני כבר כתבתי את זה. אבל אתה הצעת שאת כל האימונים יחליפו בסימולטורים.

RK, מישהו כאן השווה טיסה בצסנה לטיסה במטוס קרב, לכן ההשוואה. אנחנו מודעים לכך שהסקייהוק הוא מטוס קרב ולא מטוס בוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקייהוק זה סצנה?

סצנה זה לא מטוס פלופלורים?

קריאה מלאה של מה שכתבו יכול היה למנוע הודעות נוסח זה...

תמיד הבנתי את חשיבות האימונים אבל תסכימו איתי שחלק מהאימונים אפשר לעשות על סימולטורים..

סוף סוף... שנים מנסים לשכנע אותך, ועכשיו שאתה משוכנע אתה רוצה להרגיש חכם ואומר "תסכימו איתי". הרי כל העמודים אחרונים מנסים להסביר לך שהסימולטור חשוב לחלק מהאימונים.

אוף... יש פה אנשים ממש קשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקסימום G שהצסנה סקייהוק (הדגם החד-מנועי הפשוט והנפוץ ביותר של צסנה) יכול לעמוד זה 4, כשבד"כ לא עוברים את ה-2-1.5 בטיסה רגילה, כש-3 G זה ממש להוציא מהאווירון את המקסימום..

לא סטנלי... תקרא את זה עוד פעם,.

זה לא היתה שאלה של ממש, אני יודע מה זה סקייהוק עוד שאתה היית בשא"ש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סטנלי... תקרא את זה עוד פעם,.

זה לא היתה שאלה של ממש, אני יודע מה זה סקייהוק עוד שאתה היית בשא"ש.

חחחחח.... וואלכ אתה...

ברור לי שלא שאלת, לא ברור בכלל למה הסברת לחברים פה מה זה ססנה ומה זה סקייהוק.. כי אף אחד כאן לא התבלבל או חשב ככה, אז עוד הפעם, קריאה נכונה של ההודעת תמנע הודעות שבורות כמו זו... (ואם לא הבנת, כמו טלפון שבור...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צסנה 172 ,מטוס בוכנה חד מנועי ,בין המטוסים הקלים הנמכרים בעולם,ומשמש לאימון טייסים מתחילים,שהשם שלו (כינוי) הוא סקייהוק - "נץ שמיים".

A-4 ,מטוס קרב סילון תת-קולי,מטוס שיוצר בשנות החמישים ועלה לשימוש בשנות ה60 ותחילת ה-70,בחיל האוויר עדיין בשימוש,בעיקר לאימון פרחי טיס במגמת קרב, הכינוי שלו הוא סקייהוק - "נץ שמיים".

אותו כינוי לשני שונים לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...