מי יודע איך משיגים בארץ כרטיסי טלויזיה של HAUPPAUGE ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי יודע איך משיגים בארץ כרטיסי טלויזיה של HAUPPAUGE ?

gil_st

Recommended Posts

היבואן

www.rel.co.il

אפשר גם להזמין אצלו בהזמנה מיוחדת כל כרטיס של HAUPAUGE.

תותח אתה !! :bigok:

עריכה : אחרי בדיקה של הלינק מסתבר שהתקשרתי אליהם היום ולבחורה שענתה לא היה מושג על מה אני מדבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את Intelligent Logistics Servics לפני האתר של hauppauge.

הם שלחו לי את השם הזה באי מייל עם מספר טלפון סלולרי של מישהו שאין לו שום קשר לחברה שאת שמה כתבת או לכרטיסי בכלל. יכול להיות שמדובר בחברה שכבר לא קיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

טוס לחו"ל, קנה לך את הכרטיס שאתה חושק בו ותקנה לי בדרך את ה WinTV-Theater שלהם... בהחלט כרטיס משובח ובחו"ל הוא יעלה ב400 ש"ח פחות אם לא יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

והטיסה 4000 שקל אם לא יותר... :lol:

לא לא, שיטוס ולא רק בשביל הכרטיס.... אלא גם בשביל תענוגות איכותיים אחרים... חסרים תענוגות בחו"ל? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא, שיטוס ולא רק בשביל הכרטיס.... אלא גם בשביל תענוגות איכותיים אחרים... חסרים תענוגות בחו"ל? ::)

הבעיה שחסרים משהו כמו 4000 ש"ח בשביל לטוס :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

הבעיה שחסרים משהו כמו 4000 ש"ח בשביל לטוס :'(

אתה לא מנהל חברת היי-טק מצליחה?! :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתפק בMSI אתה בעצמך אמרת שהוא לא רע...

והוא גם בהרבה יותר זול!!!! ודרך אגב הוא יותר טוב מ- FLY Video?

נכון

אמרתי שה- לא רע עד שעשיתי איתו הקלטות ב-SVSD וישבתי לראות אותן ! זאת הפעם הראשונה שנתקלתי בסאונד שמזייף בהקלטות דיגיטליות !!! אולי זה משהו שקשור לדרייברים או שהכרטיס דפוק. צריך עוד זמן כדי לבדוק את זה. האיכות של התמונה לעומת זאת טובה פי כמה וכמה מכרטיסי הטלויזיה שמבוססים על ה-BT878 הישן. עד כמה שאני יודע גם ה-HAUPPAUGE מבוססים על מקודד הוידאו המיושן הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

הם אכן מבוססים על המקודד הזה אבל הם נבדלים מכרטיסי אחרים באיכות הפילטרים הגבוהה ובטיונר רגיש ואיכותי יותר.

בכל אופן, זה לא משנה לי... כי אם ארכוש את הכרטיס הזה, אני אשתמש ב S-Video על מנת לחבר את המפענח של YES לכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...