עזרה בחריטה - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בחריטה

FatalZero

Recommended Posts

היי,

אני רוצה לחרוט על הדלת של המארז צורה של מטוס, חשבתי על איזה F22-Raptor או איזה F16

הבעיה שאני לא יודע איך להביא תמונה שלהם שניתנת לחריטה

ראיתי את המדריך של פיסי-ספוט וראיתי שהוא השתמש בתוכנת תלת מימד כדי להשיג רק את קווי המתאר

משהו יכול להסביר לי איך אני עושה את זה או (ואני מקווה שאני לא מתחצפן) לעשות בשביל תמונה כזו?

חשבתי על תמונה בסגנון הזה

משהו יכול לעזור?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הכי פשוטה וקלה בשבילך תיהיה להדפיס את התמונה של המטוס בגודל שאותו תרצה לחרוט, לקחת שקף

לשים אותו על התמונה ולעבור ידנית רק על קווי המתאר של המטוס.

ככה תיצא לך צורה קלה לחריטה.

מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קווי מתאר:

הקווים התוחמים של הציור. הקווים החיצוניים של המטוס, של הטילים, של תא הטיס.

ללא מילוי, ללא תוכן (כיתוב פנימי קטן למשל).

קיצר, הקווים (בלבד, ללא מילוי) החשובים של הציור.

איך אתה עושה את זה?

א. מביא חבר שיודע לצייר, ואומר לו לצייר לך את קווי המתאר על הפרספקס.

שיטה שנייה:

אתה משתמש בתוכנה (אם יש לך, אל תשאל אותי זה לא התחום שלי) ומשאיר מהציור רק את קווי המתאר, או משהו שקרוב לזה.

אתה מדפיס את זה על דף, שם אותו מתחת לפרספקס, ומצייר על הפרספקס את הקווים.

שיטה שלישית:

אתה לוקח את התמונה הזאת, מדפיס אותה, שם אותה מתחת לפרספקס, ואז מצייר עליו את קווי המתאר בהתאם לתמונה שנמצאת מתחתיו.

השיטה הזאת לא מומלצת!

שיטה רביעית:

אתה לוקח את התמונה. מדפיס אותה על דף. לוקח שקף, מניח אותו על התמונה. אתה מצייר על השקף את קווי המתאר בהתאם לתמונה. לאחר מכן אתה שם את השקף מתחת לפרספקס, ועובר על פי השקף ומצייר את קווי המתאר.

השיטה הזאת טובה מאוד, כיוון שאם פיספסת משהו וציירת לא טוב על השקף, אתה יכול לא להעתיק את זה לפרספקס, או להשתמש בשקף אחר עד שיצא טוב.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע לייצר (ועם חברי המאיירים אני כבר לא בקשר מאז בצפר יסודי :lol:, לא נראה לי שאחד החברים שלי ממש יודע לצייר) ולצערי גם לא נתברכתי בכישורים על תוכנות , חשבתי שאם משהו ינחה אותי (ובטח יעזור לעוד כמה אנשים) לציין את קווי המתאר על תוכנה כלשהי ולהדפיס את התוצר.

כמו כן, כיצד אוכל לדעת באיזה גודל להדפיס את התמונה? גודל התמונה נמדד ב- px (למיטב הבנתי) אם אני רוצה שהיא תהיה בגודל 10*10ס'מ (סתם דוגמה) כמה px אני אמור לתת לה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא יודע באיזה גודל אתה צריך להדפיס.

תעשה ניסויים.

קח גודל של דף.

שים אותו על הפרספקס ותדמיין שיש שם תמונה, ותחליט באיזה גודל אתה רוצה.

פתח את הוורד, והעתק לשם את התמונה. שחק עם הגודל בהתאם לדף, והדפס. תראה אם זה בגודל המתאים. לא בגודל המתאים? שנה אותו והדפס שוב :).

אחרי שיצא טוב, קח שקף, שים אותו על הדף, ותתחיל להעתיק את קווי המתאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...