AMD 1133@1265 = 54c !!!!!{וקצת על פנטיום 3..} - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD 1133@1265 = 54c !!!!!{וקצת על פנטיום 3..}

MishaK

Recommended Posts

גרר...

המעבד שלי (נוכחי) 600 מגהרץ אבל בעסה רצינית!!

הוא עובד ב133 מגהרץ ואי אפשר לפתוח מכפלה! - כרגע הוא על אוברקולקינג = 675 מגהרץ!

והמערכת על 150 מגהרץ (אי אפשר אצלי יותר)

אני רוצה לשרוף אותו איכשהו ובקש מעבד חדש רק 100 מגהרץ ואז אפשר להגיע איתו ל900 מגהרץ!!!

(נ.ב. >:( הזיכרון הוא 128 מיקרון מעולה שעובד בקאס 2 אבל ב100 כי המערכת קובעת שיעבוד ב100! נו via..(

:smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שיש חוסר יציבות מרגישים את זה ממש???

כי היה לי קצת בעיות גם מתי שהוא לא היה באובר קלוק!

אולי עוד מעט המאורר יחדל לעבוד פתאום, המעבד ישרף וקומבינה קטנה תסדר הכל!

עוד משהו אם אני מפסיק את המאורר זה יהרוג את המעבד? (זאת מטרה) או שאני צריך להוריד גם את הגוף - ואם כן זה לא ישרוף את הסוקט ? (אין לי כבר אחריות לוח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE

מכיוון שיש לך מעבד של , הוא לא ישרף , יש לו מעגל הגנה פנימי שמנתק את המעבד מכל מתח חשמלי ברגע שהוא מגיע לדרגות קריטיות .

מה שאתה צריך זה ספק פסיכופט שישרוף לך את המעבד , אבל יש גם סיכון שהוא ישרוף עוד כמה דברים בדרך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך תופסנים בצדדים של המעבד , בחלק התחתון .

עד כמה שאני זוכר , אפשר רק לשבור אותם , אני לא הצלחתי להוריד את המעיל הזה בלי להרוס אותו , אבל זה רק אני .

ויש לך עוד 2 קליפסים בחלק העליון שלו .

לא צריך לשבור (לפחות אצלי לא)!! התושבת מחוברת עם 4 ברגים ללוח - מפרקים אותם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני עשיתי אוברקולקינג למחשב שלי. יש לי אפילו את אותו המעבד והלוח כמו לקובי. בהתחלה השתמשתי בזכרונות 100Mhz שאיתם יכלתי להגיע ביציבות רק עד 115. אחרי זה החלפתי ל133. איתם יכולתי בבדיקות שעשיתי לפני חודש וחצי לעבוד ביציבות ב 126. המדרגה הבאה בביוס אצלי היא 133 ושם כבר הווינדוס לא עלה. אז העלתי את המתח למעבד ל 2.3. המחשב עבד יציב, אבל הופיעו קווים אקראים על המזך בעת תלת מימד, אז החזרתי חזרה ל 126. אחרי שיחה עם קובי על הצלחותיו, העליתי שוב את הבאס ל 133 והמתח ל 2.3. אז עכשיו הכל עובד יציב משום מה ובלי קווים. הטמפרטורה המקסימלית למעבד אצלי היא 32 ולצ'יפסט 30. יכול להיות שמפני שהטמפרטורה בחוץ ירדה אז הקרור הנוסף של כמה מעלות מונע את הבעיה. הקירור העכשוי שלי הוא שני מאווררי מארז רגילים (נדמה לי 60 מ"מ) שמכוונים ישירות אל המעבד, הזיכרון והכרטיס מסך.

מעל מה שהגעתי אני לא יכול להעלות אפילו בקצת, כי המחשב ריסט זמן קצר אחרי עליית הווינדוס, והעלת מתח נוספת למעבד (2.4) היא כבר מזיקה.

מעניין איך זה שהמעבד של קובי יציב ב 600 במתח של 2 ושלי רק ב 2.3. זה אומר שיש לו עוד לאן לשאוף.

ועוד משהו, הגיוני לנסות לקרר את המעבד שנמצא ב 25 מעלות, וקורס כאשר הוא על באס 136, כדי שהוא יהיה יציב? או שהוא מיצא את עצמו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון, הוספתי מאורר 120 מ"מ רועש מאד אשר מכוון על הצ'יפסט ועל המעבד והתוצאות הם :

600Mhz - מעבד 36 מעלות צ'יפסט 28 מעלות...

582Mhz - מעבד 33 מעלות צ'יפסט 27 מעלות...

558Mhz - מעבד 32 מעלות צ'יפסט 25 מעלות...

אבל המאורר הזה רועש בצורה מוגזמת מדיי, אז יחליף אותו איזה מאורר 92 מ"מ, הבעייה שיש לי רק דלתא כזה בבית כרגע, ואני בטוח שזה לא יהיה שקט יותר... :-/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממליץ לאף אחד לבצע זאת זאת הריסה מכוונת של מעבד והמנסה להרוס מעבד על מנת להחליפו עוסק בפלילים !!!

פעם סיפרו לי אך עושים את זה:

מיצרכים:

1. 9 וולט.

אופן ההכנה הוצא את המעבד מהלוח וגע עים מגעי הסוללה בכל הפינים של המעבד !!!

בסוף הוא יחזיר את נשמתו לבורא !!!

אני לא ממליץ לאף אחד לבצע זאת זאת הריסה מכוונת של מעבד והמנסה להרוס מעבד על מנת להחליפו עוסק בפלילים !!!

דן

cwm39.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן ה-600 כאשר הוא בא במהירות מבאס מצערת של 133 לא טוב לאוברקלוקינג, לעומת אותו המעבד במהירות באס של 100...

נכון מאוד, לחבר שלי יש עוד מעבד מצוין לאובר קולוקינג 1.2 (הוא מחליף ל1.3 שפועל ב13 מיקרון)

הליבה כל כך יציבה (טוטאלין) והוא מגיע ב100 מגהרץ מהירות אפיק.

הצלחנו להעלות ל145 (!!!) באס (140*12) המעבד ממש ממש קריר והעלנו לו את הולט (לא זוכר לכמה)

עם המעבד החדש הוא תכנן להישאר עם אותה מהירות באס שתיתן תוצאה מכובדת של 1820 (!!!)

אני מקווה שהמערכת תישאר יציבה כמו שהיא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...