מעוניין לעצב את המחשב שלי עם שטויות של תאורה אז רציתי לשאול אם UV זה רק סגול? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לעצב את המחשב שלי עם שטויות של תאורה אז רציתי לשאול אם UV זה רק סגול?

RammsteiN

Recommended Posts

מה? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?? ? ? ? ? ? ? ? ?   :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

UV = ultra violet

ובעברית - "על סגול"

UV הוא סגול וגם אם תתאמץ חזק חזק לא תצליח לשנות את הצבע שלו, כי אם הוא לא סגול הוא לא UV  :kopfpatsch:

הייתי מציע לך לפתוח אנציקלופדיה לפני שאתה מטעה אנשים בצורה כזאת בדבר בסיסי שכזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אומרים שאם זה לא סגול זה לא UV עכשיו אני נכנס לאתרים של לדים מאווררים ונורות וכתוב שיש אפילו ירוק שעובד עם קרנית הUV

חוץ מזה זה נכון שהתאורה סגלגלה אבל כתוב שלא רק סגול אל גם ירוק יכול להיות UV

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטודה תתן אור אולטרה סגול, כל דבר פלורוסנטי יהיה מואר כתוצאה מכך.

אתה יכול גם תמיד להשיג צבע פלורוסנטי ולכסות כל דבר (כמאט) שתרצה כדי שיאיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא הבנתם אני מדבר על התאורה עצמה כמו נגיד ירוק שהוא בעצמו UV לא מדבר על אביזר אלא אם כן כמו שאמרתם שאני אקח מנורה סגולת UV ואשים עליה נייר צלופן ירוק אבל זה לא יהיה יפה ירוק וסגול ביחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא הבנתם אני מדבר על התאורה עצמה כמו נגיד ירוק שהוא בעצמו UV לא מדבר על אביזר אלא אם כן כמו שאמרתם שאני אקח מנורה סגולת UV ואשים עליה נייר צלופן ירוק אבל זה לא יהיה יפה ירוק וסגול ביחד

UV זה אולטרה סגול, קטודת אור צבעוני היא לא UV, ככה שאין קטודת UV ירוקה, ואין קטודה ירוקה שהיא UV.

גם אם תשים צלופן על קטודת UV אתה לא תקבל אור ירוק, מכוון שהתאורה שקטודת UV מפיצה היא חלשה, ומה שנראה לעין זה בעיקר האביזר הזוהר ולא האור עצמו.

בנוסף לזה אם תסתיר את ה"תאורה" של הUV עם צלופן, אתה תקטין בצורה משמעותית את המרחק שהUV משפיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...