שאלות בקשר לנגן IRIVER - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות בקשר לנגן IRIVER

nimi7

Recommended Posts

1. למשל קניתי את האייריבר H320 מארצות הברית והרי יש לי אחריות!! אז מי היא החברה שיכולה לממש לי את האחריות פה בישראל אם קורה לי משהו למכשיר בבקשה???? ולבצע במכשיר תיקונים וזה???

2.ואני מזמין מן האתר הרישמי את המכשיר מפה

https://secure5.nexternal.com/shared/StoreFront/default.asp?CS=iriver&BusType=BtoC&Count1=184093654&Count2=101234078&CategoryID=5&Target=products.asp

ורציתי שתגידו לי מה אני מקבל בתוך הקופסא בבקשה!!! באריזה כאילו

3.חברה תגידו אני יכול למשל להעביר את המכשיר מחשב אחד לשני

לדוגמא אני מתקין אצלי את התוכנה של אייריבר וסתם אני הולך לחבר ואני רואה שיש לו שירים יפים אז אני יכול להעביר אלי שירים? בלי להתקין את התוכנה או שימחוק לי את השירים שהיו לי מיקודם בבקשה???? פשוט אני יוכל להכניס את הכבל ולהעביר או שזה מחייב את התוכנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) אין לך אחריות בארץ אם לא קנית אותו בארץ. מה שכן יש, זה את ארקדיה שישלחו לך אותו לארה"ב תמורת 200 שקל (בזמנו זה 200 שקל, לא יודע אם זה השתנה. אתה יכול להתקשר אליהם לשאול).

2) המכשיר מתחבר לכל מחשב בלי תוכנה. אתה רק מחבר אותו למחשב דרך הusb והוא מופיע בתור כונן ב"מחשב שלי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להטעין את המכשיר, אבל אתה לא יכול להטעין אותו שאין לך נקודת חשמל....

עם הגירסא האיחרופאית בא התקן בוללות חיצוני אליו מכניסים 4 רגילות ואז אתה יכול להטעין את המכשיר בדרכים בלי חשמל, הבטריה של המכשיר נטענת דרך הסוללות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחח מי צריך התקן כשיש לך 10 שעות ניגון כמה חחחח!

ותגיד אז בחבילה שאני קונה כן אז אני מקבל מטען לחשמל נכון?? בחבילת הקניה נכון??

וgalz-120  מה קורה?

תגידו אפשר לשים סקינים בתוך המכשיר? למשל תמונה משלך בתור שומר מסך או שולחן עבודה!!

יש דברים כאלה בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחח מי צריך התקן סוללות כשיש לך 10 שעות ניגון כמה חחחח!

ותגיד אז בחבילה שאני קונה כן אז אני מקבל מטען לחשמל נכון?? בחבילת הקניה נכון??

וgalz-120  מה קורה?

תגידו אפשר לשים סקינים בתוך המכשיר? למשל תמונה משלך בתור שומר מסך או שולחן עבודה!!

יש דברים כאלה בזה?

יש לך 16 שעות ניגון, אלא אם אתה רואה וידאו, ואז זה פחות כי הוידאו צורך יותר סוללה. וברור שאתה מקבל מטען לחשמל בחבילה. אם אתה מזמין מארה"ב בטח תקבל מטען עם חיבור לשקע חשמל אמריקאי אז תצטרך לקנות מתאם מעפן כזה בשלוש שקל שיש בכל חנות אלקטרוניקה ברחוב תבטח מכיר. גם אצלי זה ככה קניתי את שלי כשהייתי בארה"ב.

ובקשר לארקדיה ולאחריות, ארקדיה הם היבואן של אייריבר בארץ. זה האתר שלהם: www.arcadia.co.il

יענו לך שם בפורום על כל שאלה שיש לך. אחלה אנשים.

בקשר למה שאפשר לעשות שמה עם התמונות יענו רקעים וכאלה, אני חושב שאפשר, אבל אני לא בטוח וגם לא יודע איך. חבר שלי קנה 320 לפני איזה שבועיים אבל לא התעסקתי איתו יותר מדי. אני מעדיף את ה120 שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. למשל קניתי את האייריבר H320 מארצות הברית והרי יש לי אחריות!! אז מי היא החברה שיכולה לממש לי את האחריות פה בישראל אם קורה לי משהו למכשיר בבקשה???? ולבצע במכשיר תיקונים וזה???

2.ואני מזמין מן האתר הרישמי את המכשיר מפה

https://secure5.nexternal.com/shared/StoreFront/default.asp?CS=iriver&BusType=BtoC&Count1=184093654&Count2=101234078&CategoryID=5&Target=products.asp

1) יש למכשיר שלך אחריות בין לאומית,אבל אם יש תקלות אז אתה צריך לשלם לאקדיה 200 שח, בשביל שדרכם ישלחו את המכשיר להונקוקנג.

2) המכשיר שקנית הוא מאמריקה אז יש לך את הגירסה האמריקאית שלא משמשמת ככונן קשיח ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) יש למכשיר שלך אחריות בין לאומית,אבל אם יש תקלות אז אתה צריך לשלם לאקדיה 200 שח, בשביל שדרכם ישלחו את המכשיר להונקוקנג.

2) המכשיר שקנית הוא מאמריקה אז יש לך את הגירסה האמריקאית שלא משמשמת ככונן קשיח ..

2. אתה טועה ובגדול, רק ה-H10 אינו משמש כדיסק און קי. ה-H320 כן משמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. אתה טועה ובגדול, רק ה-H10 אינו משמש כדיסק און קי. ה-H320 כן משמש.

אתה בטוח שH320 משמש ככונן קשיח נייד?

אם אתה צודק,אז ממש שווה לקנות את המכשיר הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...