עזרה בשוד בנק - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בשוד בנק

ביז'ו המוס

Recommended Posts

שלום לכולם, הגעתי למסקנה שאני צריך כסף זמין ומהיר, מחשבים זה עסק יקר ואודיופיליות אפילו עוד יותר, אז דיברתי קצת עם חבר שלי והחלטנו שאנחנו צריכים לשדוד בנק.

כבר דיברתי עם טייס מסוקים שאני לא יגיד את שמו משדה התעופה בהרצליה שיטיס לנו את המסוק בתור מילוט.. הצלחנו לארגן M16 קצר בנתיים, בקשר לעוד אקדח שאנחנו צריכים חשבתי לשאול אותכם איזה הכי כדי לי? אני צריך משהו עם מינימום 12 כדורים ושיהיה קל להפעלה.

בקשר לבחירת הבנק חשבתי שכדי דווקא בנק עם 3 קומות ושיהיה לו גג בשביל שהמסוק יוכל לבוא לעסוף אותנו מהגג וככה נוכל לברוח משם דיי בקלות

יש לכם איזה עוד טיפים שאני צריך לדעת? ואם אתם רוצים לעזור אנחנו צריכים עוד איזה שני אנשים בתור עוד כח אש, עדיף אנשים עם ניסיון לנשק. אנחנו צריכים איש שישמור על הדלת האחורית ועוד שני אנשים שיהיו בקומות האחרות בבניין.

לעוד פרטים שלחו לי הודעה פרטית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עם אתם שתי אנשים לא יצא לכם כלום מי זה.

אתם צריכים לפחות 4-5  :lol:

לגבי רכב המילוט תשימו עליו שחורים ותיבצעו תאוטו בלבן [לא מושך תעיין].

אני מציע לכם לא לשדוד בנק אלא איזה חנות מחשבים ואז למכור תחלקים ב 30-40 אחוז הנחה.. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני לא רוצה לשדוד חומרה.. ככה צריך להפתר מזה ולמכור את זה לאנשים וזה בלאגן, כסף זה הכי קל כי לא בעיה לאחסן את זה

ובנתיים אנחנו שלושה, אני, חבר שלי והטייס. יש פה אנשים שרוצים לעזור לנו? באמת לא יזיק לנו עוד איזה שני אנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חדש כאן..  :xyxthumbs:

בכל אופן, זה לא קצת מיושן לשדוד בנק בדרך של פריצה ואיומים עם אקדח?

יש לך היום ואנשי למיניהם שיכולים לעשות את זה בלי האפשרות המחרידה שירו

בך או שתתפס ותלך לכלא. אתה צריך לארגן כמה אנשי מחשבים חסרי-מוסר ולארגן [glow=red,2,300]פריצה דיגיטלית[/glow].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות אני איש מיושן.. זה כמו לשלם בכרטיס אשראי, אתה לא מרגיש שירד לך כסף כי הכרטיס אשראי חוזר אלייך ולא איבדת כלום

אני רוצה להרגיש את הכסף ביד! והתיכנון הוא ישר אחריי זה לטוס לסידני אז אין בעיה של זיהוי מטעם המשטרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור... STFU!?!?!?!?!

... אם זה לא ספאם אז אני לוף!

ובכל מקרה... M16 מקוצר זה לא יהיה הבחירה הראשונה שלי... אני מציע עוזי MADE IN ISRAEL....

וגם עדיף לשדוד את פועלים שרי אריסון הבת **** ...

וגם ... מו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חדש כאן.. :xyxthumbs:

בכל אופן, זה לא קצת מיושן לשדוד בנק בדרך של פריצה ואיומים עם אקדח?

יש לך היום ואנשי למיניהם שיכולים לעשות את זה בלי האפשרות המחרידה שירו

בך או שתתפס ותלך לכלא. אתה צריך לארגן כמה אנשי מחשבים חסרי-מוסר ולארגן [glow=red,2,300]פריצה דיגיטלית[/glow].

אנחנו אנשי Old School, אוהבים את זה In the old fashioned way :hat:

בכל מקרה צריך פה אנשים רציניים, עם ראש על הכתפיים. ושהחזיקו בחיים שלהם. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

THE FOX לא סיכמנו שרק אני מגלה את שמי ואת היוזר שלי בזון בשביל שהשוד יצליח?! עכשיו הם יודעים ששנינו בעסק הזה.. לא חכם, היית אומר לי מה להגיד והייתי אומר בשמך. חבל, עכשיו הם יודעים מי אנחנו... טוב נו בכל מקרה עוברים לסינדי אחריי הביצוע.

ויפה שיש לנו עוד אחד, TERMINAL החזקת פעם נשק? אנחנו לא רוצים איזה n00b שלא ראה אקדח בחיים שלו, צריכים אנשים רציניים זה עסק לא פשוט

יאללה רק עוד איש אחד ויש לנו צוות, דברו או איתי או עם THE FOX בהודעות פרטיות שנקבע מקום בשביל לתכנן את כל הפרטים

הפרס הכספי בשבילכם הוא 100 אלף לבנאדם, אין וויכוח, לא טוב לכם אתם יכולים לשדוד בנק עם מישהו אחר

בשיא הכנות בוויטנאם חטפתי לפחות 4 כדורים ... זה פחות כואב ממה שאתה חושב...

טוב החזקתי במלחמת וויטנאם אבל אני שומר שלום מאז שהמ"מ צ'ארלי נתפס ונורה למוות

אוי ... צ'ארלי...

do it for charly!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכל מקרה... M16 מקוצר זה לא יהיה הבחירה הראשונה שלי... אני מציע עוזי MADE IN ISRAEL....

ו

לעוזי אין אפקט הרטעה גבוהה. אתה לא באמת הולך לירות במישהו שם, אתה הולך להפחיד אנשים.

אחרת היית נכנס עם שלל זכינים ומתחיל לשסף שם גרונות. אבל סכין לא מפחיד אף אחד.

הבנת את הרעיון ? :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...