אתם קוראים ספרים ? ואם כן איזה ? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם קוראים ספרים ? ואם כן איזה ?

itayze

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל הסדרה של אנדר, (סה"כ 6 וצריכים לצאץ עוד 2).

אסימוב, מייקל קריצ'טון.

סדרת ראמא של ארתור סי קלארק (4 ספרים) + עוד כמה ספרים שלו שאני לא זוכר כרגע ( קראתי ממזמן וחלק באנגלית)

סדרת מאדים של (גם כן 4 ספרים) קים סטנלי רובינסון שמשום מה לא ראיתי שאף אחד הזכיר..

ולאחרונה - מרגלי גדעון (על המוסד), שייטת 13 וסיירת מטכ"ל.

סוף סוף גיליתי עוד אנשים עם טעם דומה לשלי..

אולי נוסיף גם סדרות טלביזיה טובות, כמו נגיד, בבילון 5 וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

<------

;D

מחזור כישור הזמן, מחזור שער המוות, שירים של אש ושל קרח, הרואים למרחק, הבלגריאד והמלוריאן כולל נספחים, עולם הדיסק, רומח הדרקון (עד שהתחיל לשעמם), הארי פוטר (כמו כל אדם שני בעולם), המשחק של אנדר (כל הסדרה), ואולי עוד כמה דברים ששכחתי.. [עריכה] האלים הרוקדים, מדריך הטרמפיסט לגלקסיה, שני כרכי "שדה קרב ארץ" (Battlefield Earth), שוגון.

אוקיי, המלצות: מחזור כישור הזמן היא סדרת הפנטזיה הטובה ביותר שיש, חד וחלק. הבלגריאד והמלוריאן גם די מדהימים. עולם הדיסק מומלץ באופן סופר סופר סופר אטרקטיבי. המשחק של אנדר נחמד. על הארי פוטר אפשר לוותר. שירים של אש ושל קרח היה מייגע... שער המוות היא סדרה מעולה. סדרת "האלים הרוקדים" מומלצת ביותר. רומח הדרקון שעמם אותי למוות, ממש כמו שר הטבעות, אולי זה התרגום, אני לא יודע. שדה קרב ארץ היה נחמד, שוגון נהדר ושווה קריאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

<------

;D

מחזור כישור הזמן, מחזור שער המוות, שירים של אש ושל קרח, הרואים למרחק, הבלגריאד והמלוריאן כולל נספחים, עולם הדיסק, רומח הדרקון (עד שהתחיל לשעמם), הארי פוטר (כמו כל אדם שני בעולם), המשחק של אנדר (כל הסדרה), ואולי עוד כמה דברים ששכחתי..

קראתי את כולם! כולם מוצלחים חוץ ממר פוטר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שתי כונניות בחדר מלאות בספרים, אתה לא חושב שאני יכול להעביר את הכל איתי...

מה גם שאני נותן לך שבועיים, אז תצטרך להתחיל להתאמן על קריאה מהירה כי זה ספר לא קצר בכלל...

הגדר 'לא קצר בכלל'.

חוץ מזה, אפשר לסרוק הכל ולהדפיס, אני מקווה שזה ייקח קצת פחות משבועיים ;D

נ.ב. הוא באנגלית, נכון? הספרים היחידים שאני קורא בעברית הם ספרי הלימוד, וגם זה בקושי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שתי כונניות בחדר מלאות בספרים, אתה לא חושב שאני יכול להעביר את הכל איתי...

מה גם שאני נותן לך שבועיים, אז תצטרך להתחיל להתאמן על קריאה מהירה כי זה ספר לא קצר בכלל...

הגדר 'לא קצר בכלל'.

חוץ מזה, אפשר לסרוק הכל ולהדפיס, אני מקווה שזה ייקח קצת פחות משבועיים ;D

נ.ב. הוא באנגלית, נכון? הספרים היחידים שאני קורא בעברית הם ספרי הלימוד, וגם זה בקושי...

לצערי הרב Mini קורא מהר. הספיק להרוס לי את הסוף של הארי פוטר 4 לפני שסיימתי, המנייק. אבל הוא גם קנה אותו יום-יומיים לפני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי הרב Mini קורא מהר. הספיק להרוס לי את הסוף של הארי פוטר 4 לפני שסיימתי, המנייק. אבל הוא גם קנה אותו יום-יומיים לפני.

וכמו שנאמר ע"י Sabrwolf בכבודו ובעצמו...

pwned!!

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמו שנאמר ע"י Sabrwolf בכבודו ובעצמו...

pwned!!

;D

You've got to admit though, retaliation was slow and painful. As I recall, in the past 2 years I kinda spoiled lots of stuff for you.

וכמה שנאמר ע"יי בכבודי ובעצמי...

MWAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

You've got to admit though, retaliation was slow and painful. As I recall, in the past 2 years I kinda spoiled lots of stuff for you.

You recall wrong. All you've spoiled was the ending of LOTR

ושוב, כמו שנאמר ע"י Sabrwolf:

you si teh sack

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

You recall wrong. All you've spoiled was the ending of LOTR

ושוב, כמו שנאמר ע"י Sabrwolf:

you si teh sack

Lotr was a book, I spoiled some movies for you too.

ואם כבר מצטטים את Sabrwolf:

"[13:13] <SabrWolf> u not bad guy!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...