מחר בגרות בפיזיקה. - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחר בגרות בפיזיקה.

Ghosthunter

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
דווקא שמעתי שמכניקה היה קצת קשה. יותר ארוך מאשר קשה - כל תרגיל עם המון סעיפים.

נכון, ארוך..... הלך לי טוב אבל עדיין בלחץ. היו יכולים לוותר על סעיף בכל שאלה.

עשיתי 1-3 ובכלל לא היה לי זמן להסתכל על האחרים, מזל ש3 היה קללללל ומהיר בטירוף שלוקח 5-10 דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלות 4 ו 5 בחשמל היו קלות ברמות...... אבל בפרקי בחירה היה קצת יותר אתגר.... יש לציין שהיו בחדר שבו נבחנתי אנשים שלמדו אצל מורה אחר שאמר להם בפירוש לא ללמוד גלים ואופטיקה פיסיקאלית, ו3/4 שעה הם התווכחו וצעקו למה אין להם אף שאלה על אופטיקה גיאומטרית (למרות ששאלה 1 הייתה על אופטיקה גיאומטרית, אלא שהיא התחילה בסעיף על אורכי גל, אז הם חשבו שמדובר על חומר אחר.....), אבל בסוף הם פשוט ענו בלי הסעיף עם אורכי הגל (שהיה קל לדעתי, אבל אני עשיתי גלי קול....)...

בקיצור, תלמדו הכל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מורה אחר שאמר להם בפירוש לא ללמוד גלים ואופטיקה פיסיקאלית

אז הם צריכים לצעוק אך ורק על המורה. אף אחד לא אמר שתהייה שאלה שלמה רק על אופטיקה גאומטרית בלי שילוב של אופטיקה פיסיקלית בתוכה. להפך, המורה שלנו דווקא אמרה לנו שסביר להניח שהם ישלבו, לפי תצפיות על המבחנים האחרונים וכו'...

המורה שלהם קבע דברים ללא שום ביסוס ולמעשה הטעה אותם, אם הוא אמר להם שהם לא צריכים ללמוד אופטיקה פיסיקלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיות במדידה בבגרות??

הנתונים של של שני קוים שונים כאשר הנתונים מתחלקים לשניים ברווחים מדוייקים!

אם כל הנקודות היו בערך אז סבבה, אבל זה ממש מתחלק לשניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיות במדידה בבגרות??

לא בחרתי את השאלה הזו, אבל רשום שהתלמיד ערך ניסוי, ובניסוי זה יש שגיאות שנובעות מאי דיוק של מכשרי המדידה, זמן התגובה שלך וכו'.

לכן, זה לגיטמי שקו המגמה לא יעבור דרך כול הנקודות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוווווב

חשמל הלך בסדר גמור, כל התשובות נכונות. בפרקי בחירה נבהלתי מהשאלה באופטיקה ( :bash:) כי ראיתי שם גלים, מה שלא למדנו בכלל. איזו טעות זו היתה... במקומה עשיתי זרם חילופין (7), ולא שמתי לב שכתבו שזה 110V אפקטיבי, אז העסק דיי נדפק. הפוטואלקטרי (3) הלך טוב, אז עם קצת מזל אקבל 80+, ובשילוב עם המגנים יהיה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Component- כאחד שכבר עשה מכניקה, איזה פירוט נדרש בבגרות?

למשל במשוואת אנרגיות, צריך לרשום גם בנקודה X כל האנרגיה הפוטנציאלית בנקודה Y הפכה לאנרגיה אלסטית או שמספיקים חישובים ברורים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במכניקה לא הבנתי בדיוק מה הפונקציה של הגרף. אני חושב שהיא F-mBg חלקי mA+mB

הבעיה היא שאין את mA ואת mB!

אני יודע שאמורים למצוא את המסה של B לפי נקודת החיכוך, אבל אם אין לי פונקציה איך אני מוצא במדויק את נקודת החיתוך? :/

אפשר אולי לעשות שיפוע ממוצע ואז לבנות משוואה עם אחת מהנקודות?

אני בסוף פשוט עשיתי את תרגילים 1,3,5 אבל על 3 התעקבתי הרבה זמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיות במדידה בבגרות??

.

היה היופ פתרון של הבחינה בעיתון. כל 4 אצלי נכון.

איזה טעויות מעצבנות היו לי שם. באלה הראשונה שכחתי להכפיל ב-2 את ה- 0.7, ובשלישית לא פתרתי טוב 2 משוואות ב 2 נעלמים. באסה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשמל היה באמת קל (שאלות 3 4 5) וואלה הלך סבבה

פרקי בחירה היה בעייתי...בזרם חילופין 7 הייתה בסדר אבל בפיזיקה מודרנית תקעו 2 שאלות לפנים...בסוף הסתדרתי עם 3 נראה לי כל התשובות הסופיות נכונות

אבל מה שעשו בשאלה 4 היה באמת מסריח...הייתי סגור על זה שאני עושה את בוהר..כבר התחלתי לפתור פתאום אני קולט סעיף על ניוטרונים...מה זה צריך להביע??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...