איזה הרדיסק ATA (לא S-ATA), בסביבות ה-100GB - הוא השקט ביותר ? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה הרדיסק ATA (לא S-ATA), בסביבות ה-100GB - הוא השקט ביותר ?

Milford Cubicle

Recommended Posts

היי

אני מחפש כרגע הרדיסק ATA (לא S-ATA), בסביבות ה-100GB, שיחליף את ה-WD 80GB הנוכחי שלי (יש לי עוד 2 ב-SATA, אחד 120GB ואחד 200GB, למי שמתעניין, וזאת הסיבה שאני צריך אחד ATA).

הסיבה להחלפה - רעש. ה-80GB הנוכחי פשוט מרעיש. הוא מוציא זמזום קבוע כזה (בזזז) של רעש הסיבוב ב-7,200 סל"ד...

אני מחפש לו תחליף - שיהיה שקט כמה שיותר (לצורך העניין, שני ה-SATA-ים שלי, גם הם של WD, לא משמיעים כל רעש).

אני אשמח לקבל המלצות רציניות מאנשים שיודעים להעריך שקט עשו את אותה השוואה וגילו מי השקט ביותר.. אנא חסכו ממני את "אחי יש לי את XYZ, הרדיסק משהו פיצוץ כדאי לך לקחת אותו"...

אלפי תודות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה אתה רוצח את הרעש מהמחשב שלך אה?  :silly:

בכל מקרה, לפי מה שאתה מתאר, יכול להיות שההארד דיסק הספציפי הזה מתחיל לשבוק חיים \ מתישן ולכן הוא משמיע את מה שהוא משמיע (סתם להמחיש את זה, לי יש גם כן 80 גיגה של WD והכונן ממש ממש שקט אבל גם יש לי כונן 40 גיגה יחסית ישן של סיגט [משהו כזה] והוא גם משמיע בזזז, כנראה התישנות או משהו).

אם יש לך כוננים של WD אז למה שלא תקנה עוד אחד של 160? גם של WD הרי אתה אומר שהם שקטים לא? בכל מקרה, הרוב אומרים שהכוננים של שקטים, יש פה לאחד (הוא מוכר בטרידזון) 80 גיגה של , אני חושב שזה היה בשימוש, אתה יכול לקפוץ לפרטי שלו ולשאול אותו.

מקווה שעזרתי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ה-80 הוא של ווסטרן.. הוא פשוט ATA ויחסית ישן, אבל אני מאוד בספק שזה מה שגורם לרעש [העובדה שהוא מתיישן], זה פשוט הרעש שלו, מסתובב...

אמרו לי באמת שהסמסונגים שקטים, אבל אני לא מוצא אותם באף חנות ראויה..

יש למישהו במקרה ביקורת השוואתית של דגמים ספציפיים מאותה תקופה ("תקופת ה-ATA...") ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מחליף את ההרדיסק רק בגלל שהוא קצת מרעיש ?

כן :)

לפי דעתי אולי תנסה לשים אותו במגירה?

זה יחסוך לך כסף

למה מגירה לא עולה כסף? :silly:

ובנוסף לכסף, גם פחד אלוהים על החום שמצטבר בה (אלא אם יש בה מאוורר, אבל אז לא עשיתי בזה כלום)..

ההשקעה בהחלפת ההרדיסק היא לא כזאת משמעותית.. הרדיסק 80GB עולה באיזור ה-350 ש"ח. מה גם שאני יכול למכור את הנוכחי.. ההוצאה זניחה לעומת השקט (תרתי משמע) הנפשי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הפרוטה מצויה בכיסך ואתה מוכן לבזבז אותה, אתה יכול לקנות דיסק 2.5".

אם זה לא בא בחשבון מפאת ביצועים או מחיר, הסמסונגים נחשבים לשקטים ביותר, כאשר הסיגייט (7200.7) קצת מעליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לי יש דיסק של סיגייט 80 GB עם 2 מגה בקאש ( אם זה לא מפריע לך ) והוא פלטה אחת והוא מאוד מאוד מאוד שקט! ואני ממש לא צוחק ! יש לי SATA של סיגייט 120GB עם 8 מגה בקאש היא מעט מרעיש ........

הדגם המלא של הדיסק שלי של ה 80 שאני ממליץ עליו בחום הוא : ST380021A אצלי הוא דג ........

אם אתה מוכן להתעמק :

http://www.silentpcreview.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...