מחר בגרות בפיזיקה. - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחר בגרות בפיזיקה.

Ghosthunter

Recommended Posts

חח

טוב.. אני לא צריך לספר כמה גרוע זה היה..

אבל העיקר שאני מאחורי זה.. :yelclap::D

מגנים: פיזיקה מודרנית - 70

חשמל: 40 (מוזר, דווקא אני טוב בחרא הזה..)

לא חשוב..

איך היה לכם?

(ובבקשה אל תראו תוצאות.. אל תהרסו לי את היום :nono: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מישהו מוכן להסביר לי למה לעזאזל היו בבוהר שני סעיפים שירדו במיקוד??? :pissed:

המורים שלנו ניסו להתקשר לפיקוח להגיד להם אבל הם לא היו זמינים שם

מזה החרטה הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקטע של המתיחות בשאלה 2 עשיתי כמה שטויות רציניות , ככה שאני מאמין שכל הנק' ירדו ( 7 נקודות ) + טעות בתת סעיף ( 3 נק' )

כל השאר הלך די נחמד ,

נקווה לציון סופי טוב :) .

מישהו מוכן לרשום בקצרה איך הם הגיעו למתיחות בשאלה 2 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכניקה וחשמל קלים בטירוף.

פרקי בחירה (1+2) היו גם קלים, אחרי שהתברברתי שעה עם הטעויות של עצמי (:kopfpatsch:), ואחרי שהמורה הסבירה (בעקיפין :-X) שהספק זה אנרגיה לשניה, ואישרה את מה שחשבתי שצריך לעשות.

ד"א, באמת היה קטע מלוכלך בשאלה 4 - שפתאום דחפו לשם מספר אטומי ואיזוטופים שירדו במיקוד... ככה שהיינו חייבים לעשות את שאלה 3 :-\

anyway, בסופו של דבר היה טוב... :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שרק מצדיק את הסיבה לכך השמורה שלי מלמד בלי להתייחס למיקוד....

זאת לא שנה ראשונה שהם עושים דבר כזה, מכניסים דברים שירדו במיקוד,

והתלמידים של המורה שלי אף פעם לא נדפקים בגלל זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, באמת היה קטע מלוכלך בשאלה 4 - שפתאום דחפו לשם מספר אטומי ואיזוטופים שירדו במיקוד...

יש מצב לפקטור על השאלה?

בכל מקרה המורה שלי אמר לי שעשיתי אותה טוב ככה שבבחירה ככל הניראה יש לי מאה ובחשמל 90-95

אגב גם בפוטואלקטרי אמרו לי שהיה קטע מסריח עם ה-3% שבסוף נכנסו ואמרו לנו שלא להתייחס לזה

ומה הקטע המסריח שתקעו את זה יומיים לפני אזרחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חושב, כמו שטל אמר, שמכניקה וחשמל היו קלים בטירוף.

פרקי בחירה - לא קלים במיוחד אבל גם לא קשים.

בקשר לדברים שירדו במיקוד בשאלה 4 בפרקי בחירה, זה לא כאילו כל מי שלא ידע אותם נדפק. הייתה לו שאלה שלמה אחרת לבחור. ואת האמת, גם מי שלא יודע מה זה איזוטופים היה יכול לענות על כל שאלה 4. היא הייתה די קלה, גם למי שלא למד על זה. אני אישית לא למדתי על איזוטופים, ובגלל זה לא בחרתי את השאלה, אבל אח"כ כשהסבירו לי איך פותרים, ראיתי שהייתי יכול לפתור גם בלי ללמוד על זה.

בכל מקרה, באמת היה הקטע בשאלה 3 שנתנו את ה-3% האלה שלא משפיעים על כלום. אבל גם זה לא דופק שום דבר. מי שיודע את החומר יודע שהם לא משפיעים ולא צריך להסתבך עם זה.

קיצר, היה בסדר. מקווה לטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא שמעתי שמכניקה היה קצת קשה. יותר ארוך מאשר קשה - כל תרגיל עם המון סעיפים. למלא הלך לא משהו במכניקה.

חשמל היה די הוגן. חבל שלא שמו קירכהוף אבל חפיף... 1,3,4,5 היו ממש שאלות בסדר. 2 גם טובה אני חושב, אבל לא הייתי בטוח על העניין הזה עם שני קבלים אז ויתרתי.

בפרקי בחירה - בגוף קשיח הייתה שאלה קופי של בגרות 95 רק בלי מספרים נתונים. גם זרם חילופין היה ממש קל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לדברים שירדו במיקוד בשאלה 4 בפרקי בחירה, זה לא כאילו כל מי שלא ידע אותם נדפק.

בטח שכן

כי זה אומר שיש לו פחות בחירה

חוץ מזה מה הקטע של להוריד דברים במיקוד ואחריי זה לשים אותם בבחינה??

זה טימטום ממדרגה ראשונה וממש לא הוגן

לא רוצים להוריד את החומר הזה, סבבה אל תורידו. אבל לפחות אל תרשמו שאתם מורידים ואז לשים אותו בבחינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רון, בעיקרון מה שאתה אומר נכון. זה לא פייר שמורידים חומר במיקוד ואז שואלים עליו בכל זאת (למרות שכמו שאמרתי, לא היה צריך ממש ללמוד על מה ששאלו באותו סעיף בשביל לפתור אותו. מספיק היה טיפה לחשוב וזה היה פתיר... אבל נעזוב את זה).

עדיין, זה לא בהכרח דפק את כולם. וזה לא דפק כל מי שלמד לפי מיקוד (בניגוד, למשל, למורה של ליבי שמלמד את כל החומר בלי קשר למיקוד, ואני עדיין חושב שזה מטומטם). זה דפק את מי שלמד לפי בחירה. מי שלמד, למשל, רק את המודל של בוהר, והסתמך על כך שהוא יבחר את השאלה עם החומר הזה, נדפק. כי באמת הוא הגיע למצב שהוא לא יכול לענות על שאלה שלמה בבגרות. אבל מי שלמד את כל הנושאים כמו שצריך והשאיר את הבחירה למבחן ולא ללמידה, יכל היה לעבור את זה בשלום.

זה כמו שהיה בספרות השנה, אגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתה בגרות בכלל לא קשה

וגם לא עד כדי כך קלה

בגרות בדיוק כמו בשנים קודמות (2003 ולפני)....כל התשובות שלי נכונות וכנראה יהיה לי 100 רק מגן 82 נמוך אבל חפיף!

לא היה לי כוח ללמוד בכלל לבגרות...אמרתי יהיה מה שיהיה וסמכתי על זה שתהיה בגרות קלה כי זה שנה ראשונה של רפורמה...

אין יותר לימודים השנה! עכשיו חודש וחצי חופש ואז מתחיל קורס פסיכומטרי

מחר מגהדת'! עוד שבועיים שלמה ארצי ושלום חנוך! אחרי זה הסקורפיונס! אחחח איזה כיף...סוף סוף חופש

אגב מישהו יודע מתי אפשר לערער על מגן? מה ההפרש וכל זה..ואם זה שווה את המאמץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה בגרות יחסית קלה

למרות שעשיתי די הרבה שטויות

אבל בקטנה , אני מוציא 80+ ואני מרוצה (עשיתי כבר בדיקת תשובות עם המורה)

עכשיו רק נשאר היסטוריה + מתמטיקה מועד ב' 006 + 007 ואני בן אדם חופשי :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...