זה מה שצריך לעשות אם יאיימו עליכם מכות(אגב זה הדבר הכי מצחיק שראיתי בשנתיים - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה מה שצריך לעשות אם יאיימו עליכם מכות(אגב זה הדבר הכי מצחיק שראיתי בשנתיים

PhP dUdE

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דיברתי על מבוגר :P, בשביל ילד מחוצף לא צריך הרבה.

צודק לבטן. יש אפשרות לתת גם קרס לכליות מה שמשבית גם כן.

צודק גם שבמעט המקרים לא צריך להרביץ לכולם אלא רק לזה שמאתגר אותך, אבל בד"כ זה לא מספיק בימינו עם האומץ שיש להם עם הסכינים.

באף זה בסט אבל לא אולטימטיבי.

ואין על קונג פו, במיוחד שמדובר על מי מכה ראשון או מי משיב מכה ראשון, מעוצמת המכה עד הכושר סיבולת.

השאלה היא מה קורה שהוא כבר על הריצפה? => זה החלק היותר קשה

א. לבעוט בו עד עלפון ולהמשיך ללכת.

ב. לצלצל למגן דוד אדום (רצוי להזהיר אותו שעדיף שיעשה זאת בעצמו לפני שהוא מחליט לתקוף כי יש לך טוקמן ואתה מוקצב).

ג. ללכת ולקוות שהוא לא יתקוף אותך מאחור.

ד. אם הוא שוכב ומקלל או כבר קם ומקלל עדיף לא להתייחס כי בזה כבר אין שום תועלת סיכון או תועלת לעצמך.

EASY!

בשביל זה לומדים BJJ.

BRAZILIAN JIU JITSU.

(אני מאמן את זה)

תחשוב על של גודו שאחרי ההטלה/הורדה לריצפה ממשיכים את הקרב על הקרקע עד להכנעה של היריב על ידי בריח יד/כתף/רגל או חניקה.

אפשר גם סתם לרתק אותו על ידי אחיזות מסוימות שמנטרלות את יכולת התזוזה שלו.

שימושי ביותר ויעיד על זה הגנב שתפסתי אצלנו בבית.

המשטרה קיבלה אותו שוכב על הרצפה כמעט מעולף מהחניקה ועם יד במצב של כמעט בריח. (ככה שהיא כאבה לו והוא פחד להזיז אותה כי הוא חשב ששברתי לו אותה) ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימושי ביותר ויעיד על זה הגנב שתפסתי אצלנו בבית.

המשטרה קיבלה אותו שוכב על הרצפה כמעט מעולף מהחניקה ועם יד במצב של כמעט בריח. (ככה שהיא כאבה לו והוא פחד להזיז אותה כי הוא חשב ששברתי לו אותה) ;D

חחחחח, יפה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב לדבר מאוד מאוד מוזר..................אני מתאמן במכון משהו כמו שנתיים,ויש לי איזה אחד שאני מכיר שלא מתאמן ולא כלום והוא חזק כמו סוס ותמיד מצליח לתת לי דחיפה מסויימת ולרתק אותי לרצפה ,מה שמוביל אותי למסקנה הבנאדם לא לומד ג'ודו ודברים כאלה אבל יש אנשים שנולדים עם כוח עצום בגוף ללא שום אימון מיוחד ,צריך לחקור את העניין הזה...........אני מדבר על זה שהוא בכלל לא מתאמן אבל מרים שני אנשים בידיים ללא שום בעיה וללא שרירים.........בקשר לסרטון ,שום קונג פו ולא בטיח,הוא לא היה יציב מה שהוא כן עשה נכון זה שהוא הביא לו אגרוף ליד האוזן ששם המקום רגיש מה שהפיל אותו לרצפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב לדבר מאוד מאוד מוזר..................אני מתאמן במכון משהו כמו שנתיים,ויש לי איזה אחד שאני מכיר שלא מתאמן ולא כלום והוא חזק כמו סוס ותמיד מצליח לתת לי דחיפה מסויימת ולרתק אותי לרצפה ,מה שמוביל אותי למסקנה הבנאדם לא לומד ג'ודו ודברים כאלה אבל יש אנשים שנולדים עם כוח עצום בגוף ללא שום אימון מיוחד ,צריך לחקור את העניין הזה...........אני מדבר על זה שהוא בכלל לא מתאמן אבל מרים שני אנשים בידיים ללא שום בעיה וללא שרירים.........בקשר לסרטון ,שום קונג פו ולא בטיח,הוא לא היה יציב מה שהוא כן עשה נכון זה שהוא הביא לו אגרוף ליד האוזן ששם המקום רגיש מה שהפיל אותו לרצפה.

