ברוך אתה שהחיינו וקיימנו והביאנו להזמן הH10.. א-אמן.. - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ברוך אתה שהחיינו וקיימנו והביאנו להזמן הH10.. א-אמן..

nadaw

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אישית עדכנתי דרך התוכנה המצורפת (Iriver+). אתה פשוט פותח אותה, ואז היא תעדכן את הפירמוור לעצמה אוטומטית.

ברגע שתחבר את המכשיר למחשב, ותפעיל את התוכנה, היא תשאל אותך אם אתה רוצה לעדכן לפירמוור האחרון, שאותו עדכנת בתוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בודאי שהוא מגביר.

אבל אתה צריך להבין, ווליום הוא עניין של, אפשר לומר, טעם.

למשל אני, לא צריך ווליום גבוה, בגלל שיש לי שמיעה טובה ובגלל שאני לא עד כדי כך צריך לשמוע כל פרט ופרט במוזיקה.

אבא שלי, שומע את מה שאני שומע על 20 על 8 (לא מבין איך).

ולעומת זאת, יש לי חבר שעכשיו קנה את הH10, ואני רואה אותו שומע על 35-40, וזה לא בגלל שיש לו פירמוור לא טוב, אלא פשוט שהוא, אממ, פריק כזה של ;)

קיצור, אני חושב שאתה על הפירמוור הנורמלי. מה עוד שאני לא חוויתי את החוויה של ההגדרות הצרפתיות. הפירמוור שעדכנתי דרך התוכנה היה טוב מיידית, בלי צורך לשינוי. אני לא רואה סיבה שזה לא יהיה ככה גם אצלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני עושה פאוס.. ומכבה את המכשיר.. כשאני מדליק אותו הוא חוזר לי אחרי 10 שניות לשיר ההוא.. למה?

והמכשיר כבה לי אם אני לא נוגע בו.. אחרי 20 שניות למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני עושה פאוס.. ומכבה את המכשיר.. כשאני מדליק אותו הוא חוזר לי אחרי 10 שניות לשיר ההוא.. למה?

והמכשיר כבה לי אם אני לא נוגע בו.. אחרי 20 שניות למה?

מה שאמרת בחלק הראשון.

אני חושב שאתה מתכוון לזה שהנגן חוזר אוטומטית לשיר שאותו הפסקת לשמוע כשכיבית את הנגן. לאחר כמה שעות שהנגן היה מכובה הוא ידלק לתפריט הראשי ולא לשיר שבו הפסקת לשמוע.

בקשר לחלק השני.

לך לSettings-> Timer->Power-Off Time ושם תקבע כמה זמן אתה רוצה שיקח למכשיר לכבות אחרי שאתה לא משתמש בו בפרק הזמן הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצאתי את עצמי עם הריבוע של הסטופ כמה פעמים.

אם הבנתי נכון, זה קורה כאשר אתה מסיים לשמוע את כל השירים.

אני גם לא מבין מה זה כזה מציק. אני אישית מצאתי את זה יותר טוב. אין לי כוח להתחיל מחדש את הרשימה כל פעם שאני מכבה את המכשיר. עניין של טעם כנראה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא תאמינו!!

כרגע חזרתי מחנות של באג.

סתם דיברתי עם אחד המוכרים על הH10, והוא אמר לי שהוא שמע שIriver מוציאים גירסא חדשה של האייריבר, שתהיה בדיוק אותו דבר, פשוט עם בטריה חזקה פי 2 (24 שעות!!!). הוא גם אמר שהוא חושב שיהיה אפשר לקנות את הבטריות החדשות בנפרד, ולהתאים אותן לאייריבר הנוכחי.

אם זה באמת קורה זה פשוט ע-נ-ק!!! הבעיה היחידה שאני מוצא באייריבר הוא זמן הבטריה היחסית קטן שלו. ברגע שהם מתקנים את זה, זהו המכשיר המושלם!!! :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שזה לא crap שיצא לו מהפה.... :-X טפו טפו טפו...

ושלא יגבו על זה הרבה אפסים....

בקשר לסטופ זה קורה רק שאתה שומע רשימת שמעה ואתה בשיר הראדשון ואתה לוחץ פעמיים על שיר הקודם או שאתה ברשימת השמעה של שיר אחד בלבד.

בכל מקרה זה לא כזה נורא כי בלחיצת כפתור אחת לא משנה איפה אתה נמצא אתה חוזר לתפריט הראשי.(לחיצה ארוכה על הכפתור השמאלי שליד המשטח מגע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...