הארד-דיסק שלי פלצן עצלן!!! - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הארד-דיסק שלי פלצן עצלן!!!

BigBrownBalls

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא קונים מה זה לא ברור ?

אני כבר החלפתי 20 דיסקים בכיתות מחשבים באוניברסיטה , כולם היו בהסכם עד שהם החליפו לי כל כמה חודשים כמות מסויימת של דיסקים .

דיסקים חורקים - תקולים - (אויי איך שאני שומע את הצליל הזה , אני כבר יודע שהדיסק הלך לעולמו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קונים מה זה לא ברור ?

אני כבר החלפתי 20 דיסקים בכיתות מחשבים באוניברסיטה , כולם היו בהסכם עד שהם החליפו לי כל כמה חודשים כמות מסויימת של דיסקים .

דיסקים חורקים - תקולים - (אויי איך שאני שומע את הצליל הזה , אני כבר יודע שהדיסק הלך לעולמו).

זה משהו שנשמע כמו "פיווווווווווווווווווווווווווו" יורד כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קונים מה זה לא ברור ?

זה משהו שנשמע כמו "פיווווווווווווווווווווווווווו" יורד כזה...

אצלי זה היה עם הסיגיט סקאזי: "פיוווווו (של 12000 סיבובים לדקה) טסססססס (עשן) בום!! (פוצצו מסטיק) ואז בום שנשמע כמו כדור של 0.9, וניווווו (האטה כזאתי) ואז טסססססס (מטף)" ועד כאן ילדים, נחזור מחר עם איך לוח עם מגיע לאויר, ומשם six feet under ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלה יפה ...

מחשב חדש בא עם הרד דיסק דפוק...

עצה קטנה:

שאתה מחליף אותו אל תחליף אותו לIBM אחר!

קח או וסטרןן דגיטל

לא נראה לי שיחליפו לי אותו לארד-דיסק אחר... יש בכלל אופציה כזאתי?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלה יפה ...

מחשב חדש בא עם הרד דיסק דפוק...

עצה קטנה:

שאתה מחליף אותו אל תחליף אותו לIBM אחר!

קח או וסטרןן דגיטל

לא נראה לי שיחליפו לי אותו לארד-דיסק אחר... יש בכלל אופציה כזאתי?!

יחליפו, יש אחריות של שלוש שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחליפו לו אותו לדיסק של .....

זאת הבעיה, זה הרי בטח לא ממש יעזור לקבל עוד הארד-דיסק שידפק אחרי חודש ...... איזה נפילה הייתה הקנייה של הארד-דיסק הזה ... אני עוד חשבתי שזה הארד-דיסק מצוין לפי הביקורות שלו :( :( :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד להם שאתה לא מוכן לקבל IBM!

מקסימום תוסיף להם כמה גרושים ותראה שיהיה בסדר

אני לא חושב שהוא ישמח לגלות שלא יהיה מדובר בכמה גרושים, אלא יותר בכמה מאות שקלים כי היבואן(שזה Triple C שלא אוהבים לקחת אחריות על הכוננים הקשיחים שלהם בלשון המעטה) בספק אם יתן לחנות שהוא קנה ממנה זיכוי על הדיסק המקולקל, וגם אם הוא ייתן זה יבוא לידי ביטוי באיזה 100-200 שקל חביבים וגם זה במקרה הטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד להם שאתה לא מוכן לקבל IBM!

מקסימום תוסיף להם כמה גרושים ותראה שיהיה בסדר

אני לא חושב שהוא ישמח לגלות שלא יהיה מדובר בכמה גרושים, אלא יותר בכמה מאות שקלים כי היבואן(שזה Triple C שלא אוהבים לקחת אחריות על הכוננים הקשיחים שלהם בלשון המעטה) בספק אם יתן לחנות שהוא קנה ממנה זיכוי על הדיסק המקולקל, וגם אם הוא ייתן זה יבוא לידי ביטוי באיזה 100-200 שקל חביבים וגם זה במקרה הטוב.

לא נראה לי שזה מ-CCC למה יש לי על הדיסק תווית ואת כל החרא הזה של האחריות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...