אני רוצה לקנות כרטיס מסך חדש אבל אני חושב שיש לי בעיה :( - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לקנות כרטיס מסך חדש אבל אני חושב שיש לי בעיה :(

STRENGTH

Recommended Posts

אני יוכל לפתוח את הצינורות אל תדאג לזה 90 אחוז אני יצליח.

מה אתה חושב שאם אני פותח את הצינורות זה לא יגיע כמעט לרמה של 6800GT?.?

אם OC בליבה אני יכול להגיע למהירות של GT ואפילו לעבור אותה..

כמובן ש 6800GT עם OC יהיה באמת חזק.

אבל מה אכפת לי כרטיס ב 1500 ש''ח ואני מגיע איתו לביצועים של כרטיס 2200+

זה מתשלם יותר בשבילי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לי יש 6800NU ואני חוזר על מה שראול אמר: ה-6800 הרגיל לא יגיע לביצועים של הג'י טי- עם פתיחת צינורות זה עדיין לא קרוב כל כך! יש עוד נכבד שתצטרך לעשות לכרטיס כדי שיתקרב לג'י טי!

אם באמת אין לך הגבלה של תקציב הייתי ממליץ לך על ג'י טי בלי לחשוב בכלל(זה שווה את ההשקעה!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Street-Fighter

אתה פתחת צינורות על פי אתה אומר את זה??

אם 6800NU לא כל כך רחוק מ GT בלי פתיחת צינורות אז למה שם פתיחת צנורות הוא לא יהיה כמוהו??

ואני מדבר על הפרשים במשחקים..

לא אכפת לי כמה הוא יקבל ב בנצמרקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוו וואי מה הבעיה אז לעשותת OC לזכרונות ולליבה + פתיחת צינורות אז למה שהוא לא יגיע לרמה שלו??

בכל מקרה רק אם פתיחת צינורות הוא ממש קרוב לרמה שלו שזה לא ממש משנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה בפנדאס נראה כל כך SIRTEC שזה חייב להיות SIRTEC. ספק רע זה לא יהיה. אני כמעט בטוח שאם תפתח אותו תגלה שכתוב בפנים SIRTEC שמייצרים ספקים להרבה חברות כמו למשל. על פניו זה נראה קניה יותר טובה מ HEC300ART.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-Coolermaster יש יכולת ייצור עצמאית, הם גם מייצרים עבור אחרים. זו חברה גדולה, לא אחת שצריכה להסתמך על חברות אחרות

לא יודע מי זה Sirtec, אבל אני מאוד בספק אם הם לקחו איזשהו חלק בתכנון\ייצור הספקים של Coolermaster

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SIRTEC היא יצרן OEM גדול שמייצר להרבה חברות. תסתכל על הספקים של TT ותראה שהם נראים אותו דבר. SIRTEC מייצרת עבור TT כמו עבור רבים אחרים. הרשת הקדמית, המיקום והצורה של הסוויטש זה מאוד SIRTEC וזה שלא שמעת על זה לא אומר כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אתמול הרכבתי אחד כזה בדיוק רק 310 וואט, ופשוט נראה בול אותו הדבר (רק בפאנדאס אין מדבקה חיצונית). כדי לדעת ב 100% פשוט צריך לפתוח את הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Street-Fighter

אתה פתחת צינורות על פי אתה אומר את זה??

אם 6800NU לא כל כך רחוק מ GT בלי פתיחת צינורות אז למה שם פתיחת צנורות הוא לא יהיה כמוהו??

ואני מדבר על הפרשים במשחקים..

לא אכפת לי כמה הוא יקבל ב בנצמרקים

G- מול DDR1.

ההפרש הוא לא ענק אבל הGT כרטיס יותר טוב דיי משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה לא מבין שאפילו אם אתה הילד הכי מבין בעולם זה לא קשור הצינורות לא תמיד נפתחים ובמיוחד אם תקנה כרטיס של חברה ב2 שקל.

וגם למה אתה חושב שזה לא בעיה לעשות מטורף אני רואה שאתה יותר מדי מזלזל בזה ובסוף תמצא את עצמך עם כרטיס שרוף >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OC קטן לא ענק..

ורוב הסיכוים שיפתחו הצינורות זה לא ממש מדאיג אותי :)

אני רוצה לקנות את זה תגידו לי אם זה שווה

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_273_416_1270&products_id=6898

בכל מקרה ה 6800GT יותר טוב אבל לא בהרבה ולא בקצת..

אבל עם פתיחת צינורות הם יהיו מאד קרובים בביצועים שזה כמעט לא יעזור..

אבל עם OC אני יכול להגיע ולעבור את 6800GT (אני מקווה :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...