מיונים למודיעין וכד' - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיונים למודיעין וכד'

infer73

Recommended Posts

רציתי לדעת, האם יש דרך כלשהי להבטיח שאני אקבל מיונים ליחידות מחשבים של מודיעין

וכאלה (ממר"ם וכד') איכשהו? נגיד האם יש להם אתר שאני יכול לבקש שישלחו לי מיונים

או משהו כזה

(אוף,התכוונתי לכתוב משהו יותר ארוך ועכשיו זה נראה לי מטומטם... טוב נו, שש בבוקר עכשיו,איך אפשר כבר?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מודיעין-

סתכל באתר שנתנו לך, יש שם מספר לפקסים.

אם אתה רוצה, תרשום מכתב מנומק למה אתה רוצה מיונים, למה אתה טוב וכאלה שטויות.

שיהיה רשום הידע שלך.

מיונים ראשוניים כמעט כל אדם בעל קב"א (קבוצת איכות) של מעל ל52 או 53 מקבל, בלי קשר לפרופיל רפואי.

להגיע לקורס תוכניתנים (שדרכו אפשר לקבל הצבה בממר"ם) אפשר רק עם פרופיל עורפי. (קרי 64 ומטה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לידע, מה בדיוק לכתוב? (שפות,שפות תכנות וכו')

חוץ מזה, תודה רבה על העזרה

בכל מקרה עדיין יש זמן (אני רק סוף י"א עכשיו ולא היה צו ראשון עדיין)

אבל אתם יודעים מה אומרים, better late than pregnant (לא שזה קשור במשהו,אבל שיהיה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיע לקורס תוכניתנים (שדרכו אפשר לקבל הצבה בממר"ם) אפשר רק עם פרופיל עורפי. (קרי 64 ומטה)

לא נכון

אפשר להתקבל גם עם פרופיל 97

אבל צריך לעשות י"ג קודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שלחתי להם מכתב בקשה, וקיבלתי מכתב (2 מכתבים זהים) חזרה שבקשתי התקבלה.

גם אני בסוף יא', וממה שהבנתי מקבלים זימונים בשמינית. כדאי לשלוח בקיצור.

תודה עופר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לידע, מה בדיוק לכתוב? (שפות,שפות תכנות וכו')

חוץ מזה, תודה רבה על העזרה

בכל מקרה עדיין יש זמן (אני רק סוף י"א עכשיו ולא היה צו ראשון עדיין)

אבל אתם יודעים מה אומרים, better late than pregnant (לא שזה קשור במשהו,אבל שיהיה...)

אני חוזר על השאלה שלמעלה...

Qtec, מה כתבת במכתב? מתי שלחת אותו וכמה זמן לקח לקבל תשובה?

היה לך כבר צו ראשון? (אני פוחד לפספס מיונים וכאלה כי הצו רק עוד חודש, ועד שאני אקבל אז זימונים וזה...)

יש מצב אולי לקבל עותק של המכתב שאני אדע מה לכתוב?

אם כן [אתה יכול כמובן לצנזר פרטים אישיים וכו'] אז אתה מוזמן לשלוח לי אותו לאימייל (או להעלות כאן או משהו):

infer73@gmail.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואי תרגעו ... מה הלחץ אתם רק בי"א ...

אם יש לכם פרופיל וקבא מתאימים (64 ומטה , 53 ומעלה ) אין לכם מה לדאוג ....

חכו , הם לא בורחים לשום מקום ... אני קיבלתי זימונים למודיעין ללא שום מכתב או בולשיט אחר , הם מוצאים אותכם זה פסיידר :)

כמובן שאם יש לכם קומבינות מבפנים זה אף פעם לא יכול להזיק אבל תפסיקו לחשוב על זה יותר מידי ותהנו מהאזרחות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לכם פרופיל וקבא מתאימים (64 ומטה , 53 ומעלה ) אין לכם מה לדאוג ....

עוד חכם אחד

תקרא את התגובה שלי למעלה

יודע מה אני אקל עליך

לא נכון

אפשר להתקבל גם עם פרופיל 97

אבל צריך לעשות י"ג קודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למחשבים של מודעין אפשר להגיע עם כול הפרופיל והם פשוט קוראים לך אני לא עשיתי כלום והם קראו לי וככה כמעט כול שאר מי שלומד איתי מחשבים דרך אגב זה לא חייב להיות בסוף יודאלף (את הטופס באינטרנט כולם ממלאים בסיבות הקיץ אני קיבלתו אותו מאוחר וזה היה בהתחלת ספטמבר) אני עשיתי את המבחנים הראשונים בבית השיריון בינואר ואני אחד מהגדולים של השכבה ומישהו אחר עשה את המינים ממש בהתחלת השנה והוא מהקטנים (מתוך שישה אצלנו בכיתה חמישה קיבלו זימון לגאמא וארבעה ניגשו עליו שנים עברו גם את הראיון ומחכים לתשובות סופיות אחרי התחקיר ובמקרה של אחת מהתת יחידות שהתמינתי אליהם גם מבחנים פסיכולוגים- אתם לא יודעים כמה זה מציק שאין תשובות סופיות אי אפשר לעשות כלום בקיץ כי התאריך גיוס לא סגור ואתה תדע אותו רק חודש לפני הגיוס)

ממר"ם זה של תקשוב ואפשר להגיע לזה אם פרופיל 64 ומטה -זה גם מה שהם אמרו ביום הזה שיש שבאים לראות תצוגה של כול מיני יחידות ולגלות מהם.מידי פעם יש מקרים של 72 מישה ושאני מכיר שהיה בקורס סיפר שהיו כול מיני כאלה עם 72 שהגיעו לשם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...