עזרה - FireFox - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה - FireFox

oren88

Recommended Posts

כל ה Favorites שלי נעלמו ב לא יודע איך ואני לא יודע איפה זה שמור בכלל אז איך אני יכול להחזיר את זה  ! ! !

התקנתי כמה פעמים את זה מחדש וזה לא חזר!!!

נ.ב

לפני שהתקנתי שוב את ה מחקתי את התקיה של מאיפה שהתקנתי (ProgramFiles) אני חייב את ה Favorites שלי אתם לא יודעים כמה אתרים חשובים יש לי שם !

איפה שומר את המועדפים ?!

זה בחיים לא קרה לי שפתאום זה נמחק ככה.. אני חושב שזה נגרם איכשהו בגלל הרמקול שלי שחיברתי אותו הוא עשה רעש והמחשב נתקע ועשה בעיות ואז חיברתי את הרמקולים המובנים במסך LCD שלי ואז המחשב עבד בסדר, כנראה הרמקולים הם אלו שדפקו קצת את המחשב בצורה כלשהי לא יודע זה מוזר מאוד אבל אני רק רוצה לפתור את הבעיה הזאת אני קונה רמקולים חדשים.

*חיבור הרמקולים למחשב כבר גרם לי בעיות למי שזוכר את הדיון שבו אמרתי שקבצי לא עובדים לי וגם המחשב פועל לאט וקבצי מדיה לא עובדים לי..

הכל בגלל הרמקולים המחורבנים, ועכשיו זה גרם לבעיות ה FireFox וברגע שחיברתי את זה אני זוכר שהאינטרנט התנתק פתאום והיה כתוב שיש בעיות ב CLI.. (משהו שקשור לדרייבר של ATI) אבל בכלל לא היתה בעיה זה רק גרם לזה.. לא יודע למה אבל ידעתי שמשהו ברמקולים האלה דפוק.

אבל בחיים לא תארתי לעצמי שהוא יכול לגרום לכאלה בעיות! חיבור למחשב גורם כאלה בעיות ?

מוזר מאוד, אבל אחרי שניתקתי אותו ועשיתי ריסט הכל היה בסדר... חוץ מהנזק שהוא כנראה כבר בלתי הפיך, כמו מה שקרה ב FireFox...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Bookmarks של פיירפוקס נמצאים ב -

C:\Documents and Settings\[user Name]\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\[Profile Name]\bookmarks.html

יש שם גם את הקובץ bookmarks.bak שזה בעצם גם קובץ HTML אז תבדוק גם שם

אבל אני לא בטוח שזה נשמר אם אמרת שנמחק לך הכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...