יצא קאטאליסט 5.6 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצא קאטאליסט 5.6

אוריפ

Recommended Posts

Digital Vibrator המטונף הזה של דרעקי לחלוטין.

הוא מציג רוויה חריפה בצבעים, החל מהרמות הנמוכות... לא מובן לי מדוע יש קובץ אנשים שאשכרה מתלהבים מהפיצ'ר הכ"כ מיותר הזה.

כנראה שמדובר בעיוורי צבעים או בכאלה שמחזיקים מסכים מאוד כשרוניים, אשר אינם מסוגלים להציג צבעים ברמה סבירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני אסכם את השאלות ואוסיף אחת משלי בתקווה שאחד מכם יענה על כולם....

1. צריך להסיר את ה-REDLINKER לפני התקנת הדרייבר החדש או שלא?

2.מה עדיף להתקין CCC או הרגיל ? מה היחודיות של כל אחד? האם זה נכון שCCC לוקח יותר זיכרון?

3.האם לני התקנת גירסה5.6 יש להסיר את 5.5 או שניתן להתקין את 5.6 עליו ללא הסרה?

.1 שאל הטובה, תורי דליתר בטחון ותתקין שוב...

2. אין עדיפות... בCCC הכל מסודר בצורה ויזואלית טובה יותר ולא צריך לחטט בהגדרות של הCP... הCCC אומנם לוקח יותר אבל לא בצורה מאו דמשמעותית... הסיבה שהיית העד עכשיו ל אלהתקין אותו הייתה החוסר יציבות והאיטיות שבו. גרסא 5.6 מאיצה ומייצבת את הCCC כך שאין סיבה לא להתקין אותו...

3. לא חייבים להסיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Digital Vibrator המטונף הזה של דרעקי לחלוטין.

הוא מציג רוויה חריפה בצבעים, החל מהרמות הנמוכות... לא מובן לי מדוע יש קובץ אנשים שאשכרה מתלהבים מהפיצ'ר הכ"כ מיותר הזה.

כנראה שמדובר בעיוורי צבעים או בכאלה שמחזיקים מסכים מאוד כשרוניים, אשר אינם מסוגלים להציג צבעים ברמה סבירה.

אם באמת תעשה השוואה אתה תרגיש בהבדל, לא אכפת לי מהצבעים ממש, אלה מ"ההחלקה" לפונטים שהאופציה הזאת נותנת, וזה הרבה יותר נוח כשפונט הרבה יותר חלק ובולט תאמין לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יש רעיון למה ירד לי הציון לאחר עדכון הדרייבר?

3D2001 היא תוכנה דיי ישנה.

הסיבה ליציאת דריבר חדש היא תמיכה עדיפה בתוכנות/מישחקים חדשים (או חדשים אבל זה לא קשור ) לפעמים זה בא על חושבון תמיכה בישנים..

אצלי(9800פרו)היתה ירידה של 150 נק' ב 2001, אותו ציון ב 2003, ועליה של 70 נק' ב 2005 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...