אולי הוא מתאמן בבית ויש לו מבנה גוף שלא רואים...

חוץ מזה שהרבה מזה זה טכניקה, כשדוחפים מישהו יותר מחצי זה טכניקה ולא עוצמה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר איתך שאין לו שרירים בכלל שום גולה שום כלום ,והבנאדם חזק בלי שהוא מתאמן בכלל (ואני יודע שהוא לא........) ואני מכיר עוד כמה אנשים כאלה,פשוט יש/ להם כתפיים רחבות והם נולדו חזקים יותר מבנאדם ממוצע.............באמת שצריך לחקור את זה ........ואתה יכול לשאול כל מורה לקרב מגע או כל מורה לסוג של לחימה והוא יגיד לך שזה נכון.............

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתפאר בדברים כאלה LazyBoy..

זה לא מרשים אף אחד.

יפה שאתה יודע להגן על עצמך אבל.

is that so?

::)

אני מדבר איתך שאין לו שרירים בכלל שום גולה שום כלום ,והבנאדם חזק בלי שהוא מתאמן בכלל (ואני יודע שהוא לא........) ואני מכיר עוד כמה אנשים כאלה,פשוט יש/ להם כתפיים רחבות והם נולדו חזקים יותר מבנאדם ממוצע.............באמת שצריך לחקור את זה ........ואתה יכול לשאול כל מורה לקרב מגע או כל מורה לסוג של לחימה והוא יגיד לך שזה נכון.............

יש אנשים כאלה, זה ידוע.

אבל זה לא שהוא עגלה עם כושר/כוח.

הגוף שלו משום מה מתחזק בצורה לא פרופורציונליות לעומס שהוא נמצא בו.

תחשוב שאם תיקח שני אנשים ותיתן להם לעבור את אותו סדר יום בדיוק עם אותה תזונה ואחד יסיים את היום בסבבה וילך לישון והגוף של השני "יחליט" שהעומס גדול מידי ויש צורך לחזק ולפתח את השרירים.

האנשים האלה נשארים חזקים בדרך כלל מספר גדול של שנים בלי להתאמן בכלל.

אבל זה מפסיק ונהיה נורמלי בגיל מאוחר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

אתה לומד עברית?

ד"א הקטע הוא אמיתי.... אני בטוח ב80% שהוא אמיתי... לדעתי יש כאן הרבה אנשים שלא מאמינים שאומנות לחימה יכולה ללמד בנאדם לעמוד ככה או להלחם.

ואם זה מתחיל להיות דיון על אומנויות לחימה...

סרסור מקבל מכת קרטה פשוטה:

http://video.google.com/videoplay?docid=-5971681842302311000&q=karate+pimp

סרטון קרב מגע מלא:

http://www.krav.org.il/clip.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו הולך מכות ואז תופס אותו לא מוכן ובום מכניס לו אדשוט לפנים :bash:

עריכה: חחחחחחחחח לא ידעתי שזה תרד בן שנה...

חחח אפילו אני זוכר את התאריך הזה, יצא באטלפילד 2.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לא קראתי את כל הדיון אז אני יגיב לסרטון

1-אים הצפרדע היה באמת מבין באומנויות לחימה זה היה נגמר הרבה יותר מהר

ובלי תנועות מפגרות

זה ברור שהכושי הוא כושי צפונבוני שלא יודע לילחם

2-אני הורדתי הרבה אנשים במכה אחת בזמנו (באחד על אחד לא נגד חבורה)

ואף פעם לא למדתי אומנות לחימה מסודרת

3-שיתאמנתי קצת במכות נגד אנשים שיודעים באמת אומנות לחימה

הם ניצחו אותי בקלות

ואני לא מדבר על חובבים שהולכים לחוג פעם בשבוע

אלה נגד אנשים שמתאמנים הרבה

רק ככה אפשר לתת כבוד לאומנויות לחימה

והאנשים האלה באמת יכולים להרוג במכה אחת לאזור תורפה בגוף

אם הם רוצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...