שאלה לגבי עדכון ה Firmware של ה H10 (עדכון - הבאנדל לוקה בחסר ?) - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי עדכון ה Firmware של ה H10 (עדכון - הבאנדל לוקה בחסר ?)

OR007

Recommended Posts

סבבה... חבל שאתה נפלת לחרא שהם מוכרים כי ה-H10 הוא נגן מיוחד במינו.

אני מציע לך פעם הבאה לקנות מבאג, שם קניתי את שלי גם אירופאי וגם יצאתי בהרגשה מעולה יחס נחמד לאללה ואחריות מעולה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אל תצא פראיר לפי החוק להגנת הצרכן ""לקוח רשאי להחזיר את המוצר כל עוד לא נעשה בו שימוש והוא באריזה המקורית ..ועל המוכר לזכות את הלקוח על כל הסכום פחות 5 אחוז דמי ביטול או 100 ש"ח לפי הנמוך מבינהם "" זאת אומרת שאם הנגן עללה לך 1400 ש"ח מקסימום שהם יכולים לגבות כדמי ביטול הוא 70 ש"ח!!!! אל תוותר להם ותפחיד אותם בזה שאתה מכיר את חוק הגנת הצרכן דמי ביטול הם מקסימום 5 אחוז!!!!!! :pissed: :pissed:שיהיה בהצלחה :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור הם צודקים חל עידכון בחוק והוא עומד על 5% בלבד.

המנהל הראשי של KSP עידכן את המוכרים באיזשהו שלב, אני זוכר את זה ממתי שעבדתי שם לפני כמה חודשים (לפני איזה חצי שנה החוק באמת היה 10%).

יכול מאוד להיות שלא כל האנשי מכירות מודעים לזה!

תפנה ישירות לסניף הראשי דרך הקו הארצי.. אתה מגיע ללירן אם אני לא טועה.

תבקש ממנו שיוודא אם סכום ההחזרה הוא 10% או 5% עם המנהלים הראשים (זאב או יעקוב).

אני קניתי היום H10 ב-Handy ב-1490 ש"ח.. אני אבדוק יותר מאוחר אם הוא אירופאי או אמריקאי (לא היו בטוחים שם גם כן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום הייתי שם, ריבים לא עזרו, לקחו ממני את העשר אחוז, שביקשתי מהאיש מכירות שטיפל בי בנושא של הנגן לדבר עם המנהל הוא טען ש"אתה מדבר איתו",

שלא נדבר עד כמה שהם לא יעילים שם, אנשים שם חיכו שעות שלמות לקבל דברים פשוטים כמו מקלדת ועכבר, המדפסת קרסה להם שם, מה לא...

ניסיון ראשון ואחרון שלי איתם.

בקשר לגרסא, לאחר בירורים קצרים, כנס ל Setting ותסתכל בתחתית המסך, רשום בקטן את גרסת ה Firmware ובסוף רשום mtp או ums

mpt היא הגרסא האמריקאית, ums היא הבינלאומית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לתבוע אותם כרגע.. :)

זה באלגן אחד שלם מה שהולך שם.. אין נהלים אחידים.. לא כל אנשי המכירות מכירים את החוקים כמו שצריך.

רשום לי Firmware v.1.09 אבל לא מצויין mtp או ums..

קודם ניסיתי לחבר את הנגן ולהעביר שירים ידנית והוא קרס.. אז אני מניח שהוא אמריקאי.

אפשר לעשות לנגן האמריקאי עידכון אירופאי? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כדאי לך לעדכן אירופאי עם יש לך אמריקאי...

איך נראית האריזה שלך? האירופאית בצבע אדום שחור...

בכל מקרה אל תתיאש כי ה-H10 מכשיר מעולה... איזה חארות כמו למכור מחשב בלי ספק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקון, יש לי אירופאי, הצלחתי להעתיק שירים ולהשמיע אותם בלי התוכנה.

אבל הם לא נכנסים ככה לקטוגריית Music אלא אפשר למצוא אותם רק דרך Browse..

לאח שלי שלא רגיל למחשב זה יהיה מסובך מדי, אז אשתמש בתוכנה כדי להעתיק לו את השירים.

עדיין טוב לדעת שאפשר לגבות איתו תמונות מטיולים בלי צורך בתוכנות או אם אני אשאיל אותו מתישהו.. 8)

ואכן הקופסא אדומה/שחורה.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...