עזרה בשוד בנק - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בשוד בנק

ביז'ו המוס

Recommended Posts

• תגובות 135
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Greetings from Australia :beerchug:

כמו שאתם רואים ביצענו את השוד. הכל הלך כמו שצריך.

היינו צוות מצומצם, אתם יודעים איך זה, ככל שהכל יותר מסובך ויש יותר אנשים יש יותר דברים שיכולים להתפקשש.. היינו אני, THE FOX וליבי.

קטן ואיכותי :)

עשינו את זה הכי פשוט שאפשר, ליבי נכנסה ראשונה והפעילה את קישרונה המדהים במשיכת תצומת הלב מאיתנו, אני וTHE FOX נכנסנו בשקט מהכניסה האחורית.

ישר נתרלנו את השוטרים ובלי שאף אחד שם לב הגענו מהר לקופאיות. לא התעסקנו עם הלקוחות בכלל, זה היה תפקידה של ליבי. אחריי הפעולה הדרמתית זרקנו לה את השוט גאן והיא הצליחה להשתלט על כל הלקוחות שהיו שם. תפסנו את מנהל הבנק ואילצנו אותו לפתוח לנו את הכספת.. לקחנו כל מה שראינו. אם הכל יתקדם כמו שצריך אתם לא תשמעו על השוד הזה בתקשורת. וגם העלמנו את כל הרעיות. עכשיו בספירה ספרנו ויצא 500 אלף לכל אחד, לא רע בכלל בתור מכה ראשונה :)

בקיצור אנחנו צריכים להעלם לתקופה מסויימת, אולי נצוץ מיוזרים אחרים.. אולי נצוץ בתור בננות במסווה ואולי פשוט נכנס מהיוזרים שלנו לזון וסכנה שיתפסו אותנו (חיים על הקצה אנחנו)

תודה רבה על העזרה הנדיבה של כולם, השוד הבא יהיה כבר מכה יותר רצינית ואני חושב שנצתרך לפחות שמונה אנשים, כל מי שהראה את רצינותיו כנראה יקבל הודעה פרטית עם פרטים על המקום תיכנון למכה הבאה ועל כמה סכום מדובר. צפו לעידכונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Greetings from Australia :beerchug:

כמו שאתם רואים ביצענו את השוד. הכל הלך כמו שצריך.

היינו צוות מצומצם, אתם יודעים איך זה, ככל שהכל יותר מסובך ויש יותר אנשים יש יותר דברים שיכולים להתפקשש.. היינו אני, THE FOX וליבי.

קטן ואיכותי :)

עשינו את זה הכי פשוט שאפשר, ליבי נכנסה ראשונה והפעילה את כישרונה המדהים במשיכת תצומת הלב מאיתנו, אני וTHE FOX נכנסנו בשקט מהכניסה האחורית.

ישר נטרלנו את השוטרים ובלי שאף אחד שם לב הגענו מהר לקופאיות. לא התעסקנו עם הלקוחות בכלל, זה היה תפקידה של ליבי. אחריי הפעולה הדרמתית זרקנו לה את השוט גאן והיא הצליחה להשתלט על כל הלקוחות שהיו שם. תפסנו את מנהל הבנק ואילצנו אותו לפתוח לנו את הכספת.. לקחנו כל מה שראינו. אם הכל יתקדם כמו שצריך אתם לא תשמעו על השוד הזה בתקשורת. וגם העלמנו את כל הראיות. עכשיו בספירה ספרנו ויצא 500 אלף לכל אחד, לא רע בכלל בתור מכה ראשונה :)

בקיצור אנחנו צריכים להעלם לתקופה מסויימת, אולי נצוץ מיוזרים אחרים.. אולי נצוץ בתור בננות במסווה ואולי פשוט נכנס מהיוזרים שלנו לזון וסכנה שיתפסו אותנו (חיים על הקצה אנחנו)

תודה רבה על העזרה הנדיבה של כולם, השוד הבא יהיה כבר מכה יותר רצינית ואני חושב שנצטרך לפחות שמונה אנשים, כל מי שהראה את רצינותיו כנראה יקבל הודעה פרטית עם פרטים על המקום תיכנון למכה הבאה ועל כמה סכום מדובר. צפו לעידכונים

ראיתי עוד מקודם... עכשיו אני לא מוצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנת מאיתנו שכל ולא באת לקבל אותו.

אה גם הזמנת 3 חבילות של מציאות אבל לא באת לקחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל נא לא לחזור על אותה בדיחה מאה פעם טוב?

היא פשוט אז כבר בשחיקה תנסה להבין אבל את ערכת הגנב המתחיל כבר גנבתי מגנב שהרי הגונב מגנב פטור אז אני לא צריך אבל אם אפשר במקומה להחזיר לי מאה אלף שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